Poprad - TatryVet

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Poprad - TatryVet

Poslaťod Vero-nika » Štv 26.08.2010 13:34

Ahojte! :smile:
Chcem sa opýtať, či niekto z vás navštevuje veterinárnu ambulanciu TATRYVET. Ak áno, tak by ma zaujímalo, či ste spokojní s ich službami.

Ďakujem. :ahoj:
Vero-nika
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 102
Bydlisko: Poprad

Re: Veterinar Poprad

Poslaťod Nyssa » Štv 26.08.2010 14:30

Nepoznáme, ale vybavenie majú fajnové.
bola si už u nich?

cez cestu oproti Kauflandu - ako je Aréna. predpokladám, že to bude v tom novom bytovom komplexe.
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Veterinar Poprad

Poslaťod Vero-nika » Štv 26.08.2010 22:14

Ešte som nebola, ale chcela by som tam ísť, a preto sa pýtam, či náhodou neviete, aké to tam je, aby som potom neľutovala. :smile:
A je to v tom bytovom komplexe. :no:
Vero-nika
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 102
Bydlisko: Poprad

Re: Veterinar Poprad

Poslaťod eila_kozakova » Ned 29.08.2010 13:26

TatryVet - veterinárna ambulancia
Uherova 4919/4
Poprad :yes: :yes: :yes: :yes:

Ja som pri nich bola síce len 2x krát zaočkovať psa ešte vtedy šteniatko, ale boli milí, k psovi mali super prístup, myslím že boli profesionálne zdatný a veľmi sa mi páčili. Keď sme odchádzali tak nám dali ešte aj vzorky granúl, aj tabletky aby sme si ju potom mohli doma odčerviť (ukázali nám ako to máme robiť, keďže je to náš prvý pes). Len škoda, že sa presťahovali do Popradu. :ua: :nwm:
eila_kozakova
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 38

Re: Veterinar Poprad

Poslaťod Nyssa » Ned 29.08.2010 13:46

a kde boli predtým?
ja som tam bola v piatok bez psa, len sa objednať na hladinu progesterónu a zatiaľ zanechali veľmi príjemný dojem. Bol tam len MVDr. Jurčo :jop:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Veterinar Poprad

Poslaťod Nyssa » Uto 31.08.2010 10:00

tak idem napísať svoje dojmy :smile:
boli sme na testy hladiny progesterónu, bola tam mladučká doktorka, myslím, že MVDr. Hriňáková - úžasný prístup k zvieraťu, nemala problém s tým, že nedovolím nohu vyholiť, Megan si podľa mňa ani nevšimla, že jej krv brala. Naozaj veľmi šikovná :yes: a dokonca Meggie k nej sama šla sa pomojkať...
Potom nám MVDr. Jurčo urobil výter z pošvy, takisto Megušu ani necuklo, všetky :yes: testy ešte aj posúrili, tak do pár hodín by sme mali vedieť.

Nevedeli, že mám za sebou pár rôčkov veteriny a rozumiem ich výrazom, ale vysvetlili mi všetko pekne laicky, to sa vidí myslím už málokedy. Naozaj veľmi ľudský, milý prístup :jop:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Veterinar Poprad

Poslaťod Tatranská Afrika » Uto 31.08.2010 12:22

Asi tam tiež skúsime zájsť, keď bude treba....koľko stál odber a za ako dlho budú výsledky?
Nám MVDr Rovder vyholil ešte aj hladkosrstú RR, u Vozára tiež neholili.
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Veterinar Poprad

Poslaťod Nyssa » Uto 31.08.2010 12:28

vraj by mali byť do cca 4 hodín, tak čakám, že sa snáď to 14.30 ozvú. objednali hneď šoféra, už čakal na našu krvičku :lol:
a platila som 36 € - čo je možno trošku veľa, ale vlastne posielali aj ten výter....
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Veterinar Poprad

Poslaťod Tatranská Afrika » Str 01.09.2010 11:37

posielali aj výter? Nám výsledok výteru povedal MVDr Želonka o 5 minút.... ale aj to podľa toho vyzeralo - riadne sa sekol.... :nie: vďaka nemu sme si urobili 5.deň hárania výlet do Košíc, lebo tvrdil, že máme okamžite ísť, lebo bude neskoro... potom sme kryli podľa progesterónu úspešne 17. deň.... :jupi:
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Veterinar Poprad

Poslaťod Nyssa » Str 01.09.2010 13:04

jj, aj výter posielali. volali mi niečo pred pol treťou, že zajtra (no vlastne už dnes) Meguša ovuluje, čiže naj deň bude štvrtok - sobota, ale mám prísť ešte zajtra raz, pre istotu a čakať na telefóne s naštartovaným autom :lol:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Veterinar Poprad

Poslaťod eila_kozakova » Uto 21.09.2010 14:57

Nyssa píše:a kde boli predtým?
ja som tam bola v piatok bez psa, len sa objednať na hladinu progesterónu a zatiaľ zanechali veľmi príjemný dojem. Bol tam len MVDr. Jurčo :jop:


predtým boli v SNV ... od mojho domu asi tak 10 min. autom ... :) a ja keď som tam bola tak tam bola doktorka Macková, tiež veľmi milá ... :no:
eila_kozakova
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 38

Re: Poprad - TatryVet

Poslaťod Domča » Uto 05.10.2010 13:20

MVDr. Macková tam už nerobí :( :( No v SNV to aj mne vyhovovalo, keďže by som ich mala 12 minút od domu, ale tak teraz chodíme za nimi do PP.... Pán doktor Jurčo sa nám páči, teda psovi nie ale mne hej :D a som s nimi veľmi spokojná...... nemajú problém počkať ma keď nestíham kôli robote, poradia, vysvetlia, nemajú problém porozprávať sa...... akurát to že sú trošku drahý...... ale zatiaľ tam mám 100 % spokojnosť.......

akurát tá nová pani doktorka sa mi tam nepozdáva..... Bola som tam s atosom (RTW) keĎ mal na krku demodikózu či ako sa to volá...... keď som ju upozornila na to že si na tn krk nedá pozrieť, či mu nedáme oblbovačku tak mi povedala že si d ním nejako poradí...... takže atosko 4ročný strážny pes, ktorý si k sebe nepúšťa cudzích ľudí, tam zrobil riadny randál...... dala som ho ľahnúť na zem, sadla som si naňho a držala mu hlavu aby mu doktorka mohla vyholiť krk začal zjapať, vrčať, mykať sa a pani doktorka pomne naziapala že ako to mám zvládnutého psa, že má nulový výcvik a podobné veci........
keď sme tam šli potom po potvrdenie na výstavu s druhým hafom tak už bola v pohode.........možno mala krámy alebo čo ale zjapala tam pomne ako po malom decku a to ma dosť :censored:

takže zatiaľ len jedna krámovská nespokojnosť :D
If there are no dogs in Heaven, then when I die I want to go where they went.
Ak v neby niesú žiadne psy, potom keď umriem chce ísť tam, kam ony.
(Will Rogers)
Domča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 291
Bydlisko: SNW

Re: Poprad - TatryVet

Poslaťod Nyssa » Uto 05.10.2010 17:22

prepáč, ale ja sa jej nedivím. ty si chcela už psovi dať oblbovačku. :ach: a má pravdu, pes má byť naučený na manipuláciu. neber to ako útok, ale ja s ňou súhlasím
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Poprad - TatryVet

Poslaťod Domča » Uto 05.10.2010 20:05

pokiaľ je pes vychovávaný a vycvičený na stráženie, tak sa nemá čo dať chytať od cudzích ľudí.... nepoviem keby to bol domový pes ktorý chodí medzi cudzích ľudí..... ale toto je strážny pes..... a ja s ním manipulovať nemám problém, mne dovolí všetko, ale má problém s cudzími ľuďmi a hlavne keď mu šla zo strojčekom ku krku....

ináč nyssa neboj sa nieje len zavretý vo firme... chodí, teda chodia pravidelne na prechádzky, chodili sme aj na cvičák, na granule im dávam 100 € mesačne, každú chvíľu dostanú údené uši ktoré tak milujú......niesú to typický strážny psy ktorý sú zavretý len na firme........ ale proste nedovolia na seba šahať od cudzích ľudí.....

a viem prečo som chcela tú oblbovačku, fenu keĎ očkujem proti besnote tak ju buď musíme držať traja alebo ju musíme priviazať ku stromu lebo vyvádza....
If there are no dogs in Heaven, then when I die I want to go where they went.
Ak v neby niesú žiadne psy, potom keď umriem chce ísť tam, kam ony.
(Will Rogers)
Domča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 291
Bydlisko: SNW

Re: Poprad - TatryVet

Poslaťod Nyssa » Uto 05.10.2010 20:10

Domča, neber to v zlom, ale mne je šum a fuk, či do psov dávaš 100 či 200 € a či sú to "klasické" strážne psy. práve pre takéto prípady má byť pes minimálne ovládateľný psovodom, aby s ním vet mohol manipulovať. je to tvoja vec, len netreba hneď očierňovať a ohovárať vetku, že "mala krámy" :nie:
ja jej práveže kvitujem, že to skúsila aj bez tej oblbovačky...
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie