11.06.2011 - NEOF. PRETEKY-HAFÍKOVANIE II.-Vysoká pri Morave

Preteky a akcie, ktoré sa už uskutočnili.

Re: 11.06.2011 - NEOF. PRETEKY-HAFÍKOVANIE II.-Vysoká pri Morave

Poslaťod janas » Pia 10.06.2011 14:00

My sme šli zo Stupavy, ale z BA. Neviem odkiaľ idete Vy (odpovedám i keď otázka nie je na mňa :lol: )
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: 11.06.2011 - NEOF. PRETEKY-HAFÍKOVANIE II.-Vysoká pri Morave

Poslaťod Sunny » Pia 10.06.2011 14:05

Sunny by aj odpovedala, keby si Sunny pamätala :heh: :hi: Ale hej, išli sme po dialnici a pri Stupave sme z nej zbehli dole.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8297
Bydlisko: Morava

Re: 11.06.2011 - NEOF. PRETEKY-HAFÍKOVANIE II.-Vysoká pri Morave

Poslaťod Megi » Pia 10.06.2011 21:13

Ďakujem obidvom :smile: aj my pôjdeme od BA a z diaľnice pri Stupave teda zbehneme na Vysokú. Tešíme sa na stretnutie. :ahoj:
Bez psa by naša rodina nikdy nebola úplná.
Megi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 437
Bydlisko: Topoľčany

Re: 11.06.2011 - NEOF. PRETEKY-HAFÍKOVANIE II.-Vysoká pri Morave

Poslaťod Niki » Pia 10.06.2011 23:23

Prídem vás všetkých kuknúť :ahoj:
priateľstvo so psom trvá až za hrob
Niki
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1236
Bydlisko: Vysoká pri Morave

Re: 11.06.2011 - NEOF. PRETEKY-HAFÍKOVANIE II.-Vysoká pri Morave

Poslaťod janas » Sob 11.06.2011 18:57

A kde si bola? Nikde som ťa/vás nevidela :smile:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: 11.06.2011 - NEOF. PRETEKY-HAFÍKOVANIE II.-Vysoká pri Morave

Poslaťod Monca » Sob 11.06.2011 19:05

A sme doma.
Naše behy boli strašné, 2x DISK :ua:
Že neprejde tuneliádu mi bolo jasné, nakoľko cez dlhý tunel išla len pár krát v živote.
Keď sme šli druhý beh, plánovala som prosto len tunely obísť, zvyšok dobre preskákať, tréningy mávame 2x do týždňa a aj na ruch som ju zvykala - tréningy DD na námestí a tak, no nakoniec ma Ess vôbec nevnímala, odbiehala a tak :ua:
Preteky boli ináč fakt vydarené,v tombole sme získali tú modrú hračku na ktorú si ževraj "každý brúsil zuby" :jazyk: ( a aj balíček kostičiek). Pekne zorganizované, ďalší rok isto znovu prídeme :jop:
Edit: Ešte by som chcela poďakovať Moschino za odvoz a za možnosť prespať u nej, naozaj ďakujem :pusa:
Naposledy upravil Monca dňa Sob 11.06.2011 19:07, celkovo upravené 1
Obrázok
Monca
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: Zvolen

Re: 11.06.2011 - NEOF. PRETEKY-HAFÍKOVANIE II.-Vysoká pri Morave

Poslaťod Megi » Sob 11.06.2011 19:06

Nám sa strašne páčilo, pre Megiho aj pre chlapa skvelý tréning, a to nielen agility, ale aj poslušnosť a nebehanie za všetkými loptičkami sveta (vyskúšali si v praxi, čo sa naučili v Turčianskych Kľačanoch - vďaka Jankovi Dírerovi :smile: ).
Tá hala bola skvelým riešením, nepieklo na nás a aj piesok bol ok. Organizácia, bufet, WC, parkovanie - všetko na jednotku, stretnutie s dogforákmi a furminátorovanie - Mageovanie ako bonus. :lol:
Gratulujeme víťazom (a tak trošku aj nám porazeným :no: ), takejto akcie sa radi zúčastníme znova. :yes:
Bez psa by naša rodina nikdy nebola úplná.
Megi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 437
Bydlisko: Topoľčany

Re: 11.06.2011 - NEOF. PRETEKY-HAFÍKOVANIE II.-Vysoká pri Morave

Poslaťod Monika & Parsonky » Sob 11.06.2011 20:51

Nám sa tiež páčilo, super bola organizácia a ozaj sa na nič nečakalo a neskutočne dobre to odsýpalo. :no: Nellča ma úplne, totálne, maximálne najviac-najviacej prekvapila pri tuneliáde (kto nás nevie zaradiť, tak ten uvrieskaný parson v začiatočníkoch-small :haha: ). Ale vážne, sama som to od nej nečakala, že by mohla vydať zo seba úplne maximum, nebyť toho môjho zaváhania na 10 prekážke, tak by to bolo úplne dokonalé a že ona vie aj štekať a dokonca, keď beží do tunela, tak to je pre mňa úplná novinka. Aďula ako vždy blbla, ale som aj tak rada ako behala. Máme síce ešte veľa, čo trénovať, ale som spokojná.

Psíkovia boli super, niektorí sa mi tam aj neskutočne páčili.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: 11.06.2011 - NEOF. PRETEKY-HAFÍKOVANIE II.-Vysoká pri Morave

Poslaťod Catqa » Sob 11.06.2011 21:36

Hafikovanie standardne super, dokonca lepsie ako v zime (ale obavam sa, ze ta -40°C zima sa tiez dost zaratala do mojho hodnotenia :lol: ) Hala bola naozaj super, perfektny chladok, super prostredie.
Nam sa podarilo 4. miesto v tuneliade a DIS v agility. Ja som spokojna :smile:
Dakujeme za super straveny den a velmi sa tesim na dalsie :smile:
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava


Re: 11.06.2011 - NEOF. PRETEKY-HAFÍKOVANIE II.-Vysoká pri Morave

Poslaťod Niki » Sob 11.06.2011 21:56

Ja som vás už asi nestihla :hi: :plac: blé blé. Mala som nejakú robotu a tak som išla pozrieť asi o 16.00. Nikde nikoho len prívesy pre kone a vonku stoly a lavice. Som debilka :ua: Tak som sa vrátila domov a išli sme aspoň psiská vykúpať. Preteky boli na tom istom mieste ako minule?
priateľstvo so psom trvá až za hrob
Niki
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1236
Bydlisko: Vysoká pri Morave

Re: 11.06.2011 - NEOF. PRETEKY-HAFÍKOVANIE II.-Vysoká pri Morave

Poslaťod Monika & Parsonky » Sob 11.06.2011 21:56

ďakujeme moc, veľmi ma to teší. :no:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: 11.06.2011 - NEOF. PRETEKY-HAFÍKOVANIE II.-Vysoká pri Morave

Poslaťod janas » Sob 11.06.2011 22:10

Niki, debilka nie si :lol: , preteky fičali správnym tempom a tak aj skončili skôr.

Mne sa tiež páčilo, bolo fajne. Myslela som, že vôbec nepôjdem (keďže Emyša mala roztrepanú hubenku a vyzeralo to, že sa jej nezahojí do tohto termínu), včera som rozhodla, že už hubenka vyzerá ako tak OK a ideme, no padol mi môj odvoz. Vybavila som rýchlo druhý a ráno na zastávke čítam správu, že nemám ani druhý odvoz :heh: (Niky dúfam, že si už OK) a tak som volala náhodne na tretí odvoz a ľaľa, odvoz sa podaril (vďaka Sunny :yes: ). No a na moje prekvapenie som si zapamätala aj celý parkúr, odbehli sme oba parkúry dokonca jeden na 5. :oo: :oo: a druhý na 7. mieste :oo: čo je pre nás najväčší úspech :jop: ˇ
Pekná akcia :jop:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: 11.06.2011 - NEOF. PRETEKY-HAFÍKOVANIE II.-Vysoká pri Morave

Poslaťod ShiShinQa » Sob 11.06.2011 22:36

Fu, no ja som sa teraz zobudila :lol:
Preteky úplne skvelé, nemám čo vytknúť naozaj :jop: Z cien sa veľmi tešíme a určite nebudeme váhať prísť aj na ďalšie :smile: Hala úplne super nápad, ten chládoček a úkryt pred výpekom len a len plus :no:
Veľmi spokojná s mojimi babami :hi:
Drnduš tuneliáda jedno odmietnutie a to preto, lebo som sa šmyklaaaaa :pac:
Brittany v tuneliáde disk, veď prečo by som nezabudla kam ísť však :ach:
Drnduš jumping začiatočníci, druhé miesto, tunel bol proste lepší ako skočka :no: a múr videla prvý krát :lol: (ale na prvé preteky naozaj super)
Brittany open agility prvé miesto, že wow, neverila som ako sa mi rozbehla, krása, veľmi sa z nej teším :lol: :hi:
Ďakujeme za super strávenú sobotu, krásne a pre nás úspešné preteky a tak isto gratulujeme výhercom aj tým menej úspešným, tešíme sa nabudúce :smile: (len teda škoda, že nemáme videá :ua: )
PS: Foto, ak sa mi podarí upravím ešte dnes (alebo skôr na prelome dnešku a zajtrajška :heh: )
:ahoj:
They are not just dogs, they are pearls, sense of my life.
ShiShinQa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2072
Bydlisko: Bratislava

Re: 11.06.2011 - NEOF. PRETEKY-HAFÍKOVANIE II.-Vysoká pri Morave

Poslaťod Monika & Parsonky » Sob 11.06.2011 22:43

Fotky od nás: http://monatko288.rajce.idnes.cz/Hafiko ... _jun_2011/
Pre mňa nič moc, ale lepšie ako drátom do oka. :lol:

Shinuška: krásne ste bežali videla som vás. :jop:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

PredchádzajúciĎalší

Späť na Preteky a akcie v minulosti