16.4. prechádzka na Lietavský hrad (okolie ZA)

Uskutočnené stretávky.

Re: 16.4. prechádzka na Lietavský hrad (okolie ZA)

Poslaťod Silvuch » Sob 16.04.2011 5:48

Dakujeme.. Sa tu balim, ako keby som sla na dovolenku. :smile: Tešííím na DF :jupi:

mám tu dilemu. aký objektív? ten, ci ten, ci henten? ci ten a ten, alebo vsetky tri :heh:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: 16.4. prechádzka na Lietavský hrad (okolie ZA)

Poslaťod kikula22 » Sob 16.04.2011 5:52

Tak my zachvilku vyrážame :smile: :smile: Kto nás to bude čakať na tej stanici? :lol: Inak keby niečo tak moje číslo je 0944 338 558
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: 16.4. prechádzka na Lietavský hrad (okolie ZA)

Poslaťod pigie » Sob 16.04.2011 5:53

Zaaavist, uzite si to! :ahoj: A hlavne fotte, nech viem o co sme prisli :lol:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: 16.4. prechádzka na Lietavský hrad (okolie ZA)

Poslaťod katkariinka » Sob 16.04.2011 5:56

Na stanici caka hruska.

Joj, akoze vonku to zatial nevyzera vabne, ale tak sa tesim, ze idem, aj keby krompace padali :lol:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: 16.4. prechádzka na Lietavský hrad (okolie ZA)

Poslaťod Kača » Sob 16.04.2011 6:39

Bála som sa horšieho. Veď slniečko už vykúka, polovica neba je krásna bledomodrá bez obláčikov, druhá polovička sa už tiež rozpadá. Uvidíme, ako to rozfúka :yes:
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: 16.4. prechádzka na Lietavský hrad (okolie ZA)

Poslaťod hruska » Sob 16.04.2011 6:53

Kaci, ty kde zijes? :heh: Este ze ideme tvojim smerom. Tu je len siva obloha, nastastie uz neprsi.

Juj, uz sa nam to krati, snad bude dobre.

Mage, Pigie, dakujeme.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: 16.4. prechádzka na Lietavský hrad (okolie ZA)

Poslaťod Kača » Sob 16.04.2011 7:16

Tu už je celá obloha nad nami krásne mledo modrá-čistá. Super :smile:
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: 16.4. prechádzka na Lietavský hrad (okolie ZA)

Poslaťod katkariinka » Sob 16.04.2011 7:19

Ano, ano, vycasuje sa!
Idem este pozriet, kadial to vlastne ideme :D
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: 16.4. prechádzka na Lietavský hrad (okolie ZA)

Poslaťod Sophie » Sob 16.04.2011 17:43

Ďakujem vám všetkým za SUPER prechádzku! Veľmi rada som vás všetkých spoznala a počasie nám veru vyšlo priam na objednávku :jop: mrzí ma to skoršie odpojenie, no nakoniec by sme tak neskôr asi aj tak museli učiniť, bo krpatá kríva :ua: absolútne netuším či zle skočila alebo čo, ale hneď ako vyskočila z auta už bolo kopu skučania.. tak zatiaľ ju nechám oddychovať a ak nebude zlepšenie - smer veterina :ua:

každopádne ešte raz ďakujem a verím, že si niečo také ešte zopakujeme! prípadne sa my žilinčania radi privtírkneme na nejakú inú akciu (určite hovorím aj za tie zvyšné :no: )

A teším sa na fotečky! :no:
Sophie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1243

Re: 16.4. prechádzka na Lietavský hrad (okolie ZA)

Poslaťod Kača » Sob 16.04.2011 18:52

No práve som došla domov, Sam umrela už na prahu (ale áno, papať ešte stihla) ja umieram až teraz a Sindy sa tvári že sa nič nedeje.
Výlet bol úplne úžasný, od krajinky po partiu ľudí a to počasie-no veď lepšie ani byť nemohlo :nwm: Proste nemám slov ale dnešok bol (aspoň re mňa) naozaj stobodový. Ďakujem všetkým:)
Tiež sa veľmi teším na fotky!!! :smile:
Sophie: dúfam že to nebude nič vážne!!
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: 16.4. prechádzka na Lietavský hrad (okolie ZA)

Poslaťod katkariinka » Sob 16.04.2011 19:01

Dnesny den bol skvely, velmi sa tesim, ze sa Lisa krasne otukala a napokon si aj do bavlnenej Wendy zarypala :lol:

Velmi som rada, ze som pokecala so super ludmi, dakujem, ze ste aj zdialky prisli. :jop:

a uz chcem fotkyyyyy.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: 16.4. prechádzka na Lietavský hrad (okolie ZA)

Poslaťod hruska » Sob 16.04.2011 19:47

Uz aj ja som po dvanastich hodkach vonku dosla, dam rysani nazrat a ideme sa vyvalit :)
Dakujem vsetkym za super vyletik, bolo o dost lepsie, nez som si myslela, ze bude :poklona: Skveli ludia, skvele psiska, malo slapania :lol: (15km?), fakt super. Dufam, ze este niekedy taketo cosi zopakujeme!

Aj ja sa tesim na fotecky, myslim, ze ich bude pozehnane :aaa:

edit: ja len, ze som moc rada spoznala dalsich dogforakov ci stretla starych znamych. Vsetci mate krasne a uzasne psiska, par by som normalne ze vymenila za moje trdielko :jazyk: (este, ze citat zatial nevie :lol: )
(ale nie, nedam ju)
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: 16.4. prechádzka na Lietavský hrad (okolie ZA)

Poslaťod Kača » Sob 16.04.2011 19:52

hruska píše:Aj ja sa tesim na fotecky, myslim, ze ich bude pozehnane :aaa:

Nieze by si uz nejake ukazala :fizel: :heh:
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: 16.4. prechádzka na Lietavský hrad (okolie ZA)

Poslaťod kikula22 » Sob 16.04.2011 20:13

Tak my sme došli domov teraz :smile: Bolo úžastne! :yes:
Skvelá partia ludí, skvelé miesto, skvelé počasie ... všetko skvelé :lol: Takéto "nedogtrekkingové" turičky štenacím tempom sa mi veľmo lúbia a mohli by sme ich uskutočnovať častejšie :no:
P.S: Dúfam že fotky od Silvuch a ostatných tu budú ešte dneska :nie: :heh:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: 16.4. prechádzka na Lietavský hrad (okolie ZA)

Poslaťod katkariinka » Sob 16.04.2011 20:56

kika, mysli, ze oni budu radi, ak vobec dnes budu doma :lol:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky v minulosti