Nemšová - MVDr. Dušan Bútora

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Nemšová - MVDr. Dušan Bútora

Poslaťod 1bubko2 » Ned 21.08.2011 11:18

MVDr.Dušan Bútora

Za soľnou 1060/3, 914 41 Nemšová
tel.: 032/6589458
mobil: 0905 278184
Špecializované pracoviská:Veterinárna ambulancia, Za Soľnou 3, 914 41 Nemšová, tel./fax: Vybavenie špecializovaného pracoviska:Elektrokauter
Endoskop rigidný
Hematologické laboratórium
Kožný laser
Mikroskop
Operačná/chirurgická miestnosť
Ophtalmootoskop
Otoskop
USG prístrojZameranie druhové:Domáce hlodavce
Fretky
Hospodárske zvieratá
Kone
Kožušinové zvieratá
Mačky
Psy

Môžem vrelo odporučiť, veľmi dobrý prístup, vidno, že chce pomôcť, vysvetlí, ceny priemerné. :poklona:
1bubko2
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 393
Bydlisko: Púchov

Re: Nemšová - MVDr. Dušan Bútora

Poslaťod adri » Štv 19.01.2012 19:41

tiez chodime k p.Butorovi. Kedze je to moj prvy pes, nemam s cim porovnavat, ale som spokojna....len Xia sa ho boji jak hovado, lebo vzdy, ked tam ideme, dostane injekciu. Tak tam teraz pojdeme len tak, aby sa naucila, ze nie vzdy je sado-maso. Jedine, co mi vadi je, ze tam nema cakaren. ze clovek caka pred domom.
adri
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Bydlisko: Dubnica n/V

Re: Nemšová - MVDr. Dušan Bútora

Poslaťod rockwell » Pon 12.03.2012 20:45

POZOR!!!!!!!!!
ambulanciu pan MVDr. Dušan Bútora prestahoval na ulicu Sportovcov, ma tam uz aj cakaren a novu operacnu miestnost oddelene od ambulancie... Mimochodom som tu na fore cital aj otazky aky je lekar? A tu som jeho jasny sympatizant... Volal som mu aj v ,,neslusne,, hodiny a dni a nikdy nemal problem, ci poradit resp. ist do ,,prace,,. Je pravda, ze ludia hovoria o nom ako o ,,drahom,, veterinarovi..., avsak po tom co som vytrhol mojho JRT osudu utratenia, kvoli razstepu podnebia, bol jediny, ktory sa na jeho operaciu podujal. Vysvetlil rizika a operoval. Tieto rizika sa ciastocne naplnili a reoperaciu aj ked mohol naplno, uctoval len za material... Proste MVDr. Dušan Bútora-DOBRA VOLBA.... a baby k nemu chodia aj kvoli tomu, ze je vraj fesak...
rockwell
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12

Re: Nemšová - MVDr. Dušan Bútora

Poslaťod Akami » Pon 12.03.2012 21:44

Poznám ho už roky a skutočne tu na okolí asi najlepšia volba. Máme skôr priateľský vzťah, no aj tak si vždy veľmi cením jeho ochotu radiť kedykoľvek, aj v čase osobného voľna, dovolenky, v nedeľu na poludnie, proste kedykoľvek. Pomôže radou aj vtedy, keď vie, že k nemu nepôjdem a "nezarobí na mne". A akožto žena musím len súhlasiť s tvrdením že je fešák (najlepšie vyzeral keď chodil ku nám do roboty ku koňom a musel sa v lete povyzliekať a umyť v potoku alebo keď robil od pol pása vyzlečený, vtedy mu každá baba široko ďaleko chcela pomáhať :heh: ) A novinka, u pána doktora teraz pracuje už aj jedna veľmi šikovná, milá, ochotná a krásna mladá lekárka (takže myslím že aj chlapi budú už mať koho okukovať :no: )
Naposledy upravil Akami dňa Uto 13.03.2012 0:36, celkovo upravené 1
Akami
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1464
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Nemšová - MVDr. Dušan Bútora

Poslaťod rockwell » Uto 13.03.2012 0:08

no musim zavolat a ist k nemu, zda sa mi, ze Smudlo je akysi nachladnuty...hihihi :aaa:
rockwell
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12

Re: Nemšová - MVDr. Dušan Bútora

Poslaťod 321micis123 » Ned 14.04.2013 14:10

Ahojte :ahoj:
Ja by som sa chcela opytat, ci neviete kolko u tochto veterinara stoji, terz povinne cipovanie psov ?
Alebo ak viete o niakom inom v Trencianskom kraji dajte vediet. A za aku cenu

VELMI PEKNE KAZDEMU DAKUJEM :jop:
321micis123
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Nemšová - MVDr. Dušan Bútora

Poslaťod Pinklady » Pon 15.04.2013 14:19

Viem,ze cipuje aj pan doktor Babčan, trenčianska Teplá, curkovarská,to je ta ulica smerom k cukrovaru co vedie.
Myslim,ze ma velmi prijatelne ceny a hlavne dobry pristup,plus nahadzuje veci poriadne do systemu a nam cip aj kontroloval par krat, ci je na svojom mieste. My k nemu chodime uz dlho a nemozem sa stazovat.
Podpis svojou veľkosťou porušoval pravidlá!
Pinklady
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 274

Re: Nemšová - MVDr. Dušan Bútora

Poslaťod kiLLt » Uto 16.04.2013 19:13

čip u Doktora Babčana stojí od 15-20 eur viac určite nie ked čipoval nás platil som myslim 15eur :no:
kiLLt
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 58
Bydlisko: Nemšová


Späť na Veterinárne ambulancie