Veterinári - ako si vybrať

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod Babula » Str 12.03.2008 8:51

ani ja doteraz :lol: len som tak tukla na google ... :jop:
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod Bibiana » Str 12.03.2008 16:08

Nám je náš dvorný vetko, vďaka ktorému je Falik maco s peknými kilečkami a akotak fungujúcim tráviacim traktom.. :ahoj: Veľká vďaka mu..
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod Sana » Pia 14.03.2008 9:10

ja chodim panovi Adamatovi a Sadlonovi v Trencine, na zaciatku mi prisli prisni aj sa suck apri jednom pocikavala a le myslim si ze su to fakt super machri.Mozno som ovplyvnena, ze pan dr Pilat mi len sucho povedal na sucku (ked mala dva mesiace) operovat, asi ochrnie , chodte do Trnavy....Tito dr (z Trencina ako ja, nie z Trnavy) mi ho dali dokopy, Pan Adamat ju operoval, ona stastne beha uz 8 mesiacov od operacie, maximalne povedal ze by mohla mat problemy s klbikami ked bude starsia...Ja ic mam velmi rada.
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod Poca » Pia 14.03.2008 9:17

Moja sucka si raz na skle odrezala skoro cele velke brusko. Drzalo to na kusku. Veterinar to liecil asi 3 tyzdne, sucka bola doma pod dohladom s obviazanou labkou, papuckou a nahubkom (aby sa do toho nemontovala). Po 3 tyzdnoch viacmenej bez zmeny som to vzdala a dala jej dole nahubok. Obväz si strhala, brusko odkusla a do tyzdna sa z toho vylizala. Nedavno sa nieco podobne stalo mojej druhej sucke v mensom rozdahu, zato na vsetkych 4 labkach a uz som vedela co mam robit - NIC. Za 3 ci 4 dni bola na nohach a behala ako o dusu.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod Ivanka.P » Pia 28.03.2008 22:36

zeane píše:
Ivanka.P píše:Čo hovoríte na Švihrana v Jarovciach? Mám to síce ďalej ale počula som rôzne názory, tak neviem :ua:


My sme tam chodili s prvou pudlivkou, teraz to máme tak trochu od ruky... Čo sa mňa týka vždy som bola spokojná aj keď som počula tiež všeličo. :ua: Počula som aj blbé reči - trebár sa rozčuľovala baba čo mala neskutočne rozmaznaného a vykŕmeného kríženca (niečo okolo špica to bolo) kvôli tomu že dostala vynadané že nedodržuje diétu... No a keby som bola počúvala len prvú vetu bola by som sa dopočula le to, že je vet blbý... Ale ako hovorím, ja som problémy nemala a chodili sme tam radi.



maggie
ja som k nemu chodila s predchadzajucim peskom velmi dlho,ale mam zlu skusenost,ked pesko zomieral,takze odvtedy tam nechodim.aj znama ma zly zazitok s nim,to som sa dozvedela az neskor..ale zase vela rokov som k nemu chodila a bola som v podstate spoko...


Rituške operoval viečka všetko v pohode. Ja som mala ajtak z netu ohladom zákroku všetko zistené. Ja mám strach z skôr tej ľudskej stránky, lebo u neho sa tie zákroky robia ako na bežiacom páse a je to hlavne "bussines"

A veterinára z BA Vrakune na Hradskej ul. poznáte? http://www.veterinar-vrakuna.sk/priestory.php ako sme sa presťahovali, sa mi tento v našom okolí najviac pozdáva.
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod Bibiana » Pia 28.03.2008 22:43

Ivanka.P píše:A veterinára z BA Vrakune na Hradskej ul. poznáte? http://www.veterinar-vrakuna.sk/priestory.php ako sme sa presťahovali, sa mi tento v našom okolí najviac pozdáva.


Ivi, snáď mi nechceš povedať, že sme takmer susedky??? :oo: Na Hradskú chodíme na očkovanie a podobne, veľa krát poradili, vetovia sú tam zlatí a šikovní.. Vždy Falikovi hovoria: Takýýý veľký chlap a bojíí sa?? :lol: Z okolia sú tu asi najschopnejší :ahoj:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod Ivanka.P » Pia 28.03.2008 22:48

No ja bývam na Trnávke, ale to je najbližšia dobre vybavená ambulancia čo som našla. Očkovať sme boli v Ružinove ale chystám sa na RTG aby vylúčili/potvrdili DLK a plánujem ísť do Vrakune. Aj som im volala a sú ochotní spraviť RTG lakťov aj bez narkózy /ak bude pes spolupracovať/
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod Van » Pia 28.03.2008 22:55

To kam chodime na veterinu my, mame na webkach...poniektori to uz aj vedia :no: Nikdy som si nemyslela, ze sa k tomu podujmem a dam na web takuto propagaciu, ale za ten rok, co sme u nich (predtym sme vyskusali zopar) ma presvedcili o svojej profesionalite, laske k zvieratam a ludskosti nie len pri rieseni Ronovych problemov, ale aj nasich znamych, ktori sa nechali presvedcit a skusili ich tiez. Takze ja som spokojna a vdacna a myslim, ze ak sa prestahujeme, veterinu si necham tu, aj ked to bude o dlhsom dochadzani.
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod p.j.jack » Sob 29.03.2008 7:31

Tak moju ajdinku mi operovala u nás veterinárka MVDr.Gabika Hazlingerová a sme veľmi spokojný.Povedala nám všetko pred operáciou.Aké sú riziká ,ako bude postupovať.Po operácii nám ukázala čo jej vybrali a prečo.Dokonca ešte v noci o 0.30 volala a pýtala sa na Ajdinku.A povedala ,že ak by sa mi niečo nezdalo mám hneď volať .Prišla ku mne domov skontrólovať ju ,dať jej injekciu. :jop: ...naozaj veľmi výborný prístup.

Konečne má už aj sonograf.V Senici nám na sone povedali ,že má cistu na ľadvine , ale kopli sa,to bolo na vaječníku.
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.
p.j.jack
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Gbely

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod Needinka » Ned 13.04.2008 20:32

moja sucka v jeden den prestala vychadzat z budy..nechutilo jej jest..len pila a pila..stale lezala..za to,ze sa z toho tak skvelo dostala a teraz sa preteka s inymi hafanmi dakuem zverolekarovi z Tovarnikov :love: neviem co bysom robila keby ze by sa z toho nedostala :plac: :plac: :plac:
Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba...
Needinka
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25

Veterinar

Poslaťod martinez » Štv 24.04.2008 6:49

Ahojte, poznate dakeho dobreho veterinara v Bratislave alebo v okoli Senca?
martinez
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 35

Re: Veterinar

Poslaťod Babula » Štv 24.04.2008 7:15

ja poznam len MVDr. Szakalla v Senci a mozem odporucat..
teda nam vzdy pomohol a bol ochotny ... :lol: a ceny tiez nie
su prehnane...
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

Re: Veterinar

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 24.04.2008 7:23

Dobrý veterinár je veľmi otázna záležitosť. Môžeš mať odporúčanie, to je jasné, ale musíš si to nakoniec obehať sám a vyskúšať na sebe. Veľa krát sa mi stalo, že ak jeden vet niekomu s niečim pomohl, nemusí znamenať, že pomôže niekomu inému s niečim iným. Taktiž môžeš nájsť skutočne protichodné názory na jedného doktora.
Držím palce pri výbere.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Veterinar

Poslaťod martinez » Štv 24.04.2008 8:39

no vsak prave, ze chcem zmenit. Doteraz som bol dvakrat na ockovanie u jedneho ale naposledy sa mi nepacil jeho pristup a aj to ze sa specializuje na velke zvierata.
Skusim toho v Senci. Mozes mi prosimta poslat na neho daky telefon alebo adresu kde ho najdem? Dakujem
martinez
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 35

Re: Veterinar

Poslaťod Babula » Štv 24.04.2008 9:51

jasne najdes vsetko na http://www.szakallvet.sk :jop:
drzim palce aby si nasiel dobreho hlavne kvoli havkovi :no:
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Veterinárne ambulancie