Sereď - MVDr. Branislav Garaj

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Sereď - MVDr. Branislav Garaj

Poslaťod Calla » Ned 06.07.2014 18:31

Leffle: Asi tak. :D Chodia k nemu ľudia s Čiech, minule boli dokonca aj s Maďarska. Študujem na veterinárnej škole, čiže pár "veterinárov" poznám...Ale s Garajom sa to ani porovnať nedá... Rád poradí, čo sa u ostatných veterinároch moc povedať nedá... Raz, keď bol Garaj zatvorený, bola som u nemenovaniej p. "veterinárky" (určite všetci poznáte- utratených 40 psov, dokonca aj ako povedala ona agresííínve novorodence)... a tá si dokonca aj za bežnú prehliadku, čo je u ostatných zadarmo vypýtala peniaze...
Calla
Nováčik
 
Príspevky: 32
Bydlisko: Dolná Streda/ NR

Re: Sereď - MVDr. Branislav Garaj

Poslaťod durika » Ned 15.02.2015 16:33

Musi pridat aj ja velmi dobru skusenost s dr garajom... chodili sme k veterinarovi do HC nasa fenka obcas zaknucala ked sme ju chytili za brusko. tak som to dal vysetrit veterinarovi v HC po palpacnom vysetreni a sonografii jej dr urcil nalez v oblasti okolo sleziny o velkosti 12x8x3cm. hned na druhy den som s nou utekal do TT na kliniku spravit RTG nech to lokalizuju. na RTG nic nevideli tak srpavili sono a tam tiez nic este som dal vysetrit krv aj ta bola v poriadku. tak som z toho mal zmiesane pocity a siel som este pre istotu k tretiemu veterinarovi. boli sme v seredi u mvdr. garaja a ten jej po vysetreni na sone a pozreti RTG a vysledkov z krvy tiez nic nezistil. bol JEDINY ktory si za vysetrenie nevypytal ani cent a to nas cakal po pracovnej dobe. klobuk dole za pristup k pacientom a ich majitelom. sice sme preinvestovali cez 100€ za vysetrenia ale ten pocit ked vam povedia ze vasa fenka je zdrava je na nezaplatenie. uz viem kam budeme chodit =)
neexistuje zly pes... iba zly pan
durika
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 28
Bydlisko: Hlohovec

Re: Sereď - MVDr. Branislav Garaj

Poslaťod Lindchen » Ned 15.02.2015 17:10

Ja len tak, prečo si nevypýtal peniaze, keď vyšetroval? To je divné, výkon urobil, tak čo, peniaze mu patria. A ešte mi napadlo, že sa našiel nález a zrazu je zdravá? To nerýpem, len nezrovnalosti ma donútili napísať :lol: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Sereď - MVDr. Branislav Garaj

Poslaťod Buchťa » Ned 15.02.2015 21:22

Offtopic: Udělání sona a zhodnocení přinesených RTG snímkú a výsledkú krvi neberu tak úplně, jako vyšetření. A pokuď doktor věděl, kde už všude byli a asi i platili, tak proč by je měl znovu zdírat :nwm: .
Na doktora Gajara jsem slyšela hodně dobrého. Nejen, že je odborník, ale že i na sobě hodně pracuje, vzdělává se a vet. medicína je jeho vášní. Není vše jen o penězích :nie: .
To kdyby mě měli poslat fa někteří lékaři z Jaggy, nebo doktor Hnízdo nebo doktor Biček a jiní, za všechny, kterým to odporučuji (co se, díky tomu,na ně emailem obrací o radu), tak bych už neměla střechu nad hlavou :haha: .
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Sereď - MVDr. Branislav Garaj

Poslaťod Bad » Pon 16.02.2015 7:10

Offtopic: Tímto děkuji naší paní doktorce, že nám také neúčtuje všechna vyšetření a když má někde zbytek léků, tak nám je dá zdarma...... :poklona:
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5692

Re: Sereď - MVDr. Branislav Garaj

Poslaťod durika » Str 25.02.2015 18:03

no ona bola a je zdrava len dr v hlohovci videl na sone to co tam nebolo... a ked este dalsi dvaja spravia sono (s kvalitnejsim a modernejsim sonografom) plus RTG z dvoch pohladov a nic tam nie je tak je jasne ze ten prvy dr sa sekol. no a neviem preco si nevypytal peniaze za vysetrenie ja som sa pytal ze co som dlzny a on povedal ze nic =) ale aspon som ju dal zaockovat
neexistuje zly pes... iba zly pan
durika
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 28
Bydlisko: Hlohovec

Re: Sereď - MVDr. Branislav Garaj

Poslaťod aktevi » Pia 08.05.2015 18:38

My sme boli u MVDr Garaja minulý rok. Operoval nám fenku na zápal maternice. Malinká nám skoro umrela, ale vďaka p. doktorovi žije. Je to nielen veľký odborník ale je aj ľudský a ústretový. My sme s ním nadmieru spokojní. K našej malinkej sa správal ako k bábätku a samozrejme bol veľmi milý aj k nám. A cena operácie vôbec nebola vysoká. Dodnes som mu vďačná. Túto ordináciu vrelo odporúčam.

Ďakujeme !
aktevi
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Sereď - MVDr. Branislav Garaj

Poslaťod Calla » Pon 03.08.2015 21:32

Chodievame k nemu pravidelne, o tom, že je kvalitný svedčí aj to, že k nemu chodia ľudia s CZ, HU aj A, kedže aj s cestou ich to stojí menej ako veterinár u nich :D Už viac krát mi operoval psa a vždy to bolo za perfektné ceny. Vrelo odporúčam.
Calla
Nováčik
 
Príspevky: 32
Bydlisko: Dolná Streda/ NR

Re: Sereď - MVDr. Branislav Garaj

Poslaťod Blanka » Str 14.09.2022 18:18

Najlepší lekár a človek akého som stretla.Chodime k nemu z Trnavy.V Trnave tak dobrého lekára nenájdete!!!!! Veľmi, veľmi som spokojná
Blanka
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Predchádzajúci

Späť na Veterinárne ambulancie