Nitra - VET-CENTRUM

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Nitra - VET-CENTRUM

Poslaťod 01dieselgirl » Uto 19.10.2010 18:25

pridavam jednu relativne novu veterinarnu kliniku v Nitre:

Veterinárna klinika VET-CENTRUM
Akademická 3
949 01 Nitra

web stranka:
http://www.veterinarnaklinikanitra.sk/ tu najdete vsetky informacie...mena doktorov, sluzby, kontakt a aj nejake fotky priestorov :jop:
"Si los perros no van al cielo, cuando muera quiero ir a donde ellos van !!" :)
01dieselgirl
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 150
Bydlisko: blízko NR

Re: Nitra- VET-CENTRUM

Poslaťod meggie26 » Uto 19.10.2010 19:51

je to pri agráči celkom slušné mladý kolektív osobná skúsenosť žiadna
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra- VET-CENTRUM

Poslaťod 01dieselgirl » Str 20.10.2010 16:03

no ja som priamo tam bola zatial iba raz ...ale MVDr. Ladislav Stodola je nas veterinar uz roky a sme spokojny :no: ... cez vikend by sme k nemu mali ist s fenockou na sterilizaciu..tak potom mozem napisat ako sa mi tam pacilo :smile:
"Si los perros no van al cielo, cuando muera quiero ir a donde ellos van !!" :)
01dieselgirl
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 150
Bydlisko: blízko NR

Re: Nitra- VET-CENTRUM

Poslaťod moschino » Štv 02.12.2010 20:23

My máme skúsenosť veľmi dobrú :jop:
Psíkovi zistili demodikózu hneď pri našej prvej návšteve a hneď sme mohli začať s liečbou. Tiež sa mi páčilo, že nám navrhli viaceré alternatívy liečby a pomohli nám vybrať tú správnu (a aj zabrala). Okerm toho sme u nich dali psíka kastrovať (pomohli mi aj s rozhodnutím ohľadne kastrácie), odstraňovať zubný kameň a ďalšie bežné veterinárne úkony.
A okrem toho sa mi páči aj prístup k psíkovi, vždy ho najskôr pohladia(čo som už bola u veterinára, ktorý sa k psíkovi priblížil doslova spoza chrbta a len ho vyľakal). A tiež taká drobnosť - nachystaná miska s vodou, keby bol psík smädný.
Ordinačné hodiny sú od rána do večera + pohotovosť.
Ja som veľmi spokojná a určite odporúčam :jop: :jop:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Re: Nitra - VET-CENTRUM

Poslaťod iiivetka » Sob 05.03.2011 11:49

Hm, nepochabujem o kvalite doktorov.
Ale tie ceny :oo:
Mám fenu 3,5 ročnú ktorá ma zuby v príšernom stave, rada by som sa o tom porozprávala s odborníkom a nie s vetom ktorý ma ignoruje a tvrdí, že aj tak nič nepomôže....
Len konzultácia stojí 10€
A zákrok - teda vyčistenie zubov ultrazvukom + narkóza inhaláciou stojí 120€
Pri jej váhe 25kg.
Moc rada by som jej to dopriala, ale nemám toľko bubákov :(
Problém je v tom, že nerada by som ju uspávala normálnou narkózou 2x do roka, preto ten plyn, neni to tak zaťažujúce.
Ale tie peniaze...
Nuž sú to profesionáli.
iiivetka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 313
Bydlisko: Nitra - Klokočina

Re: Nitra - VET-CENTRUM

Poslaťod Minnie » Str 21.09.2011 13:11

ahoj, neviete kolko tu stoji ockovanie? myslim kompletku. :no:
Na svete nie je toľko tmy, aby dokázala zhasiť jednu maličkú sviečku.
Minnie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 333
Bydlisko: Jelenec

Re: Nitra - VET-CENTRUM

Poslaťod pexon » Pon 13.02.2012 19:08

mozem ich odporucit, bol som tam so psikom, ktoremu jeho povodny veterinar nevedel zistit ani po vysetreniach co mu je a ked sa mu to teraz zhorsovalo, iba ho tlacil injekciami a bez efektu, sem sme sli uz v podstate zufali, kedze sa mu hodne pohorsilo...problem zistili, bohuzial uz nebolo pomoci :plac:
kazdopadne ich pristup profesionalny a ludsky zaroven, pes vobec nebol strtesovany u nich, pohladili ho aby sa uvolnil, no proste evidentne ich to aj bavi a maju vztah ku zvieratam
co sa tyka cien, neviem posudit, myslim, ze su drahsi ako moj predchadzajuci veterinar, ale urcite ak sa nasi z toho spamataju a budu chciet opet psa, budeme chodit tam
pexon
Okoloidúci
 
Príspevky: 7

Re: Nitra - VET-CENTRUM

Poslaťod Leila Tobrok » Pon 01.10.2012 11:16

boli sme so zápalom, ale tie ceny!!! oči sa mi prevrátili, keď povedali 32€ za ATB a dve injekcie!!! Inak sme tam boli dvakrát. trocha sa mi nepáči miniatúrna ambulancia - boli sme v dvoch a v oboch strašne málo priestoru. Boli sme u dvoch rôznych doktorov, u oboch dobrý prístup. Len zostaneme radšej u Zubrických, síce k Agro to mám bližšie, bolo to z núdze, ale strašne premrštené ceny!
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Nitra - VET-CENTRUM

Poslaťod Crossa » Uto 22.10.2013 21:20

S touto klinikou a ich zamestnancami som mala veľmi pozitívne skúsenosti čo sa týka koní. Po minulotýždňovej návšteve môžem to isté potvrdiť aj čo sa týka psov, osobná skúsenosť skvelá, komunikácia bezproblémová, prístup obdobne ako u koní fantastický. Hafan bol v pondelok na zákroku, robili mu zuby nakoľko sa mu odlomil očný zub, všetko bez problémov. Ceny sú vyššie, ale za seba si myslím že primerané kvalite. Odporúčam :smile:
Crossa
Junior
 
Príspevky: 354

Re: Nitra - VET-CENTRUM

Poslaťod Paula22 » Pon 27.03.2017 9:50

Tuto kliniku som navstivila viac razy prvy krat som ju navsivila ked som nasla na ulici male dvojtyzdnove maciatko s vypichnutym ockom hned som utekala na vet kliniku kedze ju mam najblizsie dali mu masticku na ocko a antybiotyka ked doslo k cene vysetrenia skoro som padla na hlavu lieky 8eur vysetrenie 18eur 26eur celkovo aby si lekar vypital 18eur za vysetrenie ? Obycajny zdierac us viacery navsevnici my to samy povedali . Neludske peniaze pytaju a to bol len zaciatok liecby ked som sla na kontrolu stretla som mileho pana doktora vydareneho ktory mal taky krasny pristup a za ziadne vysetrenie si nic nepytal iba za lieky. Dalsia navsteva bola s mojou starou macickou .volala som kedy ordinuje pan doktor vydareny aby som mohla prist v tedy. Aby on vysetril macicku zial prisla som a bol tam opet ten zdierac comu som nerozumela kedze my hovorili ze ordynuje vydareny. .tak us som sa nevracala dala som macku vysetrit zas som skoro odpadla ked si vypital 22eur za dermatologicke vysetrenie kde sa pozrel len macke na brucho a to som mu ju musela drzat aby mu oci nevypichla lieky 9e cize do kopy 31eur .no nic macicke odhadol aj tak zlu diagnozu. Dalsi krat som sla s malym najdenym kocurikom ktoreho som si nechala opet som volala ci ordynuje pan vydareny povedali ano ale zial operoval tak opet ma vysetril zdierac ktory my povedal ze s ockom sa us neda nic robit ze zostane take ake je . Ziadne lieky nic samozrejme konzultacia 14eur a stacilo my ....
Paula22
Okoloidúci
 
Príspevky: 1


Späť na Veterinárne ambulancie