BA - Trnávka - veterinárna klinika Know hau

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: BA - Trnávka - veterinárna klinika Know hau

Poslaťod hruska » Pon 18.03.2013 22:40

kukam na cennik a besnotu mame dokonca drahsiu :lol:
Ale Moth, mas pravdu, len ludia sa v tejto dobe pochopitelne divaju aj na peniazky a musis uznat, ze veti nie su lacny spas.
Kazdopadne , pokial ide o psa, zaplatim co treba, hoci rohodne nemam na rozdavanie.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: BA - Trnávka - veterinárna klinika Know hau

Poslaťod moth » Pon 18.03.2013 23:02

Hm, Hruska, vidis, aj preto som odporucila precitat si bezny cennik, mna konkretne ceny pred premierou navstevy nezaujimali, avsak nehovorim, ze som si ich nepozrela, pozrela a prekvapili ma - pozitivne. Pritom nie som clovek co ma penazenku bez dna, ale pre psa dam vsetko a budem sa radsej pozerat na reklamy na potraviny...
Takze len zopakujem mala som iste priority v hladani novej veterinarnej opatery pre nasich, hladala som dlho, nebolo to naliehave, ale mala som nutkanie, ze zmena je potrebna... asi tym poslednym bodikom v prioritach bolo, ze to mame fakt na skok, mozeme chodit peso, mila prechadzka a nasledne tak dolezity unik pre psa po vlastnych, ktoremu sa nepaci navsteva u veta, ale v skutocnosti oslovila ma ta prax tychto dvoch pani doktoriek (kto absolvoval prax na urgente v USA nemoze byt blby napr.) a ten diplom z Brna to len podporil (moje presvedcenie), tiez som rozmyslala kolko vetov z Brna posobi v BA, myslim, ze len najvychytinejsi doktor zubar Brauner (tiez mam dobru skusenost z minulosti).
No a aby som upresnila, preco som sa konecne odhodlala navstivit tuto kliniku, trvalo mi to dlho (normalne by som sa rozhodla skor, ale ta moja nedovera ma velku vahu v mojej mysli), povodny zamer na navstevu bol iny, nakoniec sme tam isli s "banalnym" problemom v ramci vet ambulancii. Par rokov sme boli verni veterinarovi, ktoreho som mala precitaneho, a casom som si ho vedela "vychovat", svoju prax nadobudol na vyhlasenej klinike v BA a sice ja som mu viac neverila ako verila, avsak co som povazovala za plus, dalo sa s nim vzdy diskutovat, avsak ta diskusia nikdy nebola na urovni ako by som si predstavovala, skor on ponukol odpoved A, B, C a ja som sa rozhodla pre jedno z toho. Zacal ma "nudit" ked sme fakt potrebovali nieco konkretne riesit a on uz neponukal odpoved A, B, C ale proste riesil A a tak to islo dokola, nemal absolutny zaujem riesit B alebo C alebo ich kombinaciu.
Tak som si spomenula na tuto kliniku, v prvopociatku som na nu narazila nahodne na FB a rozmyslala som, ups mozno tu by sa lepsie riesil tento problem, a nemylila som sa, pristup nasledne postup zo strany vet bol taky aky by mal byt, okamzite obratom sa zrealizovali vysetrenia, ktore odhalili problem, nasledne po KONZULTACII bola nasadena liecba, ta zabrala maximalne mozne, cakame na kontrolu... K predoslemu vetovi sme chodili ako na klavir a zbytocne bez vysledku :ua:
Tiez mozno dlzim vysvetlenie, preco preferujem vetov vystudovanych z Brna, nakoniec je to take verejne tajomstvo, kde su veti z Brna a veti z Kosic, napokon o tom hovori aj to kolki veti z Brna posobia v praxi na SK :ua:
Aby som bola konkretna, psikovi labak v Kosiciach na UVL diagnostikoval tazku autoimunitnu diagnozu par rokov dozadu, odmietla som agresivnu "liecbu", bez nej psik normalne funguje s minimom symptomov danej diagnozy, az po rokoch a prave vdaka tejto klinike sme zistili, ze dany stav sposobuje ista bakteria, ktorej sme sa podla sucasneho zdravotneho stavu konecne zbavili... neviem co viac dodat :yes:
• Akita Inu / Veľký japonský pes / Americká Akita od 1997 •
• Akita Inu / Great Japanese Dog / American Akita since 1997 •
moth
BANNED
 
Príspevky: 2059
Bydlisko: Bratislava

Re: BA - Trnávka - veterinárna klinika Know hau

Poslaťod wendy1 » Uto 19.03.2013 10:41

Moth ja som uviedla, ze nepisem o odobornosti a profesionalite, aj to ze ich nepoznam. Napisala som aj, ze si rada priplatim, nakolko tiez mam zle skusenosti s takym banalnym ukonom ako ockovanie. Len som okomentovala tu akciu. Nic zle som nemyslela co sa tyka tejto veter. ambulancie resp. kliniky. Je pravda ze je to jednorazovy ukon, ale ja som teraz myslela skor na Stanislavu, ktora mi napisala ze pas ma ovela vyssiu hodnotu ako 5 eur.
Som rada, ked sa na SVK najdu taki veterinari co vedia pomoct a hladaju ine riesenie. Len zial ich je coraz menej a menej ako som pisala priklad.
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

Re: BA - Trnávka - veterinárna klinika Know hau

Poslaťod moth » Str 20.03.2013 20:36

wendy1 píše:Som rada, ked sa na SVK najdu taki veterinari co vedia pomoct a hladaju ine riesenie. Len zial ich je coraz menej a menej ako som pisala priklad.

Tak verme, wendy, ze ich takych bude coraz viac :no:
• Akita Inu / Veľký japonský pes / Americká Akita od 1997 •
• Akita Inu / Great Japanese Dog / American Akita since 1997 •
moth
BANNED
 
Príspevky: 2059
Bydlisko: Bratislava

Re: BA - Trnávka - veterinárna klinika Know hau

Poslaťod moncici67 » Pon 15.04.2013 19:42

dnes sme boli na veterinarnej klinike know hau kvoli cipovaniu,maju teraz akciu za 19€ dlho som sa u veta nestretla s takou ochotou poradit a ludskym pristupom.za mesiac ideme na cistenie kamena ktore by ma nemalo stat viac ako 40€.predchadzajuci vet pytal 60-80€.je pravda ze pri hladani veta som pozerala aj na cennik, a pri tejto klinike som nasla super suhru cien a ochoty veterinarky.prvy dojem bol super :-) takze zostavame s Tedynkom na tejto klinike a mozem ju len odporucit :-)
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás
moncici67
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 64

Re: BA - Trnávka - veterinárna klinika Know hau

Poslaťod Ivanka.P » Pia 26.04.2013 9:57

Napisala som sem svoj prispevok, nakolko tato tema bola takmer rok a pol nepovsimnuta, pochopitelne asi preto, ze nikto z DF tuto kliniku nenavstevuje.


:no: ja k nim chodím a baby sú super. Velmi ochotné a milé. V nedelu majú zavreté a ja som potrebovala súrne sono - na telefón mi prišla do ambulancie vyšetrila. Ani žiadny pohotovostný poplatok som neplatila. Najblyžšie sa chystám čipovať bez pasu :no:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: BA - Trnávka - veterinárna klinika Know hau

Poslaťod milmi24 » Ned 07.07.2013 15:04

Bol som tam tento týždeň poprvýkrát dať vykastrovať kocúrika a som max. spokojný.Prístup a aj cena čo je dnes veľmi podstatné je super takže môžem len odporučiť.
milmi24
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: BA - Trnávka - veterinárna klinika Know hau

Poslaťod Ema53 » Str 22.01.2014 17:57

My sme začali chodiť na túto kliniku na základe kladných referencií od Moth,ktorú považujem za chovateľku s excelentným prístupom ku psom po všetkých stránkach :poklona: .S jej hodnotením tejto kliniky a samozrejme hlavne veterináriek,úplne súhlasím :yes: :yes: :yes: . Asi to bola božia prozreteľnosť :no: ,že sme tam začali chodiť.
Najviac som tieto baby ocenila,keď si moja Ema pretrhla krížový kolenný väz.Poradili kde dať operovať,vybavili operáciu aj termín,skrátka full servis.
Nie je hlúpy ten,kto nevie,ale ten,kto nevie a nespýta sa.
Ema53
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 315
Bydlisko: Bratislava-Rača

Predchádzajúci

Späť na Veterinárne ambulancie