operácia a zmena veterinára

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: operácia a zmena veterinára

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 04.02.2008 15:12

hej hej máme Augmentin a ešte také niečo,čo máme striekať do papuľky.. a dík všetkým ,čo nám držia palce..sme radi..dnes to Buddy s babkou doma zvládol..zatial teda všetko v pohode..a medzi rečou silwi aj ja som rada,že sme sa tam dostali :lol: inak ak by sme išli zase hentam,tak by som čoskoro o psa aj prišla..a mali sme ten príplatok 200sk ,keď to bolo cez víkend..a keď by sme ho volali inokedy tak 500sk ako si hovorila..dík :smile:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: operácia a zmena veterinára

Poslaťod Silwuska » Pon 04.02.2008 15:14

neny za co...uz som si to nepametala presne...v trnave je velmi kvalitna ta klinika...naozaj nemam nikdy najmensie obavy o psaka...teraz si predstav co by mojmu spravil ten tvoj z Modry ked by sme tam isli s tym natrhnutym okom :ua:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: operácia a zmena veterinára

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 04.02.2008 15:16

silwuš prosím ťa ani nestraš..napr keď si predstavím,že by sme tam išli v sobotu a len by mu to scvakol a choďte domov..jaaaj až mi je zima..veď teraz ak sa to roztrhne už ho nemôžu ani šiť..ale má to dobre urobené,tak Buddy snaž sa :ha:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: operácia a zmena veterinára

Poslaťod Silwuska » Pon 04.02.2008 15:27

Nic neboj...ty si len tak pracu neodflaknu...macovi vtedy tak krasne spravila to ocko..alebo ked sme mali to rameno prekusnute...ja som myslela ze to treba hned sit, a oni nic...az mi vysvetlila ze by mu to vnutry hnisalo :blee:

A koho ste mali??
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: operácia a zmena veterinára

Poslaťod Van » Pon 04.02.2008 16:38

Fraga píše:Augmentin? môžu psy ludské lieky?

Ano mozu, niektore...zalezi od konkretneho lieku. My sme tiez uz par ludskych dostali, napr. na mocove cesty...ci konkretne augmentin neviem, ale mozne to je :)

A inak...Lenka, prajem skore uzdravenie chlpacovi, my sme si operaciu uz tiez preskakali a mam to stale v zivej pamati, tak nech rekonvalescencia prebieha bez problemov a je coskoro zase fit :)
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: operácia a zmena veterinára

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 04.02.2008 18:05

Van už sme problémov mali dosť,tak už by sa mohlo aj dariť :heh: a čo bolo tvojmu hafovi??
a Silwi Franka tam bol..poznáš?? :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: operácia a zmena veterinára

Poslaťod Rika » Pon 04.02.2008 18:09

No my síce máme ozaj dobrého veta, ale keď je to niečo vážnejšie, vyžaduje si to operáciu,... chodíme vždy do TT na špecializovanú kliniku. A keď sa to týka rozborov krvi, RK to istí :lol: .
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: operácia a zmena veterinára

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 04.02.2008 18:12

som rada,že je Trnava taká vychvalovaná..aspoň konečne mám nádej,že Buddy bude v pohode už čoskoro :smile:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: operácia a zmena veterinára

Poslaťod Fraga » Pon 04.02.2008 18:55

Tiež sa pripájame nech to dobre dopadne :jop:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: operácia a zmena veterinára

Poslaťod Van » Pon 04.02.2008 21:01

Lenka.Buddy píše:Van už sme problémov mali dosť,tak už by sa mohlo aj dariť :heh: a čo bolo tvojmu hafovi??
a Silwi Franka tam bol..poznáš?? :no:

my sme si operaciu preskakali pred cca 3/4 rokom,zozral niekde gumenu kacicku (dodnes netusim kde, ci nasiel vonku, ci corkol v obchode ked som sa nepozerala, lebo doma sme nikdy gumene hracky nemali a ani nemame), neskoro ale na to prisli, lebo mal priznaky na babeziozu, co podporilo aj to, ze som mu 2-3 dni pred tym vyberala kliesta. No a ked na to prisli, museli ho uz otvarat. Nastastie bol vo vybornych rukach a ak by niekedy inokedy bolo treba, opat pojde do tych istych ruk. No nebolo to v Trnave. Rekonvalescencia bola dost dlha, ale mame to za sebou :)
Verim, ze aj u vas uz su problemy prec a bude len stale lepsie a lepsie...spolu to zvladnete, aj tu nudu, ked uz bude takmer zdravy a bude chciet behat, aj lieky a prevezy teraz...drzim palce :)
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: operácia a zmena veterinára

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 04.02.2008 21:29

ďakujeme baby ste milé..no jemu už ten pohyb chýba,tak aportujeme v izbe hračku :pac: :heh: a bláznime sa trocha..ale dávame bacha na ranu ..už sa tešíme ako si to vonku všetko vynahradíííííííííme :jupi:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: operácia a zmena veterinára

Poslaťod Silwuska » Uto 05.02.2008 7:40

Lenka.Buddy píše:Van už sme problémov mali dosť,tak už by sa mohlo aj dariť :heh: a čo bolo tvojmu hafovi??
a Silwi Franka tam bol..poznáš?? :no:


Bohuzial si mena nikdy nezapametam :hi: aj doktorka ktora sa nas vzdy ujme, tak si ju nemozem zapametat menom...ale nieje to nahodou ten vrchny chirurg??
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: operácia a zmena veterinára

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 05.02.2008 15:07

silwi to ti ja fakt neviem..ja som pozrela meno do papiera.. :ha: ani ja som si nepamätala :hi:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: operácia a zmena veterinára

Poslaťod Lucifer » Uto 05.02.2008 18:37

Tiez drzim palce pri rekonvalescencii :no: Augmentin je v pohode. Aj nas labros ho zral, ked mu to nase druhe besne stena tahalo v kuse gambu, az sa mu na tom mieste urobila hnisava rana...Tiez som najprv pozerala na ten "ludsky" liek s nevolou, ale zabral. :yes: Betadinom sme mu tu ranu vytierali tiez, ale po case sme zistili, ze mu ju len zbytocne rozmokvavame, tak sme ho po case vysadili. Vsak uvidis, ako sa to bude vyvyjat u Buddyho. Inac potom nam dal vetos na tu ranu usne kvapky, ano nesekla som sa a ani on...usne. (maju ich na veterinach) Je to skor taka olejova konzistencia a sluzi na to, aby hafana rana nesvrbela a pomohlo - rychlejsie sa mu to zacalo hojit a prestalo sa mu to aj rozmokvavat. :hi: a samozrejme golierik - megafon nosil tiez. TAK NECH STE CO NAJSKOR ZASE OK, drzime palce!!! :ahoj:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: operácia a zmena veterinára

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 05.02.2008 19:33

lucifer :dakujem: :lol:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Veterinárne ambulancie