VETCARE Rovinka - MVDr. Alžbeta Szabóová

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

VETCARE Rovinka - MVDr. Alžbeta Szabóová

Poslaťod Sallynka » Str 10.09.2014 8:28

Zdravím, máte niekto skúsenosti s touto pani doktorkou? Zvykla som chodiť k Belkovi do Dunajskej Lužnej, ale zostala som bez auta a mám ho teraz trochu od ruky. Nejak o tejto veterinárke neviem nájsť nič na nete, akoby ani nebola. Dokonca ani tu na fóre... Ak ste u nej niekto bol so svojim 4-nohým kamarátom, tak dajte, prosím, vedieť nejaké info, čo sa týka prístupu a celkového dojmu. Ďakujem
Ak po smrti nejdú psi do neba, potom chcem ísť tam, kde oni.
Sallynka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6

Re: VETCARE Rovinka - MVDr. Alžbeta Szabóová

Poslaťod Kejna » Ned 11.01.2015 10:42

Mam cerstvu skusenost s navstevou. Baddy vracal a hnackoval, zistili mu zapal priedusnice. Vyborny pristup ku mne aj ku Baddymu, ochotne mi poradili, vysvetlili co a ako, vymojkali Baddyho. Ordinacia je troska mensia ako som zvyknuta, ale maju dobre vybavenie a vsetky lieky co som potrebovala mali v ordinacii. Je tam moznost parkovania. Za mna velka spokojnost, odporucam.
www.vetcarevet.sk
Obrázok
Kejna
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 37
Bydlisko: Rovinka, okres Senec

Re: VETCARE Rovinka - MVDr. Alžbeta Szabóová

Poslaťod Margita » Ned 11.01.2015 12:58

Offtopic: vracanie a hnacky su priznakom pre zapal priedusnice?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye


Späť na Veterinárne ambulancie