U veterinarky

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

U veterinarky

Poslaťod Owecka753 » Štv 23.10.2008 20:42

nooo tuto zakladam preto,,,lebo ked som sla ku veterinarke s mojim 4-mesacnym biglom..sa spraval uplne inak..vojdem ku veterinarke tesi sa.ale hned ako ho vylozim na stol,zacne byt agresivny,kusal veterinarku,nie ako stena ale od zlosti,nedal sa udrzat nic,,uplne ako keby bol vymeneny,,,moze to byt tym,ze raz mu tam vyberali stichy ??a odvtedy sa nemoze dat ani zaockovat pomaly...a aj ked ho iba prezera nic ho neboli..a je agresivny,,,,hm dasa to nejak utlmit??lebo neviem co s nim robit,,,a to vzdy ked tam pridem a hned ako ho vylozim.....hm????poradi niekto????
Owecka753
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1055

Re: U veterinarky

Poslaťod calwen » Štv 23.10.2008 20:46

My iba vojdeme veterinar sa priblizi a uz je ohen na streche :aaa: Ja to riesim tak (20kg pes), ze peso hned po zavrcani dostane vychovnu a musi stichnut-nehanbim sa nanho ani zruknut...vacsinou si da dohovorit a ked ide o nejaky nie extremny zakrok tak sa da utisit ale len si mruci popod nos :pac:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: U veterinarky

Poslaťod Owecka753 » Štv 23.10.2008 20:51

no ved aj moj dostal vychovnu,dokonca som nanho zakricala...a aj veterinarky a on ako utrhnuty z retaze.....keby mu aspon nejak ublizila ale nic mu nerobi...
Owecka753
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1055

Re: U veterinarky

Poslaťod Lena » Štv 23.10.2008 20:56

ovečka to práve rozoberáme v téme veterinári-páni doktori- ja mám taky takové len horšie :haha:
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: U veterinarky

Poslaťod Owecka753 » Štv 23.10.2008 21:01

jaj a kde to je?:D:D
Owecka753
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1055

Re: U veterinarky

Poslaťod Nia » Štv 23.10.2008 21:40

no tak poviem vam...my nemame nejake extra problemy, ale akonahle krpca nalozim do auta, tak sa zacne triast..ked vidi, ze ideme dlhsie uz ako 10 min, tak si kludne lahne :heh: cize on si vzdy mysli ze ideme k veterinarovi :heh:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: U veterinarky

Poslaťod Whip it » Štv 23.10.2008 23:42

ja s Bentleym nemam ziadny problem, boji sa, ale nerobi cirkus, na stol ho ani nedavam, pokial fakt nemusim, mozno to ho trochu upokojuje, ze je na rukach..
No a Dustyho musim niest na rukach uz od ulice, strasne sa zapiera. Tiez sa boji, ale nie je agresor, odbije si svoje a potom mu kupit nejaku mlsku, aby si to nespajal len s ihlami apod.
Co mam odpozorovane z praxe tak velke psy byvaju viac-menej v poho, niektore maju stach, ale znamky agresie nie su, ini su flegmosi. No a mali robia vzdy cikrus, mecu sebou, kusu, niektori dokonca aj svojho pana!Co uz mi pripada ako rozmaznanost/nevychovanost. Konkretne jeden pan s maltezakom musel odist, lebo si jeho pes nenechal vetovi ani pozriet labku, pokusal aj pana a ten sa tomu este smial.
Kedyze toto spravi jeden z mojich tak na nich narevem a jednu struhnem, na smiech to urcite nie je. :nie:
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1828

Re: U veterinarky

Poslaťod Mackie » Pia 24.10.2008 10:48

zaujimave, mate psov posratych od strachu a este ich za to mlatite a kricite na nich :pac:
dakujem pekne za takych veterinarov, ktori si u seba v ambulancii nechaju takto narabat so zvieratami
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: U veterinarky

Poslaťod mmseltie » Pia 24.10.2008 11:12

Inak je to celkom zábavné. Jedna z mojich potvoriek u veterinára pri injekcii ani brvou nemihne, ale čo spustí keď jej doma pri česaní potiahnem nejaký chĺpok pri uchu, pod pazuchou, alebo nebodaj na zadnej strane stehna - no hrôza.
mmseltie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 479

Re: U veterinarky

Poslaťod MisheliQ » Pia 24.10.2008 15:26

RoyalCanin píše:odbije si svoje a potom mu kupit nejaku mlsku, aby si to nespajal len s ihlami apod.

To mi príde ako keď malému decku kúpia rodičia sladké za to, že bol u lekára dobrý a poslušný
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: U veterinarky

Poslaťod Lenka.Buddy » Pia 24.10.2008 16:18

Buddy mal problém vojsť do ambulancie len raz a to bolo keď išiel na druhé šitie..mal toho už disť,tak ako aj my :ach: ale inak aj keď nie s radosťou ide..z veterinárov má zmiešané pocity :ha: on má celkovo ludí rád a keď mu vyťahovali stehy,holka sa smiala,že zároveň sa trasie a aj teší :pac: a krpec bol minule zaujímavý..kým ja som mala čakať s Badom a mama ísť s drobcom dnu,tak ho on sadol a mama ho ťahala po podlahe..tak som dala Bada bratovi a utekala za ním..akonáhle ma videl pri sebe,nahodil rezký krok a išlo sa bez problémov :heh: ale inak že by mi tam útočili po lekároch,to našťastie zatial nie..uvidíme čo sa z malého vykluje :ach:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: U veterinarky

Poslaťod calwen » Pia 24.10.2008 22:45

Mackie píše:zaujimave, mate psov posratych od strachu a este ich za to mlatite a kricite na nich :pac:
dakujem pekne za takych veterinarov, ktori si u seba v ambulancii nechaju takto narabat so zvieratami

Mas pocit ze dat vychovnu znamena mlatit?? A huknut po psovi kricat?? :ach: :nie: Prepac ale nekomentuj daco o com nic nevies...kto videl mojho psa len potvrdi, ze mojkanim a upokojenim sa nic neda dosiahnut v tejto situacii. Ja len od neho chcem aby respektoval to, ze ma sediet/lezat/stat...a vidim kedy uz je to nad jeho sily-vtedy neriesim nic "mlatenim a kricanim"
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: U veterinarky

Poslaťod Ema 012 » Pia 24.10.2008 22:56

Mackie píše:zaujimave, mate psov posratych od strachu a este ich za to mlatite a kricite na nich :pac:
dakujem pekne za takych veterinarov, ktori si u seba v ambulancii nechaju takto narabat so zvieratami

:oo: tak mi všetci prepáčte ale ja keby som škaredo nepozerala a výrazne nezvýšila hlas tak moj hafan by vetoša najradšej zožral. A to že sa bojí ešte neznamená že si može robiť čo chce :nie: Ja som pán a ja poviem čo treba a ko sa má správať aj keby to malo biť za cenu ako calwen napísala "jednej výchovnej" Aj ked u nás väčšinou stačí zvýšiť hlas. :heh:
Obrázok
Ema 012
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942
Bydlisko: Kajal

Re: U veterinarky

Poslaťod Owecka753 » Pia 24.10.2008 23:09

no ved aj ja som kricala,,aj som mu trochen struhla..ale on nic..proste kusal dalej ako sialeny...a myslim ze na 4 mesacne stena bigla je to trosku moc,,,ale moze to byt aj tym,ze ako nahle ho vylozim na stol,tak zacne byt taky..neviem precooo
Owecka753
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1055

Re: U veterinarky

Poslaťod Ema 012 » Pia 24.10.2008 23:16

owecka753 píše:no ved aj ja som kricala,,aj som mu trochen struhla..ale on nic..proste kusal dalej ako sialeny...a myslim ze na 4 mesacne stena bigla je to trosku moc,,,ale moze to byt aj tym,ze ako nahle ho vylozim na stol,tak zacne byt taky..neviem precooo

no pockaj ja to riesim tak ako riesim ale ja mám akity a to dvoch dospelých psov. :ach: A aj keby som nerozlyšovala plemeno určite je rozdiel či ide o šteniatko alebo dospelého psa. :yes: Šteniatko by som sa skor snažila presvedčiť že primne je v bezpečí a nič sa mu nestane.
Obrázok
Ema 012
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942
Bydlisko: Kajal

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie