Galanta - MVDr. Karol Kaigl

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Galanta - MVDr. Karol Kaigl

Poslaťod sarach » Ned 18.11.2012 20:29

Mate niekto skusenosti s tymto vetom? Ja som bola u neho len raz po tabletky odcervovacie, zdal sa byt v pohode, ale ak mate niekto viac skusenosti, dajte info.

Adresa ambulancie:
Hodská 353 / 19, Galanta 924 01

Otvaracie hodiny:
PO-PI 12:30-17:00

Link:
http://www.veterinar-ga.sk/

Služby:
očkovanie, odčervenie, čipovanie a tetovanie zvierat, vystavovanie PETpasu (pasov spoločenských zvierat), chirurgia mäkkých tkanív: ovariohysterektómia, kastrácia, hernie (prietrže), dermatológia, interná medicína, sonografia, gynekológia: ultrazvuková diagnostika a zistovanie gravidity, ošetrenie chrupu: odstránenie zubného kamena ultrazvukom, laboratórne vyšetrenia: testovanie krvi na biochemickom analyzátore
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Galanta - MVDr. Karol Kaigl

Poslaťod Cesar » Str 16.01.2013 23:25

Ahoj, s panom Kaiglom mam taktiez skusenost len s odoberanim roznych liekov pre zvieratka kedysi, teraz chodim so svojim do Galanty k p. MVDr.Plevovi. Zatial uplna spokojnost, nazval by som to rodinnou firmou, Pan Pleva s manzelkou a synom, paci sa mi ich pristup k praci , ochota a prostredie. Prikladam link k ich webovej stranke. :jop:

http://www.plevavet.hati.sk/novinky/
Cesar
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34

Re: Galanta - MVDr. Karol Kaigl

Poslaťod sarach » Pia 18.01.2013 18:42

Ano, Plevu mám tiež na zozname možných prípadných veterinárov. Hľadám jedného, ku ktorému budeme chodiť už zakaždým, keď niečo náhodou bude. Budem ho potrebovať okolo augusta. Len sa neviem rozhodnúť. Aj MVDr. Szaba z Galanty mi odporúčali. A aj zo Serede som našla pár vhodných adeptov ... ale predsa len GA je bližšie. :no:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Galanta - MVDr. Karol Kaigl

Poslaťod Momo » Štv 10.10.2013 4:00

No zase ja mam s Dr.Plevom velmi zle skusenosti. Isli sme k nemu len kvoli tomu, ze Ga je blizsie ako Sered, ale nasim veterinarom je p.Garaj v Seredi, no bohuzial sme nemali k dispozicii auto, tak sme nemali ine riesenie.
Maly zacal kaslat, zmenila sa aj jeho nalada, nechcel sa hrat, bol uplne ,,lenivy,,
Tak sme navstivili p.Plevu...... jeho diagnoza bola: zapal priedusiek, nespravil ani rontgen, len ho popocuval a to bolo vsetko.Na obhajobu mozem dodat len tolko, ze uhadol aj to ze ma chore srdiecko-ale nasadil zle lieky :hmm:

Samozrejme o tyzden sme sa mali vratit na kontrolu.
Lenze po tych tabletkach vyzeral este horsie, tak som ich po 3 dnoch vysadila a vybrali sme sa za Garajom, kde spravili rontgen, sono a zistili, ze ma chore srdce a telicko plnej vody. Ta voda tak tlacila na jeho priedusky, ze sa mohol aj zadusit, cize samozreme o zapale priedusiek nebola ani rec.
Tym padom skolabovat mohol hocikedy.... Dostali sme lieky na srdiecko a na odvodnenie a po par dnoch sme dostali spat nasho maleho nezbednika :yes:
Samozrejme lieky bereme dodnes a uz bohuzial dozivotne :ua:
História je viac naplnená príkladmi o vernosti psov ako o vernosti priateľov. Maupassant
Nie je na svete lepšieho psychiatra, ako je šteňa oblizujúce vám tvár. Williams
Momo
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 164
Bydlisko: Matúškovo-Ga


Späť na Veterinárne ambulancie