Vet & Dent

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Vet & Dent

Poslaťod moschino » Štv 21.12.2017 9:27

Vet & Dent, s.r.o.

Adresa: Tehelná 231/16, 831 03 Bratislava
Telefon: 0911 583 181
http://www.vet-dent.sk/


Boli ste niekto? Zajtra je Baxy objednaný
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Re: Vet & Dent

Poslaťod moschino » Pia 22.12.2017 20:53

Boli sme, priestory pekne. Akurat trochu zmiesane pocity z celeho. Bola som na konzultacii za poplatok 30e (malo to trvat 1 - 1,5 hod). Cakala som, ze tam prezru psovi zuby a ak je treba, odporucia cistenie alebo opravu alebo nieco. Konzultacia trvala asi 3/4 hod (v cakarni bol niekto, kto prisiel skor na termin po nas a mala som pocit, ze sa nas uz chce co najskor zbavit, aby ten pan dlho necakal) a pocas konzultacie vetka ledva pozrela psovi do papule, aj to z dialky, vysvetlila ako cistit zuby a cim a len taka teoria okolo, co sa bezme da najst na nete). Cize neviem, ci psovi nieco robit a ak ano kolko toho a kolko to bude cele stat (odhad na opravu jedneho zubu, rtg a dentalnu hygienu je 300e a moze to byt kludne o par stoviek viac, ked psa uspi a uvidi z rtg viac). Vetka mala aj nietore ine nazory, ako zdielam ja a aj ine, ako som pocula napr. u Braunera. Bola sice mila, ale od konzultacie za 30e som cakala nieco ine ako to, ze mam psovi cistit zuby a cim.
Tiez ja nechcem psa uspavat casto, ak treba, nech mu porobia zuby a mame potom pokoj, len cistit kefkou. Nebudem ho davat raz rocne uspavat kvoli nejakej dentalnej hygiene :nwm: nemyslim si, ze tak caste uspavanie psa je ok.
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Re: Vet & Dent

Poslaťod Margita » Pia 22.12.2017 20:58

a co ma kto so zubami?Baxy?a co ma?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5659
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Vet & Dent

Poslaťod moschino » Pia 22.12.2017 21:10

Z jedneho spicaku zlomene. Myslim si, ze ho to neboli, zatial. Preto som isla na konzultaciu, ze sa dozviem, ci to robit, ako surne to treba robit a co s tym budu robit v pripade, ze sa to robit bude.
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Re: Vet & Dent

Poslaťod Margita » Pia 22.12.2017 21:14

vd to mu uz robili nie?a boli h o to alebo co?Darina ma zbrusene komplet vsetky zuby az po dren,uz odkedy dosla ku mne
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5659
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Vet & Dent

Poslaťod moschino » Pia 22.12.2017 21:23

To je druhy prave. Neviem ci boli prave, asi este nie. Ale vsak na to som tam isla nech mi povie :nwm: Brauner zvykol aspon prilozit niečo studene ci ake, ci zareaguje.
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Re: Vet & Dent

Poslaťod pigie » Sob 23.12.2017 9:33

By som utekala od takeho veta....
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo


Späť na Veterinárne ambulancie