Bratislava Štrkovec - MVDr. Július Kocúr, MVDr. Michal Szabo

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Bratislava Štrkovec - MVDr. Július Kocúr, MVDr. Michal Szabo

Poslaťod Fifinka.123 » Pon 15.07.2013 13:39

Netreba sa bat operacie u Szaba a Kocura. Ja som tam nechala pred rokom vysterislizovat moju fenku /2,5kg yorksirku/ a uplne zlati boli. Operovali spolu, nemala ziadne komplikacie a spravili jej vnutorny steh, cize ani jazvu jej nie je vidno. Ja mozem len odporucat. Chodim k nim uz treti rok a nemam dovod prestat. :lol:
Fifinka.123
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Bratislava Štrkovec - MVDr. Július Kocúr, MVDr. Michal S

Poslaťod jesy » Štv 06.02.2014 21:18

S Kocurom mam velmi pozitivnu skusenost.

Mnohi zacinali s veterinou ako so zalubou, ale po rokoch ich city k zvieratam uplne opadli. Kocur neni tento pripad.

Po skusenosti pri ktorej sme zbytocne takmer prisli o macku, sme dopredu osobne preverovali veterinarov a viedli dlhe dialogy a po par dnoch sa znova vratili, aj s fotkami a tam sa ukazalo, jak to vlastne mysleli.

MVDr. Kocur bol jediny, kto si ziskal nasu doveru. Videli sme, ze je skutocne ochotny vydat maximum aj pri zdanlivo zufalom pripade. Aj keby sa mu operacia nepodarila a macka by neprezila, nehneval by som sa nanho, vedel by som, ze spravil maximum. Oci neklamu (v jeho pripade bolo jasne vidiet lasku k zvieratam, co ziaden iny veterinar nemal). Macicka prezila a zotavila sa..

Nepytal si vela a odmenu odmietol.. Skutocne veterinu robi z lasky k zvieratam a nie chamtivo ako 95% ostatnych vetov.
Jedine vdaka nemu ma nasa macka dostala sancu zit este niekolko dalsich rokov, lebo ini by ju pri jej sanciach na prezitie pre chamtivost a lenivost rovno utratili.

Podelil som sa o tuto skusenost, lebo tento veterinar to zasluzi. Kritiku vie pisat kazdy, ale pochvalu uz malokto.
jesy
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Bratislava Štrkovec - MVDr. Július Kocúr, MVDr. Michal S

Poslaťod jesy » Sob 06.12.2014 18:36

Musim opat pochvalit Dr. Kocura. Ked sa unho pripad nahle stane beznadejnym, on nepanikari, nevzdava a zachranuje az do posledneho okamziku (zachranil, hoci musel prerusit operaciu - december 2014).

Je jediny mnou znamy veterinar (par som si ich preklepol), ktory bojuje za kazdu zvieraciu dusu, je na nom vidiet ze ich ma naozaj rad.

Vie operovat, aj analyzovat problemy a riesit ich.

A ziadne premrstene ceny
Szabo sa mi ako veterinar tiez rata
jesy
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Bratislava Štrkovec - MVDr. Július Kocúr, MVDr. Michal S

Poslaťod Faya » Str 20.05.2015 16:49

MVDr. Szabo ochotný, vysvetlí, rozveselí. Vysvetluje zrozumitelne bez okolkov povie čo treba, samu chvalu musim na neho dodať :)
Či bol jeho pes vycvičený, alebo nie, vždy bol na úrovni. Carol Lea Benjamin
Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme. Cesar Millan

Obrázok

Obrázok

vlcica → Faya 14.6.2013
Faya
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Veterinárne ambulancie