CACIB Trenčín, 22.- 23.01.2011

Uskutočnené stretávky.

Re: CACIB Trenčín, 22.- 23.01.2011

Poslaťod Darcia » Sob 15.01.2011 22:26

Tak prid ty v sobotu :jazyk: Teoreticky je tu mala sanca ze by sa mi to mohlo podarit ajv tu nedelu, ale nevidim to velmi realne bohuzial.
Wherever you go, there you are.
Darcia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1105

Re: CACIB Trenčín, 22.- 23.01.2011

Poslaťod Akami » Ned 16.01.2011 1:22

Mage píše:ali teba si tam niekde odchytim a vymojkam tvoje psice :smile:
V klude mozes, v nedelu budem takmer urcite pri agilitakoch na ukazkach. Akurat ze berem len krpatu, Terry ostava doma, zrovna nam hara :smile:
Akami
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1464
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: CACIB Trenčín, 22.- 23.01.2011

Poslaťod Mage » Ned 16.01.2011 1:32

Darcia píše:Tak prid ty v sobotu :jazyk: Teoreticky je tu mala sanca ze by sa mi to mohlo podarit ajv tu nedelu, ale nevidim to velmi realne bohuzial.


ja sa praveze v sobotu tazko dostanem do TN :smile: a uz nieco planujem :hi: :hi:

Akami píše:
Mage píše:ali teba si tam niekde odchytim a vymojkam tvoje psice :smile:
V klude mozes, v nedelu budem takmer urcite pri agilitakoch na ukazkach. Akurat ze berem len krpatu, Terry ostava doma, zrovna nam hara :smile:


toto vyuzijem :lol:

aaaa vsak ja nebudem nic ine robit len nahanat ludi a "mackat" ich psov :lol: :lol: ludia majte strpenie potom :haha:
Mage
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1316
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: CACIB Trenčín, 22.- 23.01.2011

Poslaťod hruska » Ned 16.01.2011 17:48

Darcia píše:Sobota: Catqa, Kača, margot, bubka, wewerica, tera, akami zdenulkam/+priatel/, AlicaGGG, Nisus (pracovne), Darcia, hruska
Nedeľa: Catqa, Kača(?), Mage, wewerica, akami, AlicaGGG, Nisus (pracovne)
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: CACIB Trenčín, 22.- 23.01.2011

Poslaťod Aris » Ned 16.01.2011 20:36

Sobota: Catqa, Kača, margot, bubka, wewerica, tera, akami zdenulkam/+priatel/, AlicaGGG, Nisus (pracovne), Darcia, hruska, Aris
Nedeľa: Catqa, Kača(?), Mage, wewerica, akami, AlicaGGG, Nisus (pracovne)
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: CACIB Trenčín, 22.- 23.01.2011

Poslaťod Rika » Uto 18.01.2011 14:53

Sobota: Catqa, Kača, margot, bubka, wewerica, tera, akami zdenulkam/+priatel/, AlicaGGG, Nisus (pracovne), Darcia, hruska, Aris, Rika
Nedeľa: Catqa, Kača(?), Mage, wewerica, akami, AlicaGGG, Nisus (pracovne), Rika


V sobotu pracovne (?) - ešte to nie je isté a v nedeľu vystavujem - kruh č. 11, ak sa nemýlim :lol: .
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: CACIB Trenčín, 22.- 23.01.2011

Poslaťod Monika & Parsonky » Uto 18.01.2011 18:33

Klára: nie náhodou Kruh číslo 4? :lol:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: CACIB Trenčín, 22.- 23.01.2011

Poslaťod Luculka » Uto 18.01.2011 19:14

veru, parsoni sú v nedelu kruh číslo 4, a počet je 11 kúskov, možno preto si to Rika pomýlila :lol:
Luculka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 500
Bydlisko: Košice, sídlisko nad Jazerom

Re: CACIB Trenčín, 22.- 23.01.2011

Poslaťod Lucy » Uto 18.01.2011 20:36

Sobota: Catqa, Kača, margot, bubka, wewerica, tera, akami zdenulkam/+priatel/, AlicaGGG, Nisus (pracovne), Darcia, hruska, Aris
Nedeľa: Catqa, Kača(?), Mage, wewerica, akami, AlicaGGG, Nisus (pracovne),Rika, Lucy
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: CACIB Trenčín, 22.- 23.01.2011

Poslaťod Donna » Uto 18.01.2011 22:01

Sobota: Catqa, Kača, margot, bubka, wewerica, tera, akami zdenulkam/+priatel/, AlicaGGG, Nisus (pracovne), Darcia, hruska, Aris, Donna (nenechajte sa zmiast faktom ze na druhom konci voditka nebude leopard ale cechoslovak a kludne domna kopte)
Nedeľa: Catqa, Kača(?), Mage, wewerica, akami, AlicaGGG, Nisus (pracovne),Rika, Lucy
Obrázok
Donna
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1022
Bydlisko: Bratislava

Re: CACIB Trenčín, 22.- 23.01.2011

Poslaťod pigie » Str 19.01.2011 17:07

Sobota: Catqa, Kača, margot, bubka, wewerica, tera, akami zdenulkam/+priatel/, AlicaGGG, Nisus (pracovne), Darcia, hruska, Aris, Donna (nenechajte sa zmiast faktom ze na druhom konci voditka nebude leopard ale cechoslovak a kludne domna kopte)
Nedeľa: Catqa, Kača(?), Mage, wewerica, akami, AlicaGGG, Nisus (pracovne),Rika, Lucy, pigie (do mna musite kopat riadne, lebo ja som slepa, nikoho nespoznavajuca - ani tych, ktorych poznam :haha: )
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: CACIB Trenčín, 22.- 23.01.2011

Poslaťod meraja » Str 19.01.2011 17:49

Sobota: Catqa, Kača, margot, bubka, wewerica, tera, akami zdenulkam/+priatel/, AlicaGGG, Nisus (pracovne), Darcia, hruska, Aris, Donna
Nedeľa: Catqa, Kača(?), Mage, wewerica, akami, AlicaGGG, Nisus (pracovne),Rika, Lucy, pigie, meraja
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: CACIB Trenčín, 22.- 23.01.2011

Poslaťod AlicaGGG » Str 19.01.2011 18:25

pigie píše:(do mna musite kopat riadne, lebo ja som slepa, nikoho nespoznavajuca - ani tych, ktorych poznam :haha: )


nieco mi o tom hovor :pac:

ja dopredu upozornujem, ze ked do mna kopnete a ja budem na vas cumet ako vyorana mys tak sa necudujte - ja ludi odtialto poznam len podla psov (niekedy len podla mena psa), alebo podla nicku - tvare 0 bodov, a niekedy ani podla psa ani podla nicku, takze potom to aj tak vyzera... este si pamatam na super chvilku, ked ma stretla kikula a ja som netusila, kto to je a ani ma nenapadlo, ze by to mohla byt dogforacka :pac: som ju odzdravila a robila som si svoje :heh: alebo radsej do mna nekopte, nech nezazivam dalsie trapne chvilky :heh:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: CACIB Trenčín, 22.- 23.01.2011

Poslaťod Aris » Str 19.01.2011 19:38

Offtopic:
Donna píše:Sobota: Catqa, Kača, margot, bubka, wewerica, tera, akami zdenulkam/+priatel/, AlicaGGG, Nisus (pracovne), Darcia, hruska, Aris, Donna (nenechajte sa zmiast faktom ze na druhom konci voditka nebude leopard ale cechoslovak a kludne domna kopte)
Nedeľa: Catqa, Kača(?), Mage, wewerica, akami, AlicaGGG, Nisus (pracovne),Rika, Lucy

Donna, akože vlčiak? budeš pri vlčiakoch?
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: CACIB Trenčín, 22.- 23.01.2011

Poslaťod Siss@ » Str 19.01.2011 19:40

Sobota: Catqa, Kača, margot, bubka, wewerica, tera, akami zdenulkam/+priatel/, AlicaGGG, Nisus (pracovne), Darcia, hruska, Aris, Donna, Siss@
Nedeľa: Catqa, Kača(?), Mage, wewerica, akami, AlicaGGG, Nisus (pracovne),Rika, Lucy, pigie, meraja, Siss@
http://pdgf.pitapata.com/5MzKp2.png
www.devilinsoul.weebly.com

Devil in Soul - Fox Terrier (Smooth & Wire) kennel + handling
F-Terriers team: agility, dog dancing, dog handling...
Siss@
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 883
Bydlisko: The Hague, NL

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky v minulosti