Zvolen-Sekier, A-Vet

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Zvolen-Sekier, A-Vet

Poslaťod Veronika_27 » Uto 28.08.2012 12:53

Ahojte,
na sídlisku som našla ponaliepané letáčiky s oznamom o novootvorenej veterinárnej ambulancii A-Vet na Okružnej ulici v budove detských doktoriek za škôlkou a poštou (ako uvádzajú na letáku).
Chcem sa opýtať, či tam už niekto bol, aké máte prvé dojmy o doktorovi/-ke? :no:
Obrázok
Veronika_27
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 102
Bydlisko: Zvolen, Lučenec

Re: Zvolen-Sekier, A-Vet

Poslaťod Chantalka » Pia 17.01.2014 21:01

Ja som tiez hladala nejakeho schopneho lekara vo zvolene a natrafila som na pani doktorku Markovicovu, boli sme na rocnom ockovany a poprosila som ju o nejake take celkove vysetrenie. Tak som ju skusila, ci budem spokojna, ze snad nic nepokazi pri ockovani, pretoze som o nej zatial ziadne recenzie nenasla. Bola velmi spokojna, bola mila penke aj chantalku ukludnovala, ked ju isla pichat. Zlata. Potom sme u nej boli este zo zazivacimi problemami, nechali sme tam skoro 30 eur, ale isli sme vybaleny. Neprechadzalo to a uz mala krvavy zadocek, tak pani doktorka mi v pohode zvyhla telefon v sobotu.vecer, poradila mi, co mam robit aku masticku a ze.ak jej to neprejde mame prist. Neprechadzalo.to uz som bola aj nahnevana a potom po 4 dnoch ako zazrakom nic. Sice netusim, ci daco zjedla alebo ci bola iba zacervena, pani doktorka bola velmi zlata. Neviem ako z vaznejsimi vecami je to, lebo sa.mi zda taka mladucka, ale ma velmi pekny pristup ku zvieratkam aj k majitelom. Mam z nej dobry pocit. Ale ak ma niekto.inu alebo aj rovnaku skusenost rada by.som ju poznala, aby som vedela, ci.som svojho psika vlozila do dobrych ruk. :)
Obrázok
Chantalka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3

Re: Zvolen-Sekier, A-Vet

Poslaťod Person96 » Štv 19.06.2014 21:00

ja som tam tiež bol pozrieť, ideme sa tam očkovať v septembri hádam, a pani Markovičová je milá, dobrý prístup, netreba sa báť, odporúčam :yes: :jop:
Za Peniaze si šťastie nekúpiš, ale kupiš si za ne psa, a ten ťa dokáže spravíť šťastným :)
Person96
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 30


Späť na Veterinárne ambulancie