Veterinári - ako si vybrať

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod Banshee » Uto 29.12.2009 10:59

Videli ste v nedelu na JOJke Krimi Noviny?
http://televizia.joj.sk/tv-archiv/krimi-noviny/27-12-2009.html
- zacina to cca. 6:20
Banshee
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 193

Re: Veterinar Poprad

Poslaťod Daniela238 » Pon 26.04.2010 16:59

Chcela by som sa opýtať, či aj Vám Váš veterinár účtuje pri každej návšteve poplatok za základné klinické vyšetrenie vo výške 8,- EUR a okrem toho očkovania a prípadné iné úkony? Dnes som si vôbec nevšimla v čom spočívalo toto vyšetrenie. V zmeraní teploty? :ua: Ďakujem za Vaše skúsenosti.
Daniela238
Okoloidúci
 
Príspevky: 20

Re: Veterinar Poprad

Poslaťod Natalia a Biff » Str 28.04.2010 15:52

my sme platili teraz nedávno 4 eura za vakcínu a 8 eur za výkon, takže áno :smile:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod erso777 » Str 12.05.2010 12:34

Mozem naozaj potvrdit ze ambulancia PetVet na Starohajskej je najlepsia aspon u mna je na prvom mieste.Len skoda, ze nemaju pohotovost. Zachranili mi fretku, ajked s fretkami nemali ziadne skusenosti, pretoze som s nou chodila do Vrakune, kde su odbornici a este viac nam uskodili(uskodila vrakuna mam na mysli teraz). Konkretne MVDr.Vavrik a MVDr.Vavrikova nam pomohli. Taktiez mi vyliecili psa, ktora mala od chovatelky od narodenia parazity,ktore sa tazko dali vyliecit. Momentalne mi tam lezi pes po bohuzial zlej skusenosti s VetPoin v Petrzalke. Musim uznat, ze su velmi ochotni, aj ostatni lekari.Vdacim im za velmi vela
erso777
Okoloidúci
 
Príspevky: 13
Bydlisko: Bratislava

Re: Veterinar Poprad

Poslaťod Poca » Uto 22.06.2010 20:00

Myslim ze vzdy je lepsie zaplatit 8 eur za vysetrenie ako byvat v meste, dokonca okrese, kde vam psa nikto poriadne nevysetri..
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Veterinári - ako si vybrať

Poslaťod ZdenulkaM » Ned 17.10.2010 20:25

existuje je aj u nas nejake preventivne prehliiadky ? :no: ze by som len prisla a povedala ze na prehliadku?
chcela by som rtg a krv naprikla :no:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Veterinári - ako si vybrať

Poslaťod Whip it » Ned 17.10.2010 20:31

rtg by som u zdraveho psika nerobila, je to dost zasah do organizmu...na krv sa ist da, povies si, co vsetko chces dat spravit a oni to bezproblemov urobia.
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1830

Re: Veterinári - ako si vybrať

Poslaťod ZdenulkaM » Ned 17.10.2010 20:35

no ale ako viem ze je zdravy ked neurobim rtg? :no:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Veterinári - ako si vybrať

Poslaťod Whip it » Ned 17.10.2010 22:23

jednoducho. nema problemy s pohybovym aparatom (nekriva, nevyskakuje mu jablcko a pod.) ani s nicim inym, kvoli comu by bolo nutne ho pichat pod rtg, aby si zistila pricinu :no: . a keby aj s nozkami nieco mal, vzdy sa uprdnostnuju najprv ine vysetrenia nez toto.
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1830

Re: Veterinári - ako si vybrať

Poslaťod rastog » Ned 17.10.2010 22:52

no podla mna ked dojdes a povies ze chces rtg a krv tak by nemal byt problem to hned spravit.

kolko mesiacov ma havino? lebo rtg dbk pred 1 rokom nema podla mna nejaku velku vypovednu hodnotu.
Obrázok
rastog
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 320
Bydlisko: BA~ruzinov

Re: Veterinári - ako si vybrať

Poslaťod lavyrle » Ned 17.10.2010 23:10

zdenulka, na čo by si dávala robiť rtg?? Podľa mna pokiaľ to vyslovene nie je nutné k bonitácii, tak by som to neriešila. Klinicky je ok. Krv ok - tú by som občas dala vyšetriť. Ak bude všetko ok, tak na čo zbytočne zaťažovať zdravý organizmus? To je také trošku hypochondrické :ha: lebo vyšetrení je xy - ked by si už chcela vyšetrovať :smile:

Aj náš si pýta lováky za bežnú prehliadku. Odváži, zmeria teplotu, obzrie postoj, nohy, prehmatá brucho
Pes má jediný životný cieľ. Venovať ti svoje srdce
lavyrle
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1430
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Veterinári - ako si vybrať

Poslaťod Pinklady » Pon 18.10.2010 10:11

RTG je vyborne, ak je nejake podozrenie aj na vnutorne organy, napriklad ked moze byt nieco v zaludku, zvacsene srdce atd. Nielen pohybovy aparat a urcite je to mensi zasah ako hned robit endoskopiu napriklad. Ale pokial psovi nic neni, asi staci preventivne zobrat krv a ja davam robit koprologiu, aby som ho nemusela cpat zbytocne odcervovakmi a mam kludne svedomie. Ved ani ja nechodim k doktorke, ked nemusim :ha: U nas neuctuju uz vysetrenia obvykle, len pytaju za to, za co maju, ale my sme na veterine dost casto, lebo mame problemy so srstou..no alergie a pod. Tak im je asi uz luto uctovat nam to alebo co :smile:
Ale su veteriny kde pytaju az moc za uplne blbosti. My sme tiez dost vela toho pochodili, az sme sa niekde dopracovali.
Podpis svojou veľkosťou porušoval pravidlá!
Pinklady
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 274

Re: Veterinári - ako si vybrať

Poslaťod ZdenulkaM » Pon 18.10.2010 13:45

lebo my vravela znama ktora ma brata nasho psa :no: a ony boli na rengene ze ci sa uzavreli klbiky ze vraj vratane prehliadky pre to sa pytam :nwm: aby som to nepodcenila.-.
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Veterinári - ako si vybrať

Poslaťod Whip it » Pon 18.10.2010 21:02

uzavreli klbiky? co si mam pod tym pojmom predstavit?
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1830

Re: Veterinári - ako si vybrať

Poslaťod ZdenulkaM » Pon 18.10.2010 21:03

no akoze ukoncenie rastu :hi:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Veterinárne ambulancie