Bratislava Jarovce - MVDr. Švihran

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Bratislava Jarovce - MVDr. Švihran

Poslaťod natalia » Sob 03.08.2013 9:20

My mame u Svihrana zatial celkom dobre skusenosti. Maju podla mna jednu dost velku vyhodu a to ze davaju infuziu v cakarni a mozete byt so psom. Dotecie a idete domov. Na rozdiel od vetpointu kde nam pri vracani a hnacke odporucili kvoli infuzii hospitalizaciu. Pokial stav nie je naozaj vazny tak je uplne zbytocne psa este viac stresovat odlucenim a cudzim prostredim. Tam sme teda hospizalizaciu odmietli a isli sme k Svihranovi kde to bolo na pockanie. Pre mojho psa je urcite taketo riesenie omnoho lepsie. vracanie a hnacku vyriesili uplne v pohode a prijemny pristupom a to aj v ramci pohotovosti. Na taketo veci odporucam.
natalia
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6

Re: Bratislava Jarovce - MVDr. Švihran

Poslaťod anabela » Ned 04.08.2013 16:44

ja mam tiez cerstvu skusenost osobne s MVDr. Svihranom. Prosim urobte si nazor sami kludne mu aj zavolajte a spytajte sa na priciny a dovody jeho spravania, lebo ja som sa skutocne citila pri telefonatoch s nim ako z inej planety. Mam tri deti najmladsie ma dva a pol roka. Vyrastaju so svojimi dvoma psikmi a mackou, ktoru niekto pred rokmi vyhodil vo vreci aj s matkou. 5 rokov sme si nazivali, bolo vsetko OK az 4 jula t.r. sme nasli macku pred plotom zrazenu autom. Jacala od bolesti. Zobrali sme ju k nasmu veterinarovi aby ju osetril a rozhodol co sa pre nu da urobit. Povedal ze si je takmer isty, ze nema vnutorne zranenia " len" zlomenu panvu tak ak do toho chceme ist treba ju dat operovat. Poslal nas k Svihranovi,ze on mu doveruje. Prisli sme do Jaroviec (z domu v Limbachu je to kus) doktor macku vysetril a zobral aj s prepravkou na hospitalizaciu, ze ju bude chvilu pozorovat a ked bude iste, ze nema poskodenu miechu tak ju bude operovat. Casovy harmonogram sme si nedohodli. Ked sa ozval prvy raz po tyzdni povedal ze macka zerie a je spokojna chysta sa ju operovat. Na 10 den hospitalizacie v piatok ju operoval a vecer mi zavolal, ze zlomenin sa ukazalo viac a tak bude nutna este jedna operacia v pondelok. V pondelok sa neozval, ani v utorok az som mu teda zavolala v stredu. Povedal, ze sa mi uz chystal volat lebo ze macku niekto ukradol tesne predtym ako sa ju chystal ist operovat. Operovanu ledva sa hybajucu macku z ulice a zobral ju bez prepravky - hovorim si snivam alebo mu sibe... Tak sme vo stvrtok prisli s dcerou do Jaroviec doktor mi ukazal, kde bola dva tyzdne macka umiestnena - v sklade s drahymi pristrojmi kde nad dverami bezi 24 - hodin kamera a mierila rovno na macku v prepravke. Doktor sa dusoval, ze jeho zamestnanci si davali dobry pozor pri jej osetrovani a nemohli nechat prepravku otvorenu a keby aj, tak si nemala ako otvorit dvere a niekam z tejto miestnosti ujst. Napokon slubil, ze si pozrie zaznam a vsetko sa vysvetli. Po cca 5 dnoch mu volam ci videl zaznam z kamery- odpovedal ze zaznam sa neda prehrat (zaujimalo by ma ci by sa tak "velmi snazil" aj v pripade, ze by mu niekto "skutocne" ukradol nejaky drahy pristroj). A este stale som necitila z jeho tonu nejaky pocit viny, lutosti alebo ucasti. Ale hovoril, ze dobre ze volam lebo nasu macku videl vecer prechadzat sa na ich parkovisku. Na druhy den som sa s dcerou zase prirutila do Jaroviec a zacali sme obchadzat parkovisko (na ktorom sa objavila miska s granulami a vodou) a okolie. Macky nikde. Vysiel za nami aj doktor a konecne pripustil, ze macka usla niektoremu jeho zamestnancovi, ale nikto sa nepriznal. Je mu to vraj luto, ze oni ju urcite chytia a zavola mi, aby som uz zbytocne do Jaroviec nejazdila. Boli sme tam odvtedy este dva krat vecer s baterkami naivne si mysliac, ze nasa macka vybehne z pola a skoci nam do narucia. V miske uz po troch dnoch nebola voda ani zradlo. Asi ju uz ani doktor Svihran necaka.... Ved co tam zalezi na zivote nejakej macky z ulice... Dakujem doktor.
anabela
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Bratislava Jarovce - MVDr. Švihran

Poslaťod Sunny » Pon 05.08.2013 12:00

:oo: Len valím oči... ZLomenú panvu mi u psa pár rokov dozadu neoperovali, pretože u tak malého psa (6kg parson) je to vraj moc riskantná operácia a nerobí sa, ak nie je nevyhnutne nutná. Teraz sa zrazu mačke má operovať zlomená panva? :nwm: Týždenná hospitalizácia? Načo? :nwm: Ja som mala psa pár hodín po nehode doma, po všetkých vyšetreniach, liekoch, nakázané čo sledovať a kedy sa prísť ukázať.
Celý ten postup je viac než divný, o strate mačky ani nehovorím. :ua:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Bratislava Jarovce - MVDr. Švihran

Poslaťod hriva » Pon 05.08.2013 20:40

Koľko tvárí ma doktor Švihran? :nwm: ja som sa tam stretla len s ustretovym psom, teta tam chodí dlhé roky so svorkou 15-tich psov, všetko co nájde ide tam a este mam dvoch známych ktorí tam takisto chodia dlhé roky. Ako neviem fakt podľa čoho co doktor rozhoduje ako sa bude chovat k svojim zákazníkom alebo ako to celé je :nwm:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Bratislava Jarovce - MVDr. Švihran

Poslaťod Buchťa » Uto 06.08.2013 23:39

Budu se velmi snažit, opravdu velmi, nevyjadřovat se vulgárně.
Tomuto, rádoby vetovi, by již měla býti dávno odebrána licence. Je to šarlatán, který se schovává za titul MVDr.
Již dávno mu nejde o léčbu zvířat, to již pro něj není prioritou. Teď jsou na prvním místě peníze, na dalším také a na dalším také. Na kterém místě je teprve živý tvor si již nedovolím odhadnout.
Pokuď Vám vet je schopen nabídnout 4.000€ jen za to, že stáhnete stížnost z VK SR, tak to asi již není v pořádku ?!
Již se nijak nevzdělává, nenavštěvuje semináře, specializující se na rúzné oblasti veteriny, nevydává články a přitom si troufá jít i do operací páteře :pac: :pac: :pac: .
Na druhou stranu rtg DLK pošle na posouzení kolegovi do Košic, protože on tam nic nevidí ?! A teprve po jeho odpovědi jde něco řešit a to ještě špatně, neprofesionálně ?! Protože peníze a jeho ego jsou teď to nejdúležitější ?!
Jak někdo takový múže třeba jen posuzovat DLK pro kluby rúzných plemen?
Co se týče našeho klubu, obeznámím s Bofiho případem prezidenta a ostatní a budu žádat o vyřazení tohoto pána z posuzování DLK a DBK. Mimo jiné, není problém se s ním dohodnout na tom, samozřejmě né zadarmo, že pejskovi se napíší lepší výsledky dysplázie, než ve skutečnosti jsou !!! A pak jde drobec do chovu a jede to dál. A časem začne mít drobec problémy s pohybovým aparátem atd.................... A to je "košér" ???
A budu naprosto otevřená - kdo toto vše čte a i nadále k němu chodí, tak především ubližuje svému parťákovi. My k němu chodili 13 let a udělal nám prvotřídní svinstvo, které stálo Bofinka život (podílela jsem se na tom i já, svou dúvěrou v něho, jako k vetovi a svou hloupostí, což si v životě neodpustím).
Anabela, Tvé kočičky je mi neskonale líto a i toho, co jsi prožila, Ty i Tvé děti :ua:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Bratislava Jarovce - MVDr. Švihran

Poslaťod anabela » Štv 22.08.2013 22:22

Chcela by som dokoncit pribeh s nasou mackou kto ste si ho precitali. :smile: Nakoniec sa musela situacia riesit miernym zvysenim hlasu a ultimatom :au: ...hlava rodiny (riadne rozculena) dala doktorovi cas do pondelka a v pondelok cuduj sa svet bola odrazu macka odchytena. Daval ju potom este tri dni dokopy aby sme si ju mohli zobrat ako-tak v poriadku domov, ale chvalabohu bola prezila. Bali sme sa jej sice spociatku dotknut aby sme jej neublizili taka bola chuda a zubozena, ale toho casu je uz spokojna a pribrata, dufam ze aj poucena... :smile: A pan doktor s personalom tiez...
anabela
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Bratislava Jarovce - MVDr. Švihran

Poslaťod a.6dogs » Str 04.09.2013 19:23

Aj aj by som sa rada podelila o skúsenosť s "pánom doktorom" Švihranom, bohužiaľ negatívnu.
Dostali sme sa k nemu s naším psom ( malý hladkosrstý pinč), ktorý prehltol kosť väčšiu ako by dokázal spracovať a náš miestny vet nám ho doporučil, nakoľko u neho onoho času pracoval a takéto vážne operácie vo svojej ambulancie nerobí.
Po operácii mi bol pes odovzdaný podchladený a trvalo ďaľšiu hodinu zahrievania fénovania, kým bol schopný prevozu.
Už v aute veľmi slabo dýchal, ale bola som s naším vetom, ktorý ho celú cestu kontroloval, takže som bola pokojná.
Už v noci nám ale začal krvácať z nosa a bola som nútená volať pohotovosť Dr.Švihrana. Ubezpečil ma, že to je v poriadku, nemusím k nemu chodiť a mám sa hlásiť ráno u nášho veta. Nasledovali 3 dni podávania infúzií 2x denne a antibiotík. Psík ale vyzeral zo dňa na deň horšie. Po poslednej návšteve som bola nútená zobrať psa na non-stop kliniku,nakoľko rana sa mu úplne rozmokvala a rozpadla. Okamžite zmenili liečbu a nasadili výživu aby ho pripravili na reoperáciu, lebo v brušnej dutine už začínala sepsa. Stálo nás to týždeň hospitalizácie, 1 operáciu, 1 transfúziu, kopec infúzií, antibiotík a šeciálnej výživy ale psíka nám zachránili. Až potom mi lekári povedali celý príbeh.
Som laik, takže to napíšem ako to vidím ja. Pán doktor si pomýlil blanu, ktorá " sa tam len tak plantá" a drží obsah brucha s blankou, ktorá drží a zásobuje črevá krvou. Vďaka tomu náš pes prišiel o 40cm čreva, ktoré mu v bruchu nekrotizovalo. Ak by som nešla na kliniku, bol by mi pes na druhý deň uhynul. Nie je to len môj názor, ale aj viacerých veterinárov. Na "pána doktora" Švihrana som podala sťažnosť na KVL.
Zostáva tu ale otázka ... vedel "pán doktor" že urobil chybu, alebo ani nie ? ... vedome mi odovzdal psa odkázaného umrieť, alebo "si kúpil diplom na ebayi"? ... faktom je, že rozdiel medzi blanou, ktorá " sa tam len tak plantá" a drží obsah brucha s blankou, ktorá drží a zásobuje črevá krvou je v tom, že prvá nekrváca, kdežto tá druhá krváca dosť.
Názor si určite vytvoríte aj sami.
Náš pes žije, aj keď s trvalými následkami v podobe tráviacich problémov a so zníženou schopnosťou vstrebávana živín, ale žije.
Pána doktora Švihrana som nikdy predtým nevidela ani som nemala potrebu si zisťovať recenzie na neho, nakoľko mám pred titulom doktor rešpekt a mám utkvelú predstavu, že sa riadia niečím ako Hippokratovou prísahou.( Už teraz viem že v určitých prípadoch to tak vôbec nie je)
a.6dogs
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Bratislava Jarovce - MVDr. Švihran

Poslaťod Buchťa » Sob 07.09.2013 8:24

Ahoj.
Je mi velmi líto, co si Tvúj drobec přežil. Toto by se nemělo v žádném případě stávat, jenže opak je pravdou. A u něj se to stává častěji a častěji :hmm: , což je hrozné a vypovídá to o jeho "profesionalitě". Naprosto souhlasím s tím, že jsi podala stížnost na VK. Cokoliv budeš ode mě potřebovat, jsem Ti k dispozici. Takto by měli postupovat všichni, na jejichž zvířatech se on takto podepsal. Možná se toho nakupí tolik, že již mu konečně bude odebrána licence. Ano, je možné, že by i nadále pracoval pod někým jiným, ale je ohromné ego a ješitnost by dostaly za vyučenou a já bych tuto zprávu aktivně šířila dále, i mimo DF.
Co se týče výsledku mé stížnosti :
....on byl uznán vinným pro porušení par.9 ods.2 písm. a) a b) zákona č.442/2004 Z.z. o soukromých vet.lekárok, preto, že ako člen KVL SR nevykonal súkromné veterinárne činnosti odborne, nakoľko pri psovi XY, majitelky XY, nezistil obojstranný fragmentovaný processus coronoideus ako jednu z chorob komplexu dysplázie ľakťového klbu, v dobe od 19.11.2011 (předcházející snímky se u něj záhadně ztratily) do 3.2.2012 aplikoval léky bez indikace, použil humánne léky Ospamox tabl., Deoxymykoin tab. a veterinárny liek Imizol inj. bez odúvodnění v zmysle par.106 ods.1 písm.B) z.č. 362/2011 Z.z.. o liekoch, dňa 16.4.2012 vykonal bez indikácie vitium artis chirurgický zákrok pri ktorom odstránil dorzálnu časť processus anconeus, čím sa dopustil disciplinárneho previnenia podľa par.21 ods.1 ZoKVL.

Myslím, že toto snad mluví za vše, co se týče jeho odbornosti a profesionality. A absolutně nic neměním na svém názoru, že Ti, kteří k němu chodí i nadále a přitom si přečetli na DF recenze na něj, riskují zdraví svých čtyřnohých přátel :ua: .
......nám se nemúže nic stát......, ......nám vždy pomohl....., atd.......
To jsem si totiž říkala i já, celých třináct let, nečetla žádné recenze a ....... :plac: :plac: :plac:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Bratislava Jarovce - MVDr. Švihran

Poslaťod Banshee » Ned 08.09.2013 15:02

Buchta, super ze tu staznost uznali! Co z toho ale pre doktora vyplyva, bude mat z toho nejaky postih? Lebo ak len spravia "ty ty ty, davaj si pozor" tak to je v tomto pripade zjavne malo :(

a.6dogs - to je priserne!!! Aj s tou mackou od anabely! :oo:

Jedno nepochopim - preco ten clovek este stale operuje?! Ved tam ma ludi, ktori urcite lepsie vidia a aj su sikovnejsi. Cielom je co, pokazit co najviac psov a uplne si znicit reputaciu?! Naozaj nechapem. Ako pisem, grcacky, otravy, hnacky a pod. sme tam vzdy vyriesili vyborne, ale skalpel by tento clovek do ruky za ziadnych okolnosti brat nemal. Co este treba spravit aby si to konecne uvedomil? a.6dogs - staznost urcite podaj, drzim palce!
Banshee
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 193

Re: Bratislava Jarovce - MVDr. Švihran

Poslaťod Buchťa » Ned 15.09.2013 9:51

Banshee,děkuji.

VK SR múže dát jen tři postihy :
- Ty, Ty, Ty ....... = černou bodku do zápisu
- černou bodku do zápisu, napomenutí a pokutu max. 1.000€
- odebrání licence max. na 5 let.

Osobně se domnívám, že on dostal tu pokutu, protože mu licence nebyla odebrána (pozastavena).
Je možné, že pokuď se nasbírá více stížností, tak již budou konat ve VK promptněji a přísněji, aspoň vúči němu. Již má hodně přešlapú za sebou a toto již není ani trochu profesionální. A nevezme si ten šarlatán z ničeho ponaučení. Když šel do operace pejska a.6dogs, již měl rozhodnutí VK SR, co se týče mé záležitosti a i tak si nevstoupil do svědomí. Tady je jen jedno řešení = odebrání licence !!! Do kdy ještě musí majitelé = klienti čekat, aby se to stalo ???!!! Co se ještě musí stát a nebo kolik zvířat musí být ještě postiženo a nebo nedejbože umřít, aby on již přestal vykonávat svou činnost???!!!

A pro všechny ještě jednu dobrou radu :
- z každé návštěvy u veta si nechte dát zprávu od ošetření ( bez ohledu na to, jak mu dúvěřujete)
- a každý RTG snímek si nechte označit datumem, jménem kliniky a jménem psa, a to i v elektronické podobě a dejte si ho stáhnout na klíč (pokuď ne, nemáte jak dokázat, že se jedná o snímky Vašeho zvířete a od danného veta).


Toto jsem já neměla a tím pádem jsem ho nemohla dát na soud. Pokuď bych měla toto takto ošetřeno, on na soudě nemá šanci !!!

A vím o jednom případě, kdy nediagnostikoval u psa vnitřní krvácení po úraze (ani na sonu to neviděl), do pejska cpal na litry infuzí a antibiotika a pejsek v za 1,5 dne umřel :plac: .

On by neměl nejen operovat, on by již neměl vúbec vykonávat veterinární činnost .
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Bratislava Jarovce - MVDr. Švihran

Poslaťod Legos » Sob 26.10.2013 14:56

Moja skúsenosť je veľmi negatívna. Raz mi robil RTG a jeho otázka bola či chcem hodnotenie B/B alebo sa dohodneme a bude mat A/A. Toto považujem za veľmi neseriózne a hlavne chovatelia by sa mali zamyslieť či k takýmto ľudom dávať ošetrovať a hodnotiť RTG DBK svojich psov. A rovnako tak, keď mi pes zožral vrchnák z fľaše, urobili mu tam kontrast RTG a jeho záver bol, že tam nič nemá. A keby tam nebol môj otec lekár, ktorý keď videl RTG mu ukázal kde ten vrchnák je, tak odídem a zrejme skončím bez psíka. Je to neseriózny veterinár. A veľmi zvážte či tam ísť. Ano je lacnejší než niektoré vet. ambulancie či nemocnice, ale za akú cenu.
Legos
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Bratislava Jarovce - MVDr. Švihran

Poslaťod Ciri » Uto 29.10.2013 21:17

Ja mám s týmto takzvaným veterinárom veľmi negatívnu skúsenosť. Psík nám kašlal a oni mu pichli ATB a pritom mal problém so srdiečkom a žiadnu infeckiu. Zatiaľ sa mu kašľanie len zhoršovalo a tu nám tvrdili, že to treba len počkať a ono to prejde. Keby sme ich poslúchli nasa Miky by už zrejme nežila. Tomuto veterinárovi sa treba vyhnúť.
Ciri
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Bratislava Jarovce - MVDr. Švihran

Poslaťod m1v » Pon 25.08.2014 23:56

Pred rokmi som pocul od ostatnych psickarov velmi dobre referencie na Svihrana, niekolko krat sme tam aj boli a spokojnost. Potom niekolko rokov pauza. Naposledy sme ich navstivili v juli tohto roku so psom (civava) vo velmi zlom stave - pes vela krat za den zacal skuvinat od bolesti, svrbelo ho brucho, nevedel si poriadne ani lahnut a zaspat, bol utiahnuty a citlivy na dotyk. Bola nedela, sluzbu nemal Svihran, ale doktor, ktoreho meno si uz nepametam. Prebehlo zakladne vysetrenie, teplotu pes nemal, rychla diagnoza znela, ze pes je seknuty, dostal injekciu proti bolesti a vraj mame prist na dalsi den. Pocas vysetrenia zaobchadzali so psom velmi nesetrne a necitlivo a pes niekolko krat kvoli tomu zaskucal od bolesti. Celkovy moj dojem bol, ze sa nas rychlo chceli zbavit, ved bola nedela a co nevidiet koniec ordinacnych hodin.
Na druhy den sme tam ani nesli, na odporucanie jednej znamej sme radsej navstivili MVDr. Kazarku v Stupave. Po vyrozpravani symptomov urobil zakladne vysetrenia, potom chytil sono a tam sa to objavilo - napadnuta pecen, slezina, a zlcnik. Nasledovny postup bol, ze treba vyliecit pecen a potom operacne vybrat slezinu. Najskor sme kazdy den chodili na injekcie kvoli peceni a psik mal nasadenu prisnu dietu. Prve zlepsenie bolo viditelne az po troch dnoch. Po tyzdni sme zacali psikovi davat lieky na pecen. Tie lieky a dietu ma az doteraz. Dnes uz normalne beha, skace, je hravy ako bol predtym.
m1v
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Bratislava Jarovce - MVDr. Švihran

Poslaťod Levriero » Pia 20.02.2015 14:19

Tak za mňa možem hovoriť iba o pozitívnych skúsenostiach. MVDr. Švihran nám operoval 3 zlomené nohy u troch psov a sme maximálne spokojní. Vo všetkých troch prípadoch to prebehlo bez komplikácií, psy bez problémov behajú (a to som počula o vela zbabraných prípadoch zlomených noh u chrtov ktorých operovali iní veterinári). Kamarátke tiež operoval fenku s luxáciou pately ktorá už nohu velmi nepoužívala a dnes je úplne v poriadku. A dali jej dokopy fenu ktorá mala problémy s pečeňou.
Trhanie mliečnych zubov u dvoch psov tiež bez problémov. Takže ja sa sťažovať nemožem.
Levriero
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 85

Re: Bratislava Jarovce - MVDr. Švihran

Poslaťod Bratislava74 » Pia 24.11.2023 22:59

Tak tento veterinár by už minimálne nemal ordinovať. Po nedávnej porážke, keď sa mu obesil syn, sa mu trasú ruky , zabúda, zložitejšie prípady absolútne s ním neriešte,na druhý deň si nepamätá s čím ste prišli deň predtým , na všetko nasadzuje tie isté antibiotiká dokola a nadávkuje infúzie. Tie navyše v takom objeme, že s nimi vášho psa doslova zamorduje, krv zmení na vodu a ukončí to eutanáziou. Ostatní " ordinujúci" veterinári sú dobrí akurát tak na očkovanie . Navyše je Švihran prefajčený a smrdeli mu ruky od nikotínu, keď prišiel " z pauzičky " vo svojej kancelárii do ordinácie. Nechoďte tam, váš miláčik si zaslúži lepšiu veterinárnu ambulanciu...Sestričky sa tam zošuškávajú ,sa chrbtom smejú a nahovarajú vás na eutanáziu aj keď pes nezomiera!
Bratislava74
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Predchádzajúci

Späť na Veterinárne ambulancie