Pezinok - MVDr. Juraj Frey

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Pezinok - MVDr. Juraj Frey

Poslaťod clorexyderm » Sob 20.03.2010 20:53

nie, jeden pichal jednu inekciu s nejakou ockovacou latkou (do maciek sa nevyznam neviem co sa im dava) a druhy zas s nejakou inou behom "5 minut". podla mna je pre prehladnost lepsie aby ockoval iba jeden clovek.
teda ja by som s tym iste nesuhlasila kebyze take nieco chcu na mojom psovi skusat :no:
clorexyderm
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 9

Re: Pezinok - MVDr. Juraj Frey

Poslaťod Juraj _ » Ned 31.07.2011 7:55

Petulko píše:Este sa nam do toho pridruzili svrab, roztoce a filcky...

Odkiaľ chytil pes flycky a môže sa vôbec pes zbaviť svrabu?
Juraj _
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: Pezinok - MVDr. Juraj Frey

Poslaťod Nessiak » Pia 09.09.2011 19:15

Ja ho volám doktor Framykoin. Ešte snáď nepoznám človeka, čo by odtiaľ odišiel bez neho. Dverám tohto pána doktora sa zďaleka vyhýbam, no raz som mala tú "česť" vidieť ho šiť ranu a teda poviem vám, že som čumela. S porovnaním s inými vetmi, ktorých som videla pri práci to bola katastrofa, a samozrejme na čerstvo zašitú ranu naplácal ako inak - Framykoin :pac:
Nessiak
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 120
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Pezinok - MVDr. Juraj Frey

Poslaťod Ninka003 » Štv 18.04.2013 11:44

Ja som tiež kedysi navštevovala ambulanciu DR. Freya, všetko bolo v pohode, až pokiaľ nezačal môjho psíka operovať. Bola to operácia očí, ktorú jej robil presne 4krát, a po každej operácií mi povedal, ešte to nie je dobré, a treba znova operovať, ani po štvrtej operácií to stále nebolo dobré, očka jej tiekli, pes po každej operácií bol zničený, keď sa jej to hojilo samozrejme ju to bolelo, a vôbec ho nezaujímalo, že toho psa jednak ničí tým, že ju uspáva, a jednak tým, že jej to spravil, a o týžden povedal, že to nie je dobré. Okrem toho za každú operáciu si vypýtal (presne si už nepamatám), ale niekedy to bolo 60 € niekedy 50€ niekedy 45 €, a psík doteraz nie je z toho vyliečený, ale hlavne, že on si slušne zarobil. Odvtedy sme u ňho nikdy viac neboli.
Ninka003
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Predchádzajúci

Späť na Veterinárne ambulancie