Dnes mierovy POCHOD v Palarikove

Uskutočnené stretávky.

Dnes mierovy POCHOD v Palarikove

Poslaťod MisheliQ » Ned 24.08.2014 11:18

Nedela, 24.8.2014
Miesto stretnutia je o 13:45 na parkovysku zlate piesky pri autokine ako je palace hlavny vchod.
Povieme si inštrukcie

Nasledne nato sa hned presuvame do palarikova kde máme stretnutie v pri podniku gool terasa o 15:00 kde mame podporu starostu a niake transparenty plus niake občerstvenie (nieje iste).

Po zhromaždení sa sa dohodnu jasne veci a pravidla.
Žiadne náslie , žiadne vulgarizmi a pokrykovanie, máme rozum a srdce narozdiel od tých nevedomých dievčat. Kto ma iný nazor a chce ist cestou pomsty a nasilia tak poprosíme nechodte z nasim pochodom ale si to vybavte hocikedy po 16:00 na vlastnu päst.

Pokial je možne zoberte každy so sebou sviečku a kahanček a pojdeme zapalit sviečky na vyjadrenie ucty pre psíkov.

Bude na mieste markiza, jojka plus pravdepodobne sloboda zvierat a clenovia utulku zo šurian a možno aj s kastračneho programu ludia. Podporu máme aj od ludi s palarikova takže netreba to skazit zbytočnými vytržnostami. Kôli tomu tam nejdeme.

Hlavnym cielom je odobrat štenata legalnou formou, ideme tam pre dobru vec, nie robit sudcov. Zaobera sa pripadom aj generalna prokuratura takže sa nemôžme ukazat ako vytržnici a dostat tie dve do role obetí. Teším sa Dakujeme všetkým za podporu a že vám neni jedno čo sa deje :-)
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Dnes mierovy POCHOD v Palarikove

Poslaťod MisheliQ » Ned 24.08.2014 16:21

Pozerajte spravy, citajte noviny

Steniatka su zachranene, pamiatka psikov bola uctena

A ludia, ktori prisli, boli proste UZASNI

A co ma este dostalo boli misky s tabulkou "voda pre psiky" a tam boli 4 misky pred domom cize ked sme sa vracali tak sa psiky mohli napit :jop:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Dnes mierovy POCHOD v Palarikove

Poslaťod Vikiki22 » Ned 24.08.2014 16:28

A my sme to nestihli... Boli sme preč a prišli sme do Palárikova až po 16.00 a už tam nič nebolo. :ua:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Dnes mierovy POCHOD v Palarikove

Poslaťod MisheliQ » Ned 24.08.2014 16:38

Vikiki si mi mala dat cislo na seba. Ja som aj rozmyslala ako sa s tebou spojit. My sme akurat odtial odisli (Pred asi 15 mminutami).Do nejakej pol 16tej sa cakalov Gool Terasa a potom sa slo ku domu jedneho z tych dievcat kde sme pozadovali odobratie steniatok a dali sviecky a kvety pod strom aby sme si uctili pamiatku tych psikov
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Dnes mierovy POCHOD v Palarikove

Poslaťod Vikiki22 » Ned 24.08.2014 16:49

Ja som tiež rozmýšľala, s kým sa spojiť, kto je tam, ale mám nový telefón a nemám v ňom čísla. Taká škoda... :ua:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ


Späť na Stretávky v minulosti