Ivanka pri Dunaji, LionVet s.r.o.

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Ivanka pri Dunaji, LionVet s.r.o.

Poslaťod Maruska1 » Ned 11.05.2014 20:07

LionVet s.r.o. je veterinárna ambulancia špecializovaná na poskytovanie komplexnej starostlivosti pre domácich miláčikov, vrátane prevencie a liečby v príjemnom prostredí s dobrou dopravnou dostupnosťou, bez dlhého čakania na vyšetrenie, s non-stop pohotovosťou pre naliehavé prípady (po telefonickom dohovore)
a s využitím najnovších odborných poznatkov, postupov a technológií.

Ordinačné hodiny

Pondelok - piatok - 8:30 - 19:00
Sobota - 9:00 - 14:00
Nedeľa - po telefonickom dohovore
POHOTOVOSŤ NON STOP !!! (po telefonickom dohovore 0902812000)

Kontakt

LIONVET s.r.o.
Veterná 2, 900 28 Ivanka pri Dunaji
vchod do ambulancie z ulice Hurbanova
Tel.č: 0902812000
Email: info@lionvet.sk
http://www.lionvet.sk

Tím

Jadro ambulancie tvorí tím skúsených doktorov s mnohoročnými skúsenosťami zo Slovenska aj zahraničia
MVDr. Rastislav Domko
MVDr. Vladimír Ziman
MVDr. Jana Holecová

Poskytované služby

aktívna prevencia:
-pozývanie na pravidelné preventívne kontroly
preventívna medicína:
• vakcinácia
• čipovanie
• antiparazitárny program
• dietológia
• ošetrenie uší, pazúrikov
klinické vyšetrenie:
• komplexné vyšetrenie pacienta
• dermatologické, kardiovaskulárne, neurologické, endokrinologické, ortopedické, urogenitálne
laboratórne vyšetrenie:
• vyšetrenie krvi - hematologické, biochemické
• vyšetrenie krvného náteru
• vyšetrenie moču, močového sedimentu
• parazitologické vyšetrenie trusu
• cytologické vyšetrenie
chirurgia:
• preventívna chirurgia - sterilizácia, kastrácia
• korekcie viečok
• operácie pruhov - pupočný, ingvinálny, perineálny
• gastrointestinálna chirurgia - odstránenie cudzieho telesa
• urogenitálna chirurgia - odstránenie močových kameňov
• onkologická chirurgia - nádory mliečnej žlazy, kožné útvary, útvary v brušnej dutine
• akútne operačné zákroky - cisársky rez, zápal maternice, dilatácia a torzia žalúdka
• úrazová chirurgia
• ortopedická chirurgia
vybavenie:
• hematologický a biochemický analyzátor, endoskopická zostava, anesteziologický prístroj, elektrokauter, odsávačka, odstredivka, digitálna veterinárna váha, mobilná operačná lampa, monitor životných funkcií, ultrazvukový prístroj na čistenie zubného kameňa, mikroskop prepojený s počítačom, USG prístroj
komfort:
• bezproblémové parkovanie zadarmo na parkovisku pred ambulanciou
• priestranná čakáreň a krásny parčík umožňujúci zvieraťu výbeh
• samozrejmosťou je Wi-Fi pripojenie na internet
• platiť môžete v hotovosti alebo platobnými kartami
pohotovosť:
v naliehavých prípadoch NON STOP po telefonickom dohovore-0902812000
Maruska1
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Ivanka pri Dunaji, LionVet s.r.o.

Poslaťod Maruska1 » Pon 12.05.2014 7:29

Včera sme s mojím miláčikom Badíkom na tejto veterinárnej ambulancii podstúpili operáciu. Od narodenia ma trápil jeho problém zadržaného semenníka v brušnej dutine (tzv. inguinálny kryptorchidizmus).
Keď som prišla prvý krát na vstupnú prehliadku, prekvapil ma priateľský prístup všetkých troch doktorov a ich snaha o zodpovedanie mojich laických otázok. Po dlhšej debate sme spoločne prišli k názoru, že vzhľadom k budúcim možným komplikáciám vyplývajúcich z tohto pomerne častého problému, bude najistejšie "vajko" vyoperovať a že to spravíme rovno na ambulancii, pretože majú všetko potrebné a nevyhnutné vybavenie rovno tam bez potreby posielať nás niekde inde. Kvôli potrebe hladovky pred operáciou sme sa dohodli na presnom termíne, čiže na dnes.
Boli sme objednaní na 15:00, takže našou jedinou domácou úlohou bolo vydržať nejesť 24 h. Bolo to ťažké ale zvládli sme to!!!
Hneď po príchode si Badíka odvážili a dostal prvú oblbovačku. Zhruba po 15 minutách sa ho ujali a ja som mala približne 45 minút pauzu (odskočila som si do blízkeho hypermarketu a zvyšný čas som sa prechádzala v pekne upravenom parčíku pred klinikou a sedela som v čakárni s TV a WIFI pripojením).
Práve ukončenú operáciu prezrádza len malá ranka na brušku a priehľadný golier na krku, ktorý slúži vraj na to, aby si ju Baďo sám neošetroval, čo by mohlo skomplikovať hojenie.
Ešte sme nafasovali antibiotiká, dezinfekciu na doma a poučenie, že keď sa mi dačo nebude zdať v poriadku môžem sa kedykoľvek telefonicky ozvať, poprípade dohodnúť si skoršiu návštevu ako za 12 dní, kedy pôjdu stehy von.
Ako to celé dopadlo isto napíšem približne o 2 týždne, keď už bude ranka zahojená, teda ak Badík dovtedy znovu niečo nevymyslí.
Maruska1
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Ivanka pri Dunaji, LionVet s.r.o.

Poslaťod bunnz » Sob 17.05.2014 8:08

Zdravim vsetkych, aj my sme navstivili tutu super ambulanciu a chcel by som sem teda pridat nasu skusenost.
Mame nove steniatko, fenku Zaru (FCR) a chceli sme ju dat druhykrat zaockovat. Od znamych sme sa dopoculi, ze v Ivanke otvorili novu kliniku, tak sme tam zavitali. Prekvapilo nas uz pri vstupe prijemne prostredie a moznost parkovania priamo vo dvore. Ujala sa nas hned mila pani doktorka, ktora nam vsetko dopodrobna povysvetlovala, fenku nam odvazila, skontrolovala a samotne ockovanie nasa Zara ani necitila :) Prijemne nas prekvapila aj cena, cize fakt kvalita za rozumnu cenu. Len tak dalej :)
bunnz
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Ivanka pri Dunaji, LionVet s.r.o.

Poslaťod Ketchko » Pon 02.06.2014 8:57

tiez som sa dopocul o novej klinike v Ivanke. v piatok som tam bol s Alim, mojim kokerspanielom lebo som mal pocit, ze sa neciti dobre.

Najprv som mal problem veterinara trochu najst, lebo som si cestou nevsimol ziadne navigacne tabule. Potom to uz ale bolo vsetko nad ocakavania. V zastrcenej ulicke v Ivanke, velkoryse prostredie s vlastným parkovaním a krasnym parcikom na Aliho aj mna posobilo pri vstupe velmi dobre. Fakt velmi pekne. Doktori boli tiez sympaticki a komunikativni.

Ali mal problem s hlavou, resp. usami. Neustale triasol hlavou a to az do nepricetna. Usi mu skontrolovali pomocou nejakej kamery a bolo vidiet ze ich ma chudak poriadne zapalene (doktor mi to ukazal a vysvetlil na monitore). Vycistili mu ich nejakym specialnym roztokom a nasadili usne kvapky. Vraj je to najcastejsi problem tohto plemena a liecba bude trvat minimalne tyzden.

Dohodli sme sa ze potom prideme na kontrolu, tak snad to zaberie :)
Ketchko
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Ivanka pri Dunaji, LionVet s.r.o.

Poslaťod bunnz » Str 09.07.2014 13:54

Znova sme museli utekat na kliniku a opat pozitivna skusenost a mily pristup :) Nasa Zara zozrala kusok mysi (vacsinu som vytiahol z papule). Nerobili by sme taku paniku,keby sme od inych psickarov nepoculi,ze sa u nas v okoli vyskytuju otravene mysi... Rychlo sme utekali na kliniku,kde jej preventivne naordinovali vitamin K,co je protijed na vacsinu otrav na hlodavce. Opat mi vsetko pekne vysvetlili a boli mili a ustretovi :)
bunnz
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Ivanka pri Dunaji, LionVet s.r.o.

Poslaťod maja_bratislava » Štv 28.08.2014 22:36

Dlhšiu dobu som zhanala, kde dám vykastrovat svojho weimarskeho stavaca. Na zaklade dvoch pozitívnych doporučení som sa išla pozieť ku novým veterinárom do Ivanky pri Dunaji.

Našla som ich hneď, doktorka aj doktor boli mili, na prve stretnutie som prisla bez ohlasenia, ohurili ma priestory a vonkajsok ordinacie. Jednoznacne najkrajsie a najlepsie posobiace, ake som za poslednu dobu videla. Po kratkom cakani, kde som mala k dispozicii ZDARMA (!) obcerstvenie - susienky, vodu ako aj vodu pre psa, sa ma ujala doktorka, s ktorou som si presla operaciu a objednala termín,

v den operacie islo vsetko hladko, team doktorov bol pripraveny, po hodine som mohla aj s Lukym odist, vzhladom na zakrok bol celkom culy uz po tak kratkom case. Prijemne ma prekvapila aj cena, platila som 120 EUR /hoci aj 120e je dost penazi/, pricom bratranec platil za podobny zakrok 250 EUR!!!!

Doktori v ordinacii na mna posobili skusene a seriozne, ak tak budu pokracovat, zrejme ku nim uplne prejdem hoci moj stary vetos bol bližšie.
maja_bratislava
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Ivanka pri Dunaji, LionVet s.r.o.

Poslaťod pigie » Pia 30.10.2015 17:26

Sme navstivili s Hugom s usami. Veti prijemni, vysetrenie klasicke, ceny prijemne. Vyhoveli mojim poziadavkam a zmenili kvapky, kedze mam lepsiu skusenost s inymi. Co viac si clovek moze priat ako nacuvajuceho veta, co netrva na svojom :jop: :heh: A neverili, ze Hugo ma tolko rokov :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo


Späť na Veterinárne ambulancie