S - 21.5. Sulovske vrchy (Povazska Tepla - Zilina)

Uskutočnené stretávky.

Re: 21.5. Sulovske vrchy (Povazska Tepla - Zilina)

Poslaťod camon » Str 11.05.2011 9:31

sa to teda rusi? presuva? ci?
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: 21.5. Sulovske vrchy (Povazska Tepla - Zilina)

Poslaťod katkariinka » Str 11.05.2011 9:34

Nie, len sa to blizi a overujem zaujemcov :) Je v tej dobe aj ina turisticka akcia viewtopic.php?f=49&t=12216 tak neviem, ci sa tam vela ludi nepresunie.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: 21.5. Sulovske vrchy (Povazska Tepla - Zilina)

Poslaťod hruska » Str 11.05.2011 9:35

Ak ostanem v ZA, tak by som sla. I
Inak, ma to niekto prelezene? Ci sa mam pripravit na vlacenie psice po rebrikoch :)
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: 21.5. Sulovske vrchy (Povazska Tepla - Zilina)

Poslaťod katkariinka » Str 11.05.2011 9:38

Ja nie :)
Boze, ale uplietla som si bic na seba, v poslednej dobe cez vikendy robime vsetko ine len nie turistiku. Asi tam skapem na polceste, zatialco vy uz budete v cieli :lol: ale nevadi, niekde ma potom pockate. :smile:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: 21.5. Sulovske vrchy (Povazska Tepla - Zilina)

Poslaťod camon » Str 11.05.2011 9:40

hej o tom viem, karpaty mam viac menej prelezene tak by som radsej sem, aj ked dost bude zalezat od pocasia...ak bude takto teplo tak tych 35km bude asi dost :ua:
nie su nejake alternativy? :ach:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: 21.5. Sulovske vrchy (Povazska Tepla - Zilina)

Poslaťod katkariinka » Str 11.05.2011 9:43

Urcite mozeme aj nieco alternativne spachat, napr. nieco v mojej milovanej Malej Fatre :no: Prip. to mozeme skratit, nezacinat v Povazskej Teplej ale az v Sulove alebo take nieco.
V okoli Ziliny je toho viac ako dost. Pockame este, co bude hovorit pocasie a potom uvidime.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: 21.5. Sulovske vrchy (Povazska Tepla - Zilina)

Poslaťod camon » Str 11.05.2011 9:46

ok :no: tak predbezne by sme prisli
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: 21.5. Sulovske vrchy (Povazska Tepla - Zilina)

Poslaťod katkariinka » Ned 15.05.2011 19:16

Akcosku rusim. Lisulka berie tabletky potlacujuce bolest, takze ju trosku setrim, aby sa nechtiac nepresilila.

Ale myslienka a plan ostava, niekedy to snad vyjde. :no:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: 21.5. Sulovske vrchy (Povazska Tepla - Zilina)

Poslaťod Darcia » Ned 15.05.2011 19:20

Kedže ste to presunuli na pre nás nevhodný termín, tak ma síce mrzí že sa psica má zle, ale teší ma že sa to presunie na čas, kedy snáď budeme môcť :smile:
Wherever you go, there you are.
Darcia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1105

Re: 21.5. Sulovske vrchy (Povazska Tepla - Zilina)

Poslaťod camon » Ned 15.05.2011 19:25

Lisulke drzime palce nech sa skoro uzdravi
a tiez mi do toho nieco prislo tak snad nabuduce :no:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Predchádzajúci

Späť na Stretávky v minulosti