Homeopatia Pavol Čech Bratislava

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Homeopatia Pavol Čech Bratislava

Poslaťod Niky666 » Str 02.11.2016 22:29

Na homeopatiu, konkretne na tohto zlateho pana Čecha nedam dopustit :jop: Moja fenka huskyho mala cca 2 roky problemy s ockami a ekzemom.Zapalovali sa jej cievky,a okolo oci a cumaku jej komplet vypadavala srst a vypadol cierny pigment. Celu dobu sme chodili na veteriny a nikde nam nevedeli pomoct, stale dokolecka davali lieky ktore vobec nepomahali, navyse tazke kortikoidy ktore musela uzivat dlhodobo aby neoslepla.Nechali sme na veterinach stovky eur za neucinnu liecbu a veterinary si nevedeli rady. Potom sme natrafili na pana Čecha, spravil vysetrenie, velmi prijemny a ustretovy pan, naozaj sa vyzna. Nasadil homeopatiu a oci aj ekzem sa jej behom mesiaca uplne vytratili a uz sa nevratili :smile: vyliecil ju a som mu zato neskutocne vdacna. Odvtedy veterinarov vobec nenavstevujeme. Mozem len odporucat.
Niky666
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Homeopatia Pavol Čech Bratislava

Poslaťod ivana1 » Štv 03.11.2016 19:41

Už tu téma je viewtopic.php?f=56&t=4552&hilit=%C4%8Cech

Ja som u neho s homeopatiou nevidela žiadne výsledky u Hoshiko, ale suseda k nemu chodí už roky s malou fenečkou kvôli mliečnej lište a hrčke.
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Homeopatia Pavol Čech Bratislava

Poslaťod Margita » Štv 03.11.2016 19:47

ze homeopatia lieci :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5659
Bydlisko: Bratislava -Vereknye


Späť na Veterinárne ambulancie