Switch to full style
Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra

Pravidlá fóra

Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.
Odoslať odpoveď

Re: Veterinári-páni doktori

Str 31.12.2008 18:07

my mse zatial vystriedali 3 vetov!no jeden nam prisiel utratit hafana! :plac: takze sme to nechali tak!potom nam odporucili jendu vet. ambulanciu,ale ten pristup ku cloveku aj ku psovi bol 0-ovy!prisli sme tam a zacal po nas skriekat ze co to robime ze vlcie pazury sa neodstranuju tak neskoro ale u malych stencoch!to sme my vedeli ale ti co ju od nich mame tak je to dali vtedy robit kedy sa to aj ma,ale stale sa to nehojilo tak to muselo byt zasite dost dlho a zacal na nas hukat a nakoniec jej to vybral ale uplne taky pristup ze ble :hmm: a ked sme tam prisli na kontrolu tak nam ju odvazil a to bolo vsetko!ked sme mu povedali aby ju prezrel ci nema blchy,chrup, oci!povedali sme mu to 2x a j tak to nespravil!tak sme automaticky zmenili veta!a teraz sme spokojni nadmieru :no: co sa spytame na to dostaneme odpoved,poradi nam a nieje ani drahy!ale na tom kolko co stoji vobec nezalezi!nam islo hlavne o kvality toho veterinara!a ten predtym ziadnu kvality nemal!!!!takze odporucam tak ako viaceri prestriedat veterinarov!!! :ach:

Re: Veterinári-páni doktori

Štv 01.01.2009 15:01

no nemám nejaké extra zlé skúsenosti s vetmi, ale nemilú skúsenosť mám s istou veterinárkou, kt. odo mňa zobrala prachy že za vstupné vyšetrenie a feny sa ani nedotkla, doteraz ľutujem že som jej ich dala, no vtedy ma tam nahuckala kamarátka, že aká je to dobrá veterinárka (no taká dobrá, že len o prachy jej ide, všetko predražené a keď sme tam raz v sobotu ráno prišli, nebola tam a potom neskôr prišla aj s nákupmi :pac: )

Re: Veterinári-páni doktori

Štv 01.01.2009 16:06

meggie26 píše:este by si nam mohla povedat aku veterinarku si vymenila by ma to dost zaujimalo v nitre poznam skoro vsetkych veterinarov...jednoznacne s Pavlikom nemam problem a nikdy som nemala. Prave dnes sme mali objednany cisarak keby nieco - sucka sa okotila sama... a pri tom nerobi...a zaraza ma to o tych prachoch lebo Pavlik je najlacnejsi vet v nitre...


Chodím k vetke,ktorú určite poznáš,lebo ak ma rozum neklame,tak si tiež chodila na šindolku :lol: Je to Kichi,predpokladám,že názor na ňu nebude pozítivny-ako takmer nikoho z tej školy na ňu(kedysi aj môj).Zmenila som ho potom ako ona Adelke pomohla-s tým abscesom-to čo Pavlík zanedbal..Inak operácia ma tiež vyšla pár korún,so starostlivosťou som spokojná,lebo keď mám hocaký problém tak môžem jej volať aj o polnoci..K tým prachom-viem,že Pavlík je najlacnejší-ale ja som k nemu kvôli jednej veci chodila 3roky takže sa to nazbieralo.. :ua: To že ja mám taký názor je tým,že som proste nemala dobrú skúsenosť..To že vy k nemu chodíte roky a všetko je ok,no z toho sa môžu všetci len tešiť-v dobrom..
Ak mám so psami problém,ktorý sa nedá riešiť u Kichi tak chodím k Pechočiakovi-ten síce nie je najlacnejší,no má dobrý prístup,tiež mi operoval Adelu-pyometru.
Offtopic: Inak k tvojej mamine sme chodievali strihať našu Adu :ahoj:

Re: Veterinári-páni doktori

Štv 01.01.2009 23:57

alaya1 píše:
mairi píše:hehe inak doktori Zubricky a aj Petrik, co su to obaja spominani, su rodina, su skveli a su aj na dogfore, teda ich zeny, Stanka Zubricka je tiez veterinarka :lol: ja len taka pikoska



Myslela som dr. Pertika z Presova, ty asi nie.


nie Alaya myslim presne toho doktora Petrika z Presova, jeho zena Miska (je tiez tu na dogfore) je sestra Stanky Zubrickej (ktora je tiez na dogfore :lol: ), zubricky byvaju v Nitre, Petikovci v Presove (obe rodinky chovaju kolie tak ako ja, takze sa pozanem z vystav) a preco nemaju nejaku podobne skvelu veterinarnu rodinku ajv Bratsilave? (prave teras by sa mi velmi hodila :plac: )

Re: Veterinári-páni doktori

Pia 02.01.2009 12:42

skacenka píše:
meggie26 píše:este by si nam mohla povedat aku veterinarku si vymenila by ma to dost zaujimalo v nitre poznam skoro vsetkych veterinarov...jednoznacne s Pavlikom nemam problem a nikdy som nemala. Prave dnes sme mali objednany cisarak keby nieco - sucka sa okotila sama... a pri tom nerobi...a zaraza ma to o tych prachoch lebo Pavlik je najlacnejsi vet v nitre...


Chodím k vetke,ktorú určite poznáš,lebo ak ma rozum neklame,tak si tiež chodila na šindolku :lol: Je to Kichi,predpokladám,že názor na ňu nebude pozítivny-ako takmer nikoho z tej školy na ňu(kedysi aj môj).Zmenila som ho potom ako ona Adelke pomohla-s tým abscesom-to čo Pavlík zanedbal..Inak operácia ma tiež vyšla pár korún,so starostlivosťou som spokojná,lebo keď mám hocaký problém tak môžem jej volať aj o polnoci..K tým prachom-viem,že Pavlík je najlacnejší-ale ja som k nemu kvôli jednej veci chodila 3roky takže sa to nazbieralo.. :ua: To že ja mám taký názor je tým,že som proste nemala dobrú skúsenosť..To že vy k nemu chodíte roky a všetko je ok,no z toho sa môžu všetci len tešiť-v dobrom..
Ak mám so psami problém,ktorý sa nedá riešiť u Kichi tak chodím k Pechočiakovi-ten síce nie je najlacnejší,no má dobrý prístup,tiež mi operoval Adelu-pyometru.
Offtopic: Inak k tvojej mamine sme chodievali strihať našu Adu :ahoj:


ako nemyslis vazne Kichi mne stacilo len to ze vsetko sa liahne. toto nas ucila liahne sa krava (ktora sa inak normalne teli) liahne sa prasa (ktore sa normalne prasi) takze tolko ku Kichi a pani veterinarka ked nevie ani zaklad co je cheyletiela tak s tou som skoncila....

Pechociak tiez typek bola som u neho na rtg zubu M3 a ked sa ma vet opyta ze ktory je to zub M3 tak to je tiez sila :pac:

tot su moje osobne skusenosti

Moj osobny nazor je ze ked nie Pavlik tak urcite Zubricky inak v NR a okoli vetosi 0 bodov

Re: Veterinári-páni doktori

Pia 02.01.2009 13:40

Neviem čo sa týka výuky tak takéto hlody som od nej nepočula.. :oo: Ale čo sa týka starostlivosti o moje psy som spokojná-či už prístup,ceny,ošetrenie a ochota...Chodím k nej už asi tri roky.Ono to je asi aj u vetov proste tak,že koľko ľudí toľko chutí a každý podľa svojej skúsenosti vraví názor na toho a toho..Ja mám zlú s Pavlíkom a preto k nemu nechodím..

Re: Veterinári-páni doktori

Pia 02.01.2009 14:35

Hej hej ja mam za to odlozeny zosit z veterinarstva za tie hlody :pac:

Re: Veterinári-páni doktori

Pia 02.01.2009 18:09

S tym liahnutim-pise sa to aj v niektorych starsich veterinarnych ucebniciach-aj nam to znelo smiesne...

Re: Veterinári-páni doktori

Pia 02.01.2009 22:56

jeeej hlody :lol: ja asi zacnem zapisovat ked chodim na prax niekedy:)Mozes pridat toto (len sa neurazte majitelia tohto plemena, oni to nemysleli v zlom, proste slovna skomolenina) ,,parkinson jack russel terier" :haha:

Re: Veterinári-páni doktori

Sob 03.01.2009 21:23

mika píše:S tym liahnutim-pise sa to aj v niektorych starsich veterinarnych ucebniciach-aj nam to znelo smiesne...


Nemôže byť,že je to nejaký starší zaužívaný výraz a až neskôr sa určilo,že prasí sa,telí sa atď???A asi tí skôr narodení ešte neprešli na tie nové? :lol: Lebo ja som to od Kichi nepočula také,takže možno si to potom doštudovala,že už sa používa iné ako liahne sa.. :heh: :aaa:

Re: Veterinári-páni doktori

Str 07.01.2009 15:40

Basha píše:len sa neurazte majitelia tohto plemena, oni to nemysleli v zlom, proste slovna skomolenina) ,,parkinson jack russel terier" :haha:

Podľa tejto "pomôcky" si moja rodičia konečne zapamätali aké plemeno to vlastne mám :haha: Takže sa vôbec neurážame :heh:

Re: Veterinári-páni doktori

Str 07.01.2009 16:29

A aký máte názor na doktora Koscelníka je z NR a Inštitorisa...
o Pavlíkovi a Zubrickom som všade počula to ,,naj z NR,, :ha:

Re: Veterinári-páni doktori

Str 07.01.2009 18:14

S Inštitorisom mám len :nie: skúsenosti.. A Koscelník,celkom v pohode,ale pýta dosť prachov za všetko a niekedy mi jeho zmýšlanie nejde do hlavy... :oo: Ale ako profesor je :jop:

Re: Veterinári-páni doktori

Štv 08.01.2009 0:19

ja som bola u Inštitorisa len raz pred dvomi rokmi, ... /viac tam ani nepôjdem/v skratke: raz mi ušla fretka - mestský policajti mu ju doobeda zaniesli bo nevedeli čo s ňou. ja som po zistení kde je môj utečenec cupitala pre ňu.
hned s príchodu sa ma pýtal, či som už u nich bola s nejakým zvieraťom, ja že nie. viac sa so mnou nebavil. ked som mu povedala, že fretka vypadla cez okno z tretieho poschodia ani ju neprehliadol, len mykol plecom s vetou že aj jedla trochu. ešte si zinkasoval 360 sk za odchyt :ua:
ordináciu má peknú aj vybavenie tam má dobré, no takýmto prístupom k pacientom a ich majiteľom daleko nezájde./aspoň u mňa/

Re: Veterinári-páni doktori

Štv 08.01.2009 6:38

"Mvdr" Institorisova - jeho manzelka mi odpalila psa na zlu diagnozu, diagnostikovala parvak namiesto torzie zaludka pes bol po uhyne dany na rozbor na statnu veterinu, hned sa nam to nezdalo a ked som tuto skusenost prezentovala prisiel sa mi do chovatelskych potrieb v ktorych som predtym robila vyhrazat podanim trestneho oznamenia za poskodzovanie dobreho mena....hulakal tam po mne a zjapal...Neviem co sa stalo ale za hodinu sa vratil s tym ze nic nechce riesit ze na to zabudneme. Takze si asi overil ze na tej statnej veterine na pitve bol maly bradac a ze som neklamala...hrozilo by jej odobratie licencie za zlu diagnozu.
S Koscelnikom osobne skusenosti nemam len viem ze sa o nom hovori ze je zbytocne drahy a robi ukony ktore niesu potrebne ale to je informacia JPP takze neoverena...
Odoslať odpoveď