Sereď - MVDr. Branislav Garaj

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Sereď - MVDr. Branislav Garaj

Poslaťod peter pank » Ned 19.06.2011 18:12

Dobrý deň . nemá tu niekto skúsenosť s MVDr. Garajom zo Serede ? Podľa istých indícií MVDr. Garaj č.o. 1195 nepostupuje podľa štandardov / predčasné očkovanie šteniat množiteľom a tým pádom ohrozenie života šteňaťa, neuvedenie dátumu prvého očkovania, vpisovanie a vlepovanie štítku s vakcíny bez dátumu vakcinácie do nevypísaného preukazu, neuvedenie ďalšej návštevy , šteniatko s pomerne vážnymi zdravotnými problémami - samozrejme chyba množiteľov - čo by však veterinár mal diagnostikovať a hľadať možnosť nápravy, zavádzanie o dátume narodenia... zdá sa, že účelové úkony za účelom zisku bez etiky.
Problém množiteľov a negatív okolo takéhoto nadobudnutia šteňaťa sú jasné, a nie sú v tomto momente predmetom diskusie.
peter pank
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Sereď - MVDr. Branislav Garaj

Poslaťod Astrid Rauda » Str 15.02.2012 23:04

My sme v Seredi noví, tak dúfam, že k nemu určite nezablúdime. Vďaka za typ, komu sa vyhnúť :lol:
Ten je šťasten, komu štítem je pověst a posvátné runy, kdo poznat dovede pokrytectví v mysli cizího muže.
Obrázok
Astrid Rauda
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 154
Bydlisko: Sereď

Re: Sereď - MVDr. Branislav Garaj

Poslaťod vinyfred » Štv 05.04.2012 11:15

My ľudia sme niekedy na smiech , sme tak ľahko ovplyvniteľní a stádečkoví tvor , až je to fakt smiešne. Keď jedna baba povedala , že je dačo na hovno, tak to tak je a basta a je jedno či máme alebo nemáme vlastnú skúsenosť. Ve´d predsa ide o názor a ten by mal mať každý svoj, sám za seba. Osobne som bola pri tom keď sa ku Garajovi dovalili s plačom ľudia na 100vke škodovke , chudobne oblečení , s potrhaným psíkom, plakali a boli by za jeho záchranu dali posledné čo majú....Garaj im ho zoperoval , zachránil a nechcel ani cent, tých ľudí nepoznal, len povedal, že keď ich videl a ako žialia , nechcel nič.... ( ja som predtým za podobnú operáciu nechala v TT 250 eur !!!! ) A vakcinácie bez dátumov? Robia to všetci malí veterinári, iná je klinika, ide len o to , kedy natrafia na zákerného bonzáka, ktorý to rád zverejní....Nežijeme v ideálnom svete a nech hodí kameňom , kto je bez viny . Posudzovať a odsudzovať je pre nás prirodzené. Ja osobne by som uprednostnila odbornosť pred dákym dátumom v preukaze a určite by som sa so svojimi psami Garajovi ísť nebála.....toľko môj názor....
vinyfred
Okoloidúci
 
Príspevky: 7

Re: Sereď - MVDr. Branislav Garaj

Poslaťod nikoleta15 » Str 25.04.2012 20:11

Ľudia nebláznite :ua: My k nemu chodíme už 3 roky. Predtým sme chodili do HC k MvDr. Kluknavskému. Odhliadnuc od toho, že MvDr. Garaj je možno aj o polovicu lacnejší, musím povedať, že u lepšieho lekára sme ešte neboli. Náš Hektor pred pár rokmi takmer prišiel o oko, zistila som to asi o 5 -tej ráno. Volala som teda Garajovi, rozospatý to zdvihol a povedal, aby sme prišli. Oko zachránil, nevraviac o tom, že to bolo skoro zadarmo. Takýchto zážitkov s Hektorom mám ešte pár, nikdy nebol problém, zákrok vždy urobil odborne a aj mimo ordinačných hodín. My si ho nevieme vynachváliť a určite by sme ho nemenili :no: Okrem toho má vždy keď tam prídeme v ordinácii plno, čo tiež asi vraví za všetko. :ach: :ach: Poznám veterinárov, čo sa snažia majiteľov psov zodrať aj z kože, keď vidia, ako im na psíkoch záleží. A nie je ich málo. Keď sme mali problém a šli sme do HC a náhodou bolo pol hod. pred záverečnou, hneď nám to p. Kluknavský nacenil s 50% prirážkou. Naši mali 14 ročnú fenku ovčiaka, ktorá prestávala chodiť. Lekárka ju išla liečiť :plac: , aj keď vhodnejšie by bolo ju utratiť, pretože si neviem predstaviť liek, ktorý by jej v tom veku pomohol. Ale to by, samozrejme, toľko nezarobila. To sú len dva príklady, mohla by som ich tu napísať oveľa viac. Takéto niečo u p. Garaja nehrozí. Na prvom mieste u neho je vždy zviera a nie zárobok. Príspevok vyššie je presným príkladom jeho chovania. Poznáte ešte takého veterinára? My teda nie...
nikoleta15
Okoloidúci
 
Príspevky: 17

Re: Sereď - MVDr. Branislav Garaj

Poslaťod nellynka08 » Ned 06.05.2012 12:57

jasné, že poznáme :smile: MVDr. Bozalka v Seredi je tiež pán veterinár... s obomi mám skúsenosti z jednej ambulancie, my sme zatial ostali u pána Bozalku a nelutujeme to... Ja v nich dvoch nejaký rozdiel nevnímam čo sa týka odbornosti, správania a tiež aj zárobkov
Pes je Tvojim obrazom, len menším, chlpatejším, a s veľkým vlhkým jazykom. (J. Rose Barber)

http://www.maslicky.wbl.sk
nellynka08
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1192
Bydlisko: Šaľa

Re: Sereď - MVDr. Branislav Garaj

Poslaťod yorko » Uto 25.09.2012 19:01

:smile: :smile: :smile: my sme prešli MvDr.Garajovi z vychýrenej kliniky v Trnave. Na doporučenie. Ten dobrý chýr neklamal. Nielen o cene, čo je u psíčkara druhoradé, ale je to prístupe k psíkovi, jeho chorobe, pracuje so zvieraťom lepšie ako s človekom. Tak isto o jeho liečení nemusíte pochybavať!!!
som dlhoročná chovateľka, tak viem, o čom hovorím, a to k nemu dochádzame! Stačí sa objednať a nemusíte ani čakať hodiny ako v Trnave, a ešte sa cítiť, že ste niekomu na priťaž. Plne lekára odporúčam :ahoj: :ahoj:
yorko
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Sereď - MVDr. Branislav Garaj

Poslaťod AnnaAAA » Str 07.11.2012 19:22

Zdravím, ak sa jedná o pána Garaja, ja sama by som sa mu dala operovať, ak by to bolo potrebné. Myslím to vážne! Nie raz som bola svedkom toho, ako sa správa k zvieratám a s akou etikou pristupuje k svojej práci. Aj to je pravda, že mnohokrát lieči zadarmo. Aj ja som bola raz svedkom, že prišiel pán so slzami v očiach, lebo došiel utratiť starého kokeršpaniela a nevypýtal ani ,,fuka". Opýtajte sa tých Vašich supermanov veterinárov, či si prichýlia stratených a odhodených, teda nechcených psíkov a iné zvieratá, lebo pán Garaj ich prichýli, vylieči a daruje ich do dobrých rúk. Aj moja mama má od neho takého zachráneného najdúcha. A verte mi, ešte veľa podobných, na dnešnú bezcitnú dobu veľa pozitívnych aktivít by som o tomto človeku dokázala vymenovať. Je to náš Zlatušik a máme ho veľmi radi! Túto úctu a lásku si zaslúžil za mnoho ročnú spoluprácu. Branko, prajeme Ti veľa zdravia, šťastia a máme Ťa veľmi radi!!! :ahoj:
AnnaAAA
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Sereď - MVDr. Branislav Garaj

Poslaťod Momo » Pon 15.04.2013 1:13

Pre mna p.Garaj je veterinar NO.1. U neho neide iba o peniaze, ale ten pristup k zvieratam ma uplne iny ako ini veterinari. Na nom je vidiet, ze zvierata jednoducho miluje. Neraz nam spravil vysetrenie za par drobnych alebo zadarmo, a u inych sme za to iste platili nehorazne sumy. :jop: Len odporucat ho viem :hi:
História je viac naplnená príkladmi o vernosti psov ako o vernosti priateľov. Maupassant
Nie je na svete lepšieho psychiatra, ako je šteňa oblizujúce vám tvár. Williams
Momo
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 164
Bydlisko: Matúškovo-Ga

Re: Sereď - MVDr. Branislav Garaj

Poslaťod Momo » Uto 13.08.2013 10:09

Ahojte :ahoj:

Mozno to sem nepatri, ale skusim to. Nevie mi nahodou niekto povedat kolko stoji cipovanie u p.Garaja?

Dakujem :hi:
História je viac naplnená príkladmi o vernosti psov ako o vernosti priateľov. Maupassant
Nie je na svete lepšieho psychiatra, ako je šteňa oblizujúce vám tvár. Williams
Momo
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 164
Bydlisko: Matúškovo-Ga

Re: Sereď - MVDr. Branislav Garaj

Poslaťod Andrea31 » Str 21.08.2013 8:42

nellynka08 píše:jasné, že poznáme :smile: MVDr. Bozalka v Seredi je tiež pán veterinár... s obomi mám skúsenosti z jednej ambulancie, my sme zatial ostali u pána Bozalku a nelutujeme to... Ja v nich dvoch nejaký rozdiel nevnímam čo sa týka odbornosti, správania a tiež aj zárobkov


jasne pán Bozalka je ozaj odborník a PÁN ktorý mi psa s demodexom liecil kvapkami do usi!! Tomu sa naozaj hovorí odborník na pohladanie. Ked som prišla potom panovi Garajovi ešte som ani v ambulancii nebola a uz ma privítal slovami " preboha kde ste do teraz s tým psom boli? Sestricka mame tu demodex" samozrejme uz bolo neskoro a psika sa uz nedalo zachrániť!
Andrea31
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Sereď - MVDr. Branislav Garaj

Poslaťod Calla » Sob 14.09.2013 21:42

Pán Garaj je veterinár s veľkým V. Vždy ochotný, ku psom sa správa vždy priateľsky a s úctou, nie ako na klinike v TT kde sme boli pre nich záťažou vždy keď sme k nim došli.
Vždy ochotne pomôže. V nedeľu som mala cestovať zo psom do čiech v sobotu večer som mu volala, lebo som zabudla vybaviť pas. Bol taký ochotný, že v nedeľu o 9 ráno mi ho vybavoval. Nič, žiadny príplatok iba cena za pas.

Mala som problémy zo psíkom, bola to stará 8ročná čivavka. Vyše mesiaca bol Dandy uňho 5 operácii, po každej sa to zhoršovalo, ale neodpísal ju ako by to spravil iný veterinár. Snažil sa až do konca. Dandynko nám síce nakoniec umrel 2 týždne pred svojimi 9 narodeninami ale pán Garaj spravil všetko pre to aby ho zachránil. :plac: :plac: A to nehovorím o tej cene čo si za to vypýtal bolo to ako keby zadarmo. Strašne mu za to ďakujem.

Študujem teraz veterinu a určite ak by sa dalo by som chcela ísť uňho praxovať. Je to pre mňa veľký vzor.

Vrelo ho odporúčam.
Calla
Nováčik
 
Príspevky: 32
Bydlisko: Dolná Streda/ NR

Re: Sereď - MVDr. Branislav Garaj

Poslaťod Calla » Sob 14.09.2013 21:43

Momo píše:Ahojte :ahoj:

Mozno to sem nepatri, ale skusim to. Nevie mi nahodou niekto povedat kolko stoji cipovanie u p.Garaja?

Dakujem :hi:



Ja som platila 7€ za čip a 8/9€ za pas (nepamätám si presne)
Calla
Nováčik
 
Príspevky: 32
Bydlisko: Dolná Streda/ NR

Re: Sereď - MVDr. Branislav Garaj

Poslaťod 1animal1 » Sob 14.09.2013 21:51

Myslím si že čipovanie by malo byť cca v rovnakej cene ale určite to pôjde o niečo hore na konci mesiaca... Ja chodím tiež ku Garajovi a tak isto sa nemáme na čo sťažovať ani finančne a ani sa mi nemože stať , že mi to tam pes označkuje a oni si zaúčtujú 10€ za lab. vyšetrenie moču ako sa mi to stalo inde... určite len chválim dokonca ked potrebujem poradí aj cez telefon samozrejme s maličkosťami...
100% SPOKOJNOSŤ
1animal1
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Sereď - MVDr. Branislav Garaj

Poslaťod Momo » Ned 15.09.2013 5:40

Calla dakujem :jop:
História je viac naplnená príkladmi o vernosti psov ako o vernosti priateľov. Maupassant
Nie je na svete lepšieho psychiatra, ako je šteňa oblizujúce vám tvár. Williams
Momo
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 164
Bydlisko: Matúškovo-Ga

Re: Sereď - MVDr. Branislav Garaj

Poslaťod Leffle » Uto 05.11.2013 13:47

peter pank píše:Dobrý deň . nemá tu niekto skúsenosť s MVDr. Garajom zo Serede ? Podľa istých indícií MVDr. Garaj č.o. 1195 nepostupuje podľa štandardov / predčasné očkovanie šteniat množiteľom a tým pádom ohrozenie života šteňaťa, neuvedenie dátumu prvého očkovania, vpisovanie a vlepovanie štítku s vakcíny bez dátumu vakcinácie do nevypísaného preukazu, neuvedenie ďalšej návštevy , šteniatko s pomerne vážnymi zdravotnými problémami - samozrejme chyba množiteľov - čo by však veterinár mal diagnostikovať a hľadať možnosť nápravy, zavádzanie o dátume narodenia... zdá sa, že účelové úkony za účelom zisku bez etiky.
Problém množiteľov a negatív okolo takéhoto nadobudnutia šteňaťa sú jasné, a nie sú v tomto momente predmetom diskusie.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: Jasné, tento popis - to je celý MVDr. Garaj :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: Koho naštval, že takéto na neho navyťahoval??? :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: Treba skúsiť a myslím, že ostatní vetoši prestanú existovať. MVDr. Garaj je :jop:
Leffle
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 49

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie