Bratislava -SmallVet

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod pigie » Uto 18.10.2016 9:25

biddynka píše:doktori vo VetPointe nie sú až takí dobrí, tak neviem :nwm:

Ja len k tomuto ako dlhorocna zakaznicka VetPointu... Tam je tych vetov vela, casto sa striedaju, takze tam najdes ako dobrych, aj zlych... To sa neda generalizovat, ze nie su az taki dobri. Ja som si vo Vetpointe vyberala ku komu pojdem a ku komu som mala doveru a s akym problemom! Aj to je dolezite. A k tymto dvom doveru mam a preto aj ked odisli, tak nemam problem ist k nim. K niektorym z Vetpointu by som zase nesla ani ockovat :angel:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod biddynka » Štv 20.10.2016 14:27

Ďakujem za odpovede. Budúci týždeň pôjdeme vyskúšať. :smile:
biddynka
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod Buchťa » Štv 20.10.2016 14:52

Pigie, prosím, mají i rtg? Na co se specializují? Moc díky :pusa:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod pigie » Štv 20.10.2016 14:57

Ja mam skusenost s nimi len v tychto veciach - MVDr. Ocovska ako dermatolog (i oci, usi,...) a MVDr. Gasko ako internista, hlavne gastroenterologia je jeho parketa. RTG myslim, ze maju. U nich som este nevyuzila... A dufam, ze ani nevyuzijem.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod Buchťa » Štv 20.10.2016 15:34

Děkuji moc :poklona: .
Potřebuji dát Bo někde komplet zrentgenovat (jak přední nohy, tak páteř, tak kyčle). Nelíbí se mi poslední dobou :ua: .
A ráda bych to bez sedace = boční projekci páteře, tak i kolébku. Proto se informuji.
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod Ema53 » Ned 23.10.2016 14:10

moschino píše:doktor je fakt milý a starostlivosť o psa fakt na úrovni :jop: ceny trochu vyššie, ale ja si radšej priplatím a viem, že o psa je dobre postarané :smile:


Moschino v porovnaní s kým sú tie ceny vyššie? Môžeš uviesť aj konkrétny príklad.Inak ja tiež radšej priplatím za kvalitu.Pýtam sa len preto,že mne sa tam zdali ceny normál
Nie je hlúpy ten,kto nevie,ale ten,kto nevie a nespýta sa.
Ema53
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 315
Bydlisko: Bratislava-Rača

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod moschino » Pon 24.10.2016 7:02

konkrétne tak všeobecne :lol: dala som za kastráciu 4,5kg psa okolo 200e :angel: ešte som nepočula, že niekde inde by kastračka psa stála až toľko. Napr. starší čo má 7kg ma stál polovicu a tiež mal inhalačnú anestézu a to mu ešte aj zuby čistili :angel:
ale starostlivosť o psa bola fakt super, na to ako som stresovala, radšej som si priplatila, len nech všetko dopadne dobre
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod pigie » Pon 24.10.2016 7:34

Maju normalne bratislavske ceny, tie z vyssich. Dan za pohotovost a len 2 vetov, ktori ju robia. Nepojdu s cenami dolu, ale ani ich nemaju vyssie ako okolie. Ale isto sa da najst lacnejsi veterinar aj s pohotovostou, kde robi ovela viac vetov, ale nevyhoda pri dlhodoobom probleme, ze sa o psa stara kazdy den niekto iny. Tu proste viete, komu toho psa zverite.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod Ema53 » Pon 24.10.2016 18:49

pigie píše:..., kde robi ovela viac vetov, ale nevyhoda pri dlhodoobom probleme, ze sa o psa stara kazdy den niekto iny.

Tak presne toto nechcem
Boli sme tam :
-so zápalom očných spojiviek: oftalmologické vyšetrenie+dvoje kvapky +nejaký spotrebný materiál+kontrolné oftalmolog. vyšetrenie=cca38€
-s hnačkou (Hiva nezaprie,že bola túlavý pes,zožerie všetko,čo nájde :pac: ) blok ešte mám,takže to bude presné:klinické vyšetrenie 12€+RC Gastro Intestinal 1,5kg 16,50€+pasta Pro Kolin (vynikajúca vec) 15€ +konzerva RC Gastro Intest. 3,20€+pomocný materiál 1,50€
nechávam na posúdenie,či je to veľa alebo nie :nwm:
Nie je hlúpy ten,kto nevie,ale ten,kto nevie a nespýta sa.
Ema53
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 315
Bydlisko: Bratislava-Rača

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod pigie » Pon 24.10.2016 19:22

Ale ved to je v poriadku. Oni nie su zavratne drahi, to ani nahodou, ale nepatria ani k najlacnejsim, to som chcela povedat. Ich ceny su porovnatelne s beznymi bratislavskymi cenami vetov, ktore proste ci chceme alebo nechceme su najdrahsie na slovensku. Ja som par km od BA a ceny pri prvej navsteve veta mi vyrazili dych, lebo boli uplne inde, hoc to bola klinika. Proste nizsie.
Nic to nemeni na veci, ze ked chcem kvalitnu zdravotnu starostlivost, tak idu peniaze bokom a pozeram hlavne na kvalitu sluzieb.
Sam vet mi povdal, ze proste ceny sa snazil nastavit standardne, nie privysoko ani prinizko, niekde je nieco drahsie tu, nieco tam... Pre mna proste taky bezny standard dobrej kliniky. Vyssi, bo ti ockovaci veti su proste ockovaci veti, ti su lacnejsi :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod calwen » Sob 12.11.2016 0:30

Prvy nocny dojem z kliniky super :jop: Pani doktorka bola velmi mila, vsetko vysvetlila, aj na Emmu bola velmi mila, citliva :smile:
Snad sa tam Emme bude pacit a nebudem sa tam musiet hnat hned rano :haha:
(Len kusanec, ale velky, hlboky, tak som ju tam nechala na sitie)
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod calwen » Sob 12.11.2016 0:33

Inak cenovo - co som zatial dostala odhad - nehovorim, ze to je malo, ale cakala som viac. Na to, ze pohotovost, anesteza, "ubytko"
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod Buchťa » Sob 12.11.2016 6:04

Offtopic: Držím pěstičky, ať je vše oki :smile: .
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod calwen » Sob 12.11.2016 7:50

Offtopic: Dakujeme :smile:
V noci mi dosla sprava, ze uz maju hotovo a je uz aj zobudena a je vraj dobra :heh: Tak snad jej to vydrzi do obeda, nech nemusim lietat hore-dole :joint:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod pigie » Sob 12.11.2016 8:12

A cim si vysluzila kusanec? :heh: Drzim palce, nech sa dobre hoji :yes:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Veterinárne ambulancie