Košice - Rosná 3, Dr.Dog

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Košice - Rosná 3, Dr.Dog

Poslaťod Jajka4 » Uto 02.04.2013 19:45

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, aké máte skúsenosti s ambulanciou Dr.Dog v Košiciach na Rosnej? Sú noví, my sme sa prednedávnom presťahovali poblíž, tak by som rada vedela nejaký názor od ľudí, ktorí tam už boli. Zatiaľ som sa rozprávala so zopár majiteľmi psíkov a boli spokojní. Ale, čím viac názorov, tým objektívnejšie hodnotenie...
Jajka4
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Košice - Rosná 3, Dr.Dog

Poslaťod Fidelito » Str 03.04.2013 14:52

Dobry den,

tuto ambulaciu mozem iba vrelo odporucit. Su sice novi, ale podla mojho nazoru sa velmi snazia.
Boli sme tam s macickou a vsetko k uplnej spokojnosti. Myslim, ze tymto pristupom a sposobom sa postupne vypracuju.
Tymto pozdravujem milu slecnu/pani, ktora bola vtedy v sluzbe a ktora bola velmi mila a sikovna.
Urcite budeme vyuzivat ich sluzby na pravidelnej baze.
:jop:
Fidelito
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Košice - Rosná 3, Dr.Dog

Poslaťod mazlicek » Str 03.04.2013 19:25

Dobry den. Ja som nadmieru spokojny s ich sluzbami. celkovo ak mam hodnotit pristup, presonal, odbornost tak im davam 10 z 10 :) Ja som u nich bol s mojou fenkou NO ktorej isty nemenovany "pan doktor" ani po dlhodobych a opakovanych navstevach nedokazal urcit spravnu diagnozu. Do ambulancie Dr.Dog som prisiel naozaj na poslednu chvilu, fenka mala pokrocily zapal maternice a dosiel som skutocne o 5 minut 12. Zachranili mi ju a som velmi spokojny :jop:
mazlicek
Okoloidúci
 
Príspevky: 1


Späť na Veterinárne ambulancie