Veterinári - ako si vybrať

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod Alexis » Pon 22.12.2008 21:06

V Nitre su podla vas ktori vetosovia oks???
..."alfa" neznamena FYZICKY dominantný...
Vodca nie je ten najsilnejší,ale ta najväčšia osobnost.
Alexis
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 144

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod Lena » Uto 23.12.2008 7:08

skús kuk pár stránok predtým.podľa mňa najsamlepší je Pavlík.
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod Mishelka7 » Uto 23.12.2008 12:03

ja som strasne spokojna s p. Zubrickym, baby mi ho tu odporucili a je fakt :jop:
aj teraz som u neho bola 1. krat s Debbie, ked sme ju priniesli a urobil jej komplet prehliadku bez toho, ze by som daco povedala (isli sme len na ockovanie), kdezto predosly vet, ked som u neho bola 1.krat s Nelly, tak kukol len uska a zuby.
A co sa mi paci, ze ked sa opytam, co mi odporuci ako vitaminy, granulky, resp. daco na kozu(lebo sa Debbie stale skrabka, kukol ju a ze ma suchu kozu), tak mi povie, ale nic mi nenuka, aby som u neho kupila, to si musim fakt vypytat, ked nieco chcem u neho kupit. Takze vrelo odporucam. a plus ma peknu a dobre vybavenu ordinaciu.
Mishelka7
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 663
Bydlisko: Nitra

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod mairi » Str 31.12.2008 0:18

hehe inak doktori Zubricky a aj Petrik, co su to obaja spominani, su rodina, su skveli a su aj na dogfore, teda ich zeny, Stanka Zubricka je tiez veterinarka :lol: ja len taka pikoska
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod skacenka » Str 31.12.2008 1:13

Lena píše:skús kuk pár stránok predtým.podľa mňa najsamlepší je Pavlík.


Tak tu musím oponovať...S Pavlíkom mám zlé skúsenosti..
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod Lena » Str 31.12.2008 7:58

:oo: fúha tak to ma informuj teda.......ale vážne teraz chcem vedieť.....aké konkrétne zlé skúsenosti s ním máš?
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod skacenka » Str 31.12.2008 11:48

Konkrétne zlé skúsenosti ohľadom mojej fenky,ktorej sa spravila jedného dňa po očkovaní na šiji hrča..maličká..tak samozrejme moja prvá cesta k nemu-kedže sme ho mali ako veta pre ňu..Tak som mu povedala ako sa veci majú,a on to nechal tak že to len dačo tukové...Lenže to niečo tukové rástlo a on nechcel ani počuť o tom aby sa na to pozrel..tak prešli tri roky môjho neustáleho "dobiedzania" aby sa na to pozrel,spravil niečo(už mala hrču veľkú ako orech!!!)Vrchol to dosahlo,keď povedal-že,necháme to tak a keď by to prasklo tak prídite.. :hmm: Ani len nevedel čo to je!!Tak po tej vete som vymenila veterinára-resp.veterinárku.Tá keď sa na hrčku pozrela,napichla ju a keby ste videli čo s tade vyliezlo-mala tam puzdrom obalený neidentifikovateľný obsah-niečo ako hnis piesok a ryža-hnedé..No fuj proste..Takže nová vetoška sa na to pozrela a keď zistila čo je dnu-polhodinová operácia a dnes sme spokojní..Ani si nechcem predstaviť čo by sa mohlo stať keby jej to praskne :plac:
ďalej zlé skúsenosti mala aj známa-mali kokríka a ten vonku spapal niečo čo nemal..otrava..tak utekali k prvému veterinárovi,ktorý bol po ruke-Pavlík...A on odmietol psa ošetriť,lebo že nie je to jeho pacient...(Chodili s ním k inému vetovi)Pes zomrel..
A ešte jeden:Fena vlčiaka potratila,ale šteniatka nevyvrhla a on to liečil ATB! :oo:
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod ambra » Str 31.12.2008 14:08

mairi píše:hehe inak doktori Zubricky a aj Petrik, co su to obaja spominani, su rodina, su skveli a su aj na dogfore, teda ich zeny, Stanka Zubricka je tiez veterinarka :lol: ja len taka pikoska


ja ich poznám obidvoch :lol: minulý rok, ked boli Zubrický na dovovlenke ich tu v Nitre zastupoval. sú fakt dobrý vetovia. :smile:
ambra
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 84
Bydlisko: okres Zlaté Moravce

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod Basha » Str 31.12.2008 15:28

To Skacenka: my sme mali daco podobne, no ale u nas slo o rakovinu. Jedna vetoska (nebudem menovat) nam cele roky vycitala, ze nas pes je tlsty - bol to sa nehadame, ze vraj s nim chodime malo von - chodil do lesa, vselikde a vobec to nebol pes co by chodil na 10 minut von. Mal kadejake rozne zdravotne problemy od zapalu mocaku, cez neviem co, bol neskor kastrovany...Islo o to, ze mal rakovinu prostaty a ked to raz uz na neho doslo smrtelne, tak sa cakalo skoro 2 tyzdne kym dojde vetos co robi RTG, lebo nechceli prist o prachy a neposlali nas inde na RTG, vtedy to bolo blbe obdobie, ze este ani net nebol, do Trnavy nemal cas ist otec atd....Proste pripad co sa mal riesit ako akutny, tak riesili lazo-plazo. A tak nam 2 tyzdne pes zomieral a stale nam vraveli, ze vsetko bude ok. Nakoniec sme ho nechali uspat, keby sme skorej vedeli stav, tak ho dame uspat uz skorej...Proste total ignorancia. Ani ziadne vysetrenia napr na krv mu neurobili tusim...Ako to je sila, sama studujem veterinu, dufam, ze budem mat to stastie sama ju aj robit, ( a vedomosti), preto viem, ze nemoze kazdy vetos vediet vsetko, ale je to podla mna fakt blbe, ked niekto odmietne osetrit zviera, len kvoli tomu, ze k nemu nechodi, alebo ked sa ani nesnazia nic urobit, alebo poslat k niekomu, kto by to mohol vediet, len aby neprisli o prachy...To je SILA!
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod skacenka » Str 31.12.2008 15:41

To Basha:
tiež študujem veterinu :lol: Jednoducho na niektorých vet nemám slov,a keď už pes má kvôli tomu trpieť tak to teda :nie: Keď sa trebárs necítil na ošetrenie mojej feny tak ma mal poslať inde!Ale to nie,to by som tam potom nechodila takmer tri roky ako na klavír a nenechala tam prachy..
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod Basha » Str 31.12.2008 15:57

Presne :lol:
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod Lena » Str 31.12.2008 16:25

skacenka píše:Konkrétne zlé skúsenosti ohľadom mojej fenky,ktorej sa spravila jedného dňa po očkovaní na šiji hrča..maličká..tak samozrejme moja prvá cesta k nemu-kedže sme ho mali ako veta pre ňu..Tak som mu povedala ako sa veci majú,a on to nechal tak že to len dačo tukové...Lenže to niečo tukové rástlo a on nechcel ani počuť o tom aby sa na to pozrel..tak prešli tri roky môjho neustáleho "dobiedzania" aby sa na to pozrel,spravil niečo(už mala hrču veľkú ako orech!!!)Vrchol to dosahlo,keď povedal-že,necháme to tak a keď by to prasklo tak prídite.. :hmm: Ani len nevedel čo to je!!Tak po tej vete som vymenila veterinára-resp.veterinárku.Tá keď sa na hrčku pozrela,napichla ju a keby ste videli čo s tade vyliezlo-mala tam puzdrom obalený neidentifikovateľný obsah-niečo ako hnis piesok a ryža-hnedé..No fuj proste..Takže nová vetoška sa na to pozrela a keď zistila čo je dnu-polhodinová operácia a dnes sme spokojní..Ani si nechcem predstaviť čo by sa mohlo stať keby jej to praskne :plac:
ďalej zlé skúsenosti mala aj známa-mali kokríka a ten vonku spapal niečo čo nemal..otrava..tak utekali k prvému veterinárovi,ktorý bol po ruke-Pavlík...A on odmietol psa ošetriť,lebo že nie je to jeho pacient...(Chodili s ním k inému vetovi)Pes zomrel..
A ešte jeden:Fena vlčiaka potratila,ale šteniatka nevyvrhla a on to liečil ATB! :oo:



Ďakujem za info...takže aspoň keď budeme mať nejaké problémy tak jeho názor budem radšej brať s rezervou....my k nemu chodíme bo som o ňom počula len dobré veci a človek ktorý má chovku z ktorej máme Tara k nemu chodí odjakživa a so všetkými psíkmi a ešte nemal problémy.....tak aspoň budem vedieť :ua: pre budúcnosť.....
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod skacenka » Str 31.12.2008 16:48

Lena: ja si myslím,že čo sa týka očkovania a bežných vecí-to zvládne asi každý veto..Ake naozaj ak by som mala vážnejší problém tak za ním by som nešla :ua:
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod DENKAaGAS » Str 31.12.2008 16:56

Ak chcete, tak si precitajte v chorobach-operacia kvoli hracke-vcera som tam pridala prispevok..je tam o jednom BB veterinarovi ktory mojim uz dvom znamym zapricinil smrt psika..a rovnakym sposobom!!
DENKAaGAS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 547
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod meggie26 » Str 31.12.2008 17:45

skacenka píše:To Basha:
tiež študujem veterinu :lol: Jednoducho na niektorých vet nemám slov,a keď už pes má kvôli tomu trpieť tak to teda :nie: Keď sa trebárs necítil na ošetrenie mojej feny tak ma mal poslať inde!Ale to nie,to by som tam potom nechodila takmer tri roky ako na klavír a nenechala tam prachy..



este by si nam mohla povedat aku veterinarku si vymenila by ma to dost zaujimalo v nitre poznam skoro vsetkych veterinarov...jednoznacne s Pavlikom nemam problem a nikdy som nemala. Prave dnes sme mali objednany cisarak keby nieco - sucka sa okotila sama... a pri tom nerobi...a zaraza ma to o tych prachoch lebo Pavlik je najlacnejsi vet v nitre...
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

PredchádzajúciĎalší

Späť na Veterinárne ambulancie