Spišská Nová Ves

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Spišská Nová Ves

Poslaťod eila_kozakova » Ned 29.08.2010 14:41

Pozerám, že o vet. ambulanciach v SNV sa tu moc nepíše-vôbec nepíše a potrebovala by som nejakú radu a vaše skúsenosti s jednotlivými veterinármi a aj to aké majú vybavenie ambulancie atď. Treba nám nájsť nového vet. pretože tamten sa presťahoval do Popradu. Uvažujem o Janovi Korimovi. Aké s ním máte skúsenosti? Píšte aj ambulancie z blízkeho okolia Spišskej. Dopredu ďakujem. :smile:
eila_kozakova
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 38

Re: Vet. v Spišskej Novej Vsi

Poslaťod Tatranská Afrika » Uto 14.09.2010 21:27

Nyssa mi pred časom písala, že MVDr. Kovaľová by mala otvárať vlastnú ambulanciu v Spišskej...., ale neviem, kedy... ja som s ňou u Vozára bola veľmi spokojná.
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Vet. v Spišskej Novej Vsi

Poslaťod eila_kozakova » Uto 21.09.2010 15:52

Mox píše:A nedalo by sa dochadzat do Popradu? ak ste s nim boli spokojni je skoda ho zmenit...


no vieš ja by som veľmi rada ale ja vodičák nemám a čo sa týka mojho otca tak ďakujem pekne, on je taký pohoďák, že načo do PP ked vetovia su aj ti v SNV a jemu sa proste tak nechce chodiť aj ked to nechápem lebo do PP je to od nas asi taká polhodina max. a raz do roka, no nieje to vela ale... a cesta autobusom zatiaľ nieje taká reálna ... vlakom možno neskor, musíme ešte trénovať ... :)
a Tatranská Afrika ... tak na tento rok máme Eilu zaočkovanú a odčervenú tak nabudúci rok alebo ak bude trebalo ísť taksa popozerám aj na tú Kovaľovú a skúsime... :no: ďakujem za radu :)
eila_kozakova
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 38

Re: Spišská Nová Ves

Poslaťod Domča » Uto 05.10.2010 14:39

Taaakže........Korima neodporúčam...... skoro som tam prišla o 2 feny, kamoška tak isto..... spýtaj sa hociktorého psíčkara, 75 % ti povie že je :censored: a zvyšok je s ním spokojný.... ale kopa ľudí k nemu chodí preto, že do PP sa im nechce dochádzať....

a MVDr. Kovaľová bude otvárať kliniku v Smižanooch, má tam mať aj chov. potreby a salón ale že možno až budúci rok, aj ja sa k nej chystám prejsť potom........... predsa len keď sa náhodou niečo stane tak mám lepšie sadnúť do auta a za 7 minút doletieť k nej ako utekať rýchlo do PP...... ináč je to moja "suseda" :)

Ja napr s mojími 2 "RTW" chodím na veterinu veľmi málo, väčšinou raz ročne na besnotu (klop klop klop :jupi: ) a vtedy idem na Západ k tým dvom dedkom, injekciu pichnú raz dva a sú lacný....... zasa keď máme niečo vážnejšie tak ideme do PP k Jurčovi.....
If there are no dogs in Heaven, then when I die I want to go where they went.
Ak v neby niesú žiadne psy, potom keď umriem chce ísť tam, kam ony.
(Will Rogers)
Domča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 291
Bydlisko: SNW

Re: Spišská Nová Ves

Poslaťod eila_kozakova » Ned 10.10.2010 16:31

aj ja s mojim jednym RTW :D chodim len raz na to preočkovanie a odčervenie ...a vlastne on chodi k nam a hned aj preventivka ale ešte by som chcela teraz na jeseň urobiť rengen bedier ... ale neviem taku orintačnu cenu čo aj s narkozou (cca 40 kg) a stači mi jedna snimka, bez zapisu do PP :.... :)
eila_kozakova
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 38

Re: Spišská Nová Ves

Poslaťod Domča » Štv 04.11.2010 16:58

v SNV neviem ako je to s RTG ale v PP u Jurča a tiež u Nahálku ma vyšiel rentgén na cca 10 € a narkóza + preberačka 5 € ........ale ja mám 3,5 kg nič :D
If there are no dogs in Heaven, then when I die I want to go where they went.
Ak v neby niesú žiadne psy, potom keď umriem chce ísť tam, kam ony.
(Will Rogers)
Domča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 291
Bydlisko: SNW

Re: Spišská Nová Ves

Poslaťod Dianik » Uto 26.04.2011 10:16

akurat dnes ideme ku Korimovi , vyliečil našu už 3 krát, očkuje ju a neje drahý .... :smile:
Dianik
Nováčik
 
Príspevky: 27

Re: Spišská Nová Ves

Poslaťod Domča » Str 27.04.2011 8:47

Korim v porovnaní s popradom nieje drahý, no ja k nemu už nikdy nepôjdem. Ale ak ste tam spokojný tak kľudne....
If there are no dogs in Heaven, then when I die I want to go where they went.
Ak v neby niesú žiadne psy, potom keď umriem chce ísť tam, kam ony.
(Will Rogers)
Domča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 291
Bydlisko: SNW


Späť na Veterinárne ambulancie