Bratislava -SmallVet

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Bratislava -SmallVet

Poslaťod pigie » Štv 31.03.2016 20:00

Moji dvaja oblubeni veterinari si otvorili spolocnu ambulanciu, tak im idem urobit reklamu. Prave som sa od nich totiz s Hugom vratila a vsetci sme sa navzajom potesili, ze sme sa "nasli" :heh: Aj Hugo samozrejme :heh:
Ordinuju tu
MVDr. Michal Gaško a MVDr. Barbara Očovská
Otvoreni su
Pondelok až Nedeľa od 09:00 do 20:00 a maju nonstop pohotovost

Žitná 46, 831 06 Bratislava (Rača)

+421 949 247 294
info@smallvet.sk
http://www.smallvet.sk

Odporucam :smile:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod Kulunuru » Pon 18.04.2016 10:08

To je super sprava! :smile:

Chodili sme k MVDr. Očovskej ked bola vo VetPointe a zamrzelo ma ked som zaciatkom roka zistil ze odisla. A info ze kam ziadne. Cize sme ostali prakticky bez veteriny. Nastatie odvtedy nebolo treba nic riesit a tak som bol doteraz v takej polovicnej faze hladania a rozhodovania ze kam. Nejaky uzsi vyber bol ale ...

No, Vyzera to tak ze je rozhodnute, nakolko s MVDr.Očovskou sme boli vzdy maximalne spokojni. Odborne (aspon co ako laik dokazem zhodnotit) ale aj pristupom a komunikaciou. :jop: Diky za info! :yes:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod Kulunuru » Pia 06.05.2016 11:09

Dnes sme mali premieru v SmallVete.

Ako som ocakaval, prve stretnutie po dlhom case bolo vzajomne velmi prijemne, pani doktorka Očovská nas privitala (rovnako aj pan doktor Gaško ktoreho sme stretli v cakarni), prejavila radost a povedala ze si vazi ze sme ju vyhladali a prisli. Zaujimala sa aj o to, akym sposobom sme ich nasli. Povedal som jej ze kamoska ma upozornila na pozitivnu referenciu jednej spokojnej pacientky. :smile: Nalada a komunikacia ako vzdy na jednicku. Aj s nami ako ludmi aj Harikom ako pacientom. Pani doktorka mila, s Mackom (ako Harikovi hovori :lol: ) velmi trpezliva. Akurat ze on je stale taky ustrachany na veterine. Ale to bol vzdy. Vonku robi machra ale ked je na stole klepe sa. :lol: Ale zvladli sme to. :yes:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod pigie » Pia 06.05.2016 11:14

Si mal povedat, ze ich fundlak Hugo pozdravuje :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod Kulunuru » Pia 06.05.2016 11:27

Az tak osobne ma nenapadlo referovat ale o tyzdnen mame kontrolu, tak pozdravim. :smile:

Pisem si: "Pozdravuje fundlak Hugo" OK.
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod pigie » Pia 06.05.2016 11:59

To musis! Som im slubila, ze im budem nahanat zakaznikov :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod Kulunuru » Uto 24.05.2016 17:55

Pigie dnes sme boli s Harislavom na kontrole kukadiel + na ockovani a pozdrav pani doktorke Ocovskej sme odovzdali. Samozrejme hned vedela o koho ide. :yes:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod pigie » Uto 24.05.2016 18:13

:heh: Tak vdaka :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod Ema53 » Štv 29.09.2016 11:16

Keďže Pigie sľúbila,že bude SmallVet-u naháňať zákazníkov a ja som si istá (podľa toho,čo som o tebe čítala na dogfóre),že svojho Huga hocikomu do opatery nezveríš :heh: ,boli sme tam dnes prvýkrát pozrieť,pretože Hivuška má zápal spojiviek.
Prvý dojem z ambulancie aj z pána doktora je fajn,o týždeň ideme na kontrolu :no: .
Nie je hlúpy ten,kto nevie,ale ten,kto nevie a nespýta sa.
Ema53
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 315
Bydlisko: Bratislava-Rača

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod pigie » Štv 29.09.2016 11:18

Jej to je super a ma to tesi! :aaa: A kto sa vas ujal, doktor alebo doktorka?
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod Ema53 » Štv 29.09.2016 14:04

Bol tam len pán doktor.Na hodnotenie je priskoro,ale prvý dojem hovorí,že pán doktor je precízny :jop: .
Nie je hlúpy ten,kto nevie,ale ten,kto nevie a nespýta sa.
Ema53
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 315
Bydlisko: Bratislava-Rača

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod pigie » Štv 29.09.2016 14:05

Tak dufam, ze budete spokojni :yes:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod Ema53 » Štv 29.09.2016 14:51

To dúfam aj ja :yes: .Hivušku máme krátko,zatiaľ sa bojí cesty autom (teda ona sa bojí veľa vecí,vo svojom predchádzajúcom živote nezažila zrejme veľa dobrého :ua: ),tak je dobre,že v pešom dosahu máme až dve ambulancie.Tu ma láka hlavne pohotovosť, rozsah ordinačných hodím a samozrejme aj pozitívne referencie :yes: .
Nie je hlúpy ten,kto nevie,ale ten,kto nevie a nespýta sa.
Ema53
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 315
Bydlisko: Bratislava-Rača

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod biddynka » Pon 17.10.2016 20:37

Ahojte,
s mojím šteniatkom Baddym si hľadáme dobrého veterinára. Prístup predchozej p. doktorky bol fajn, ale chcela by som lepší prístup ku zvieratku. Na SmallVete sa mi páčia ordinačné hodiny a pohotovosť. Napíšete prosím ešte nejaké skúsenosti s touto ambulanciou? Láka ma sem ísť, ale počula som, že doktori vo VetPointe nie sú až takí dobrí, tak neviem :nwm:
biddynka
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Bratislava -SmallVet

Poslaťod moschino » Uto 18.10.2016 6:59

doktor je fakt milý a starostlivosť o psa fakt na úrovni :jop: ceny trochu vyššie, ale ja si radšej priplatím a viem, že o psa je dobre postarané :smile:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie