Switch to full style
Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.
Odoslať odpoveď

František Šusta: „Trénink je rozhovor" (9.12.2018, BA)

Str 29.08.2018 18:02

Prednáška je doplnkom ku knihe Trénink je rozhovor (F. Šusta, 2014, nakladatelství PLOT). Je zostavená tak, aby kapitolu po kapitole predviedla a vysvetlila princípy pozitívneho tréningu popísaného v knihe. Prečítanie knihy ale nie je podmienkou - je vhodná aj pre účastníkov základnej prednášky, aj pre nováčikov. Kniha sa bude dať na prednáške kúpiť aj s podpisom. :)
Prednáška je pripravená v novej verzii a je vedená tak, aby čo najpresnejšie zodpovedala obsahu knihy a dopĺňala to, čo sa do knihy nevošlo. Spolu s niekoľkými pôvodnými videami uvidíme aj nové vrátane konkrétnych prípadov psov popísaných v knihe. Preberieme si v praxi pozitívne/negatívne posilnenie, „čo keď sa mu nechce“, tajnú reč medzi človekom a zvieraťom behom tréningu, sústredíme sa na stres behom tréningu, spôsoby nápravy nevhodného správania a to, že v tréning „teraz učíme, neskúšame.“ Prednáška je len pre poslucháčov, bez zvierat.

Termín: 9.12.2018 (nedeľa)
Miesto konania: Bajkalská ul. 9/B v Bratislave, objekt III veže v príjemnom prostredí s terasou
Počet účastníkov: min. 25, max. 35 ľudí
Dĺžka prednášky: cca 6 hodín s pauzou na obed.
Cena: 20€ na osobou

PRIHLÁŠKA: https://goo.gl/forms/TSwvjEckYGXIrHlH3

Prihláška, a teda zaistené miesto, je platné až po uhradení poplatku.
V prípade zrušenia akcie zo strany lektora alebo organizátora bude poplatok za prednášku vrátený do 3 pracovných dní od zistenia tejto skutočnosti.

PLATBA: SK49 8360 5207 0042 0653 0195 vedený v mBank
VARIABILNÝ SYMBOL: 09122018
POZNÁMKA: Vaše CELÉ meno + rozhovor susta -> inak nie je možné platbu správne priradiť
V prípade, že sa vám podarilo odoslať platbu bez VS alebo bez poznámky, obratom ma kontaktujte.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne prednášky som k dispozícii na maily alebo na FB.com/lukacova.linda.

Re: František Šusta: „Trénink je rozhovor" (9.12.2018, BA)

Štv 30.08.2018 10:47

no ja som zvedava ako sa tam idem dostat :lol:

Re: František Šusta: „Trénink je rozhovor" (9.12.2018, BA)

Štv 30.08.2018 11:06

najprv si hovorim, ze aaale, na tej som uz bola, tak predsa nepojdem zas, aj ked to bolo zaujimave. a potom som si precitala popis :aaa: ... a potom som si pozrela termin :plac: ... tak snad sa este bude opakovat.

Re: František Šusta: „Trénink je rozhovor" (9.12.2018, BA)

Štv 30.08.2018 11:09

Škoda. :ua:
Určite ešte bude, robím túto sériu každý rok, obvykle jeseň/zima. :lol:

Re: František Šusta: „Trénink je rozhovor" (9.12.2018, BA)

Štv 30.08.2018 17:19

Ja som bola sklamaná, že ten novembrový termín semináru som zmeškala so zápisom.
Tak dúfam, že aspoň tento seminár som stihla včas.

Re: František Šusta: „Trénink je rozhovor" (9.12.2018, BA)

Štv 30.08.2018 18:56

Snezienka, písala som ti SS, pozri.
Odoslať odpoveď