Martin - ANIMA (MVDr. Mitra, MVDr. Kováčiková)

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Martin - ANIMA (MVDr. Mitra, MVDr. Kováčiková)

Poslaťod janka_pipi » Uto 08.11.2011 10:58

Veľmi dobrá nová klinika v Martine, som maximálne spokojná s prístupom....po niekoľkých návštevách iných veterinárov v MT sú toto podľa mňa prví, ktorí majú naozaj úžasný prístup k psíkom a vidno, že ich majú veľmi radi a snažia sa urobiť pre záchranu psíka maximum....plne odporúčam :aplause:
janka_pipi
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Martin - ANIMA (MVDr. Mitra, MVDr. Kováčiková)

Poslaťod casira » Pon 14.11.2011 21:56

To je tá nová klinika?Z námestia smerom na Sever?A ceny? :no:
casira
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2313
Bydlisko: Háj,Turčianske Teplice

Re: Martin - ANIMA (MVDr. Mitra, MVDr. Kováčiková)

Poslaťod Ivca88 » Pia 18.05.2012 12:57

Prosim Vás .. neviete čo stoji čipovanie a pass na tejto veterine ?? :smile: :smile:
chcela by som zmeniť veterinara ...

ďakujem
Ivca88
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 19

Re: Martin - ANIMA (MVDr. Mitra, MVDr. Kováčiková)

Poslaťod elisMT » Pia 28.12.2012 11:42

Počula som veľmi dobré odozvy na túto veterinárnu ambulanciu a po minuloročnej skúsenosti u MVDr. Scheera prejdeme na 99% do ANIMY :smile:
pre mňa je dôležitá nielen kvalitná starostlivosť o psíka, ale aj prístup veterinára... u MVDr. Palovej sa náš Semir netriasol, tešil sa k nej, ona sa s ním pomojkala, postískala ho, pohrala sa s ním a potom ho vyšetrila, zaočkovala, dostal dobrotu a išli sme domov... u Scheera bol zaočkovaný rýchlosťou blesku, vyklepaný, vystrašený, driapal sa na mňa a išli sme domov...
v ANIME som počula, že sa pekne venujú psíkom, dokonca urobia komplet prehliadku pred očkovaním, čo ma teší :)
elisMT
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 184
Bydlisko: Martin

Re: Martin - ANIMA (MVDr. Mitra, MVDr. Kováčiková)

Poslaťod Lenkaa » Str 02.10.2013 14:36

Teraz sa presťahovali do Žiliny, alebo v Žiline otvárajú ďalšiu kliniku popri Martine?
Lenkaa
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 396

Re: Martin - ANIMA (MVDr. Mitra, MVDr. Kováčiková)

Poslaťod barcinka13 » Uto 04.03.2014 22:01

Moja skúsenosť s touto klinikou je super. Prístup veterinára je super, snažia sa komunikovať vysvetliť, netlačili nám do vyšetrení aj keď odporúčili ale nenútili. Zmrazili aj krv našej mačke v prípade že budeme chcieť iné vyšetrenia. Veľmi profesionálny prístup dokonca aj sami od seba telefonicky ozvali čo si myslím že sa nevidí len tak hocikde. Je pravda že sú drahší, ale myslím že sa oplatí.
barcinka13
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Martin - ANIMA (MVDr. Mitra, MVDr. Kováčiková)

Poslaťod aNeMiC » Pon 29.12.2014 21:30

máte tu niekto skúsenosť so žilinou? :-)
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Martin - ANIMA (MVDr. Mitra, MVDr. Kováčiková)

Poslaťod Bolero22 » Pon 09.03.2015 17:38

Lenkaa píše:Teraz sa presťahovali do Žiliny, alebo v Žiline otvárajú ďalšiu kliniku popri Martine?

Teraz majú hlavnú nemocnicu Anima v Žiline, a pobočku v Martine. Ale zdá sa pracujú všetci tam aj tam, striedajú sa.
Bolero22
Okoloidúci
 
Príspevky: 6


Späť na Veterinárne ambulancie