Switch to full style
Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.
Odoslať odpoveď

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Ned 08.04.2018 22:02

Blbý termín inak, tiež som ešte nie úplne rozhodnutá :nwm:

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Uto 10.04.2018 7:15

Dnes mi dosiel mail, ze som nezaplatila do 5 dni od odoslania prihlasky :nwm: to uz jaka blbost? Vzdy sa ma platit do nejakej uzavierky, nie do poctu dni od odoslania prihlasky. Ja viem, ze si chcu poistit pocet ucastnikov podmienenim zaplatenia startovneho co najskor, ale takto sa to nerobi :nwm: bezne sa hlasim na akcie aj pol roka dopredu, aby mi to svietilo v kalendari a platim do uzavierky

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Uto 10.04.2018 8:09

Je to napísané aj v propozíciách :nwm:

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Uto 10.04.2018 8:11

Nevsimla som si a taku blbost by som ani necakala. By som sa ani nehlasila

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Pon 16.04.2018 11:14

moschino píše:Nevsimla som si a taku blbost by som ani necakala. By som sa ani nehlasila

Ahoj, mrzí ma že si nespokojná, každopádne nedá sa vyhovieť vždy každému. Termín platby je napísaný prvý krát v propozíciách a druhý krát v prihlasovacom formulári, všetci ostatní pochopili ako sme to mysleli... Sama si už niečo organizovala, takže vieš aké to je keď sa ti ľudia poprihlasujú, ty si pre nich nachytáš ceny, rezervuješ stravu a ostatné veci a oni ti neprídu. Preto sme to nastavili takto.
Lucka ti písala, že nemusíš posielať prihlášky znovu ak sa rozhodnete prísť, takže verím, že vás to od účasti neodradí a vidíme sa :jop: :ahoj:

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Pon 16.04.2018 18:57

miška+Beny píše:Sama si už niečo organizovala, takže vieš aké to je keď sa ti ľudia poprihlasujú, ty si pre nich nachytáš ceny, rezervuješ stravu a ostatné veci a oni ti neprídu. Preto sme to nastavili takto.

Ved prave, a ani nas nenapadlo takto podmienovat ucast :lol: bezne sa preto dava uzavierka :angel: a nemali sme problem s tym, ze by sa prihlasovali a nakoniec neprisli. Platby chodili pekne postupne :smile: da sa to aj inak :no:
Ale ok, organizator si to urcuje sam, tak ako pravidla. Niekde sa bezat moze cely cas a aj ked sa to vola trek (a niekto si z toho spravi cross), inde je bezat zakazane (a vadi to takym, co sa na canicross neprihlasia, ale chcu bezat v treku a nevedia pochopit, ze organizator si dal take pravidla :ha: )
Hlavne nech sa akcia vydari a je pekne pocasie :jop:

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Štv 19.04.2018 8:01

Nemáte prosím niekto, kto ide autom z Bratislavy a okolia, náhodou voľné miesto pre 1 osobu s vyžlou?
Edit: už som zohnala, netreba.

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Štv 19.04.2018 18:55

sandra s vyzlou?mas noveho partaka?

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Štv 19.04.2018 22:25

Margita píše:sandra s vyzlou?mas noveho partaka?

Hej. Aj keď je oficiálne sestrin.

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Štv 26.04.2018 5:00

Ahojte, pripomínam, že zajtra máme uzávierku, tak kto váha, smelo sa prihlasujte!
Vždy sa bude dať dohlásiť na mieste, ale za vyššie štartovné. Vyzerá to na peknú účasť :jop:

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Ned 06.05.2018 17:10

Ďakujeme organizátorom za akciu, trať bola nádherná, počasie ako na objednávku, slniečko svietilo miestami viac, ako bolo treba, a blúdenia, ktorého som sa najviac bála,iba málo, aj vďaka nesúťažnému doprovodu, ktorý nám nakoniec robil spoločnosť. :jop: Pripájam zopár fotiek z dogmaratónovej trasy, a radi prídeme zas. http://rockynko.rajce.idnes.cz/Stek_trek_2018/

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Pia 11.05.2018 11:31

Sandra.Rocky píše:Ďakujeme organizátorom za akciu, trať bola nádherná, počasie ako na objednávku, slniečko svietilo miestami viac, ako bolo treba, a blúdenia, ktorého som sa najviac bála,iba málo, aj vďaka nesúťažnému doprovodu, ktorý nám nakoniec robil spoločnosť. :jop: Pripájam zopár fotiek z dogmaratónovej trasy, a radi prídeme zas. http://rockynko.rajce.idnes.cz/Stek_trek_2018/


Ďakujeme za účasť :jop: . Môžem hodiť odkaz na album aj na FB?

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Pia 11.05.2018 11:36

miška+Beny píše:
Sandra.Rocky píše:Ďakujeme organizátorom za akciu, trať bola nádherná, počasie ako na objednávku, slniečko svietilo miestami viac, ako bolo treba, a blúdenia, ktorého som sa najviac bála,iba málo, aj vďaka nesúťažnému doprovodu, ktorý nám nakoniec robil spoločnosť. :jop: Pripájam zopár fotiek z dogmaratónovej trasy, a radi prídeme zas. http://rockynko.rajce.idnes.cz/Stek_trek_2018/


Ďakujeme za účasť :jop: . Môžem hodiť odkaz na album aj na FB?

Jasné.

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Pia 11.05.2018 18:52

Nadherna trat. Srdiecka mam v ockach
Odoslať odpoveď