Prešov - Dúbrava

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Prešov - Dúbrava

Poslaťod lilyrosie » Štv 26.08.2010 14:03

Máte skúsenosti s touto veterínou? Zatiaľ chodíme inde, ale túto máme bližšie tak by sme chceli vymeniť veterinára. Teda ak je dobrý.
lilyrosie
Okoloidúci
 
Príspevky: 9

Re: Prešov - veterinárna nemocnica Dúbrava

Poslaťod miass » Pon 30.08.2010 21:13

Tiež je táto veterina blízko nás, pracujú tam traja doktori, striedajú sa.
...radi sme tam chodili, doktori sú veľmi príjemní, avšak ceny sú dosť vysoké. Našli sme si novú veterinárku p. Porezana, Sídlisko 2, veeeeeľmi zlatučká
Čo sa týka odbornosti a hlavne citu tak odporúčam p. Karpjaka a p. Orbana, sú úžasní avšak ak tam bude p. MVDr. Skladaným ber ako sa hovorí nohy na plecia, radšej...z veľmi nepríjemnej skúsenosti a hlavne jej následkov, ktorú nebudem rozoberať sa s týmto človekom už nikdy nechcem stretnúť a nedovolím mu siahnuť na svoje zlatíčko :-(

... inak sú fajn
miass
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Prešov - veterinárna nemocnica Dúbrava

Poslaťod BasenA » Uto 31.08.2010 21:02

tu by som so psom nesla ani keby davali sluzby zadarmo.Osobne sa vyhybam velkym oblukom a cudujem sa ako niekto k tym tzv. veterinarom moze chodit :oo:
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Prešov - veterinárna nemocnica Dúbrava

Poslaťod Mackie » Uto 31.08.2010 21:05

napis aj sem tie konkretne skusenosti :no:
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10418
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Prešov - Dúbrava

Poslaťod LAXinka » Sob 25.09.2010 20:44

Ahojte, ja mám, teda mala som :plac: macicku... Tyzden sme ju liecili na vraj zapal pluc. Dnes ked sa zacala dusit, sme isli na veterinu na dubravu a bol tam pan Skladany. Popocuval ju a az teraz po tyzdni sme sa dozvedeli ze ma rakovinu pluc:( Tyzden trapenia bolo viac nez dost tak sme sa rozhodli ze nema vyznam ju dalej trapit a ze ju uspinkame:( p. Skladany bol velmi mily, snazil sa nam pomoct ako vedel, pocas liecby nam daval vitaminy a vraj najlepsie svajciarske lieky. ale bohuzial dnes povedal ze prognoza je skoro nulova. Nenauctoval nam ani dnesne injekcie, ani tu uspavaciu, dokonca ani poplatok za kafileriu. A potom nas poslal von... Pocula som ju chudatko ako plakala ale to preto, ze sa zlakla ked som od nej odisla. Nemyslim, zeby bol k nej hruby. No a o 2 min som sa bola pozriet ako spinka :plac: Cize co sa tyka pana Skladaneho, myslim ze je to fajn doktor aj clovek. (teda ked hovorime o tom sivom starsom panovi v okuliaroch-aspon tak sa mi podpisal na fakturu). Skor mam vyhradu voci vysokemu chudemu plesatemu doktorovi, neviem ako sa vola. Krical na mna ked sa mi nepodarilo podat macicke tabletky, a potom krical ked som ju polozila na okno v cakarni, bo vraj sa to tam zaspini, pritom macicka bola cista. A bol to prave tento pan doktor, ktory ma pred par dnami, ked sme tam boli s dychacimi tazkostami, poslal domov s tym, ze teplotu nema, a to dychanie ze to moze byt reakcia na lieky ... A este ten cierny doktor s fuzami, ten bol tiez fajn. Tolko moja skusenost ...
LAXinka
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Prešov - Dúbrava

Poslaťod dubrava » Uto 14.12.2010 15:41

VETERINÁRNA NEMOCNICA DÚBRAVA - PREŠOV

Veterinárna nemocnica Bajkalská 28, tel.77 15 039, mob.tel. 0905 340 726
Ordinačné hodiny Po-Pi 7,30 – 18,00, So –Ne a sviatky 8,00 – 13,00
pohotovosť na hore uvedenom telefóne /77 15 039/
www.veterinarnanemocnicadubrava.sk
veterinarnanem@stonline.sk

Veterinárna ambulancia nákupné stredisko Opál, Zemplinská 9, tel. 77 5555 4
Ordinačné hodiny Po – Št13,00 – 17,00
Pi 9,00-13,00
Pohotovosť na telefóne - 77 15 039
dubrava
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Prešov - Dúbrava

Poslaťod fishka.elis » Pon 19.12.2011 0:25

Nikdy viac, ani zadarmo, fenku mi liecili na rakovinu maternice... ten pan Skladany ci ako sa vola jej bez anamnezy skalpelom narezal vytrcajuci nador na brusku a rukou vytlacil hnis (alebo ja neviem co to bolo) von... moja Dynka plakala od bolesti ja som skoro odpadla, kym som sa zdohadala bolo po vsetkom... toho cloveka nechcem uz nikdy vidiet..
Pan karpjak (tmavovlasy v okuliarok tusim) ..velmi mily pan..ale podlamna sa dotoho nejak extra nevyzna..akurat porozprava..
S poslednym panom dokotorom nemam zle skusenti..ale uz len koli tomu hore napisanemu zazitku tam nikdy nevstupim..ani len na bezne ockovanie!!
fishka.elis
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Prešov - Dúbrava

Poslaťod Mackie » Pon 15.07.2013 16:16

Nebola kedysi na Dubrave veterinarna lekaren? Mala som tadial cestu, isla som tam na istotu, pomotala sa po okoli, nic nenasla, skoncila priamo u veterinara a odisla s ludskymi probiotikami a kortikoidovou mastou do oci (inac na predpis) prakticky na poziadanie.. :nwm:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10418
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Prešov - Dúbrava

Poslaťod zuzka:) » Uto 16.07.2013 6:16

ja si tam lekáren nepamätám. pharmacopola tam je.
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

veterinarna nemocnica Dubrava Presov

Poslaťod luciannna5 » Ned 12.10.2014 7:17

Dobry den!
Chcem sa spytat Vas nazor na tuto veterin.ambulanciu?dakujem
luciannna5
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: veterinarna nemocnica Dubrava Presov

Poslaťod Mackie » Pon 13.10.2014 17:25

ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10418
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Prešov - Dúbrava

Poslaťod Zlatica » Uto 23.06.2015 17:10

aj keď trochu neskoro,ale chcem vám povedať,že tam robia velmi dobrí lekári,ktorí ratujú aj mnohé zvieratá z iných prešovských ambulancií,len o tom sa už veľa nehovorí
Zlatica
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Prešov - Dúbrava

Poslaťod sisulisa » Uto 01.09.2015 9:17

Podľa mňa sú na Dubrave veľmi dobrí lekári. Pred rokmi nám zachránili psíka. Už tam chodíme vyše 20 rokov a sme spokojní. Rozhodne odporúčam, sú to odborníci, ktorí vedia,čo robiť. :jop:
sisulisa
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Bydlisko: Prešov

Re: Prešov - Dúbrava

Poslaťod sajmonka1999 » Str 24.01.2018 17:04

Ja som tam bola asi pre 3 mesiacmi lebo mi niekto otravil moju fenku a keby nebolo pana doktora dnes by už pri mne nebola takže ja som spokojna a ano maju trošku višie ceny ale kto ma svoje zvieratko rad tak nema problem dať hocičo za to aby žilo a mam ešte dobre skusenosti s Harbačom ten je proste elita a je aj lacni
sajmonka1999
Okoloidúci
 
Príspevky: 4


Späť na Veterinárne ambulancie