Výsledky odberu krvi

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Výsledky odberu krvi

Poslaťod monika.smihel » Štv 10.11.2016 22:05

Dobrý večer,
Prosím vás chcela by som sa opýtať tých majiteľov psíkovi,ktorým brali krv na rozbor po akej dobe mali výsledky? Pretože mna veterinár naťahuje už dva týždne.
Ďakujem
monika.smihel
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Výsledky odberu krvi

Poslaťod lenli » Štv 10.11.2016 23:57

A co konkretne isli z krvi zistovat? My ked nam brali krv tak boli vysledky na pockanie, ale to boli odbery na take bezne veci ako leukocyty a podobne.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Výsledky odberu krvi

Poslaťod Buchťa » Pia 11.11.2016 7:27

Tak, jak píše Lenli. Běžné parametry jsou za "chvilku" - buď má vet přístroj a nebo, když to někam posílá, je to záležitost pár hodin, max. pár dní.
Záleží, na co byla krev, na jaké konkrétní vyšetření, odebrána. Ale i tak má vet upozornit, že to odesílá tam a tam (třeba do Německa) a že to bude trvat xy dní.
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491


Späť na Veterinárne ambulancie