Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod Elis » Uto 07.03.2017 21:35

:haha: same tssss to ted vsude bude :joint:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod kellee » Sob 11.03.2017 22:41

vavrena píše:Jasné, že to veľa dá niekomu, kto nechodí nikam, ani na semináre žiadne, ani na cvičák ani nikde a potom príde na prednášku, kde sa rozoberie niekoľko psích problémov a niekto niečo okolo nich porozpráva. A keď ten človek má charizmu a pekne prozaicky rozpráva, tak si divák odnesie dobrý pocit. Ja sa nečudujem, že si ľudia ten pocit odnášajú.


nechodim na seminare, nemam cvicak v okoli a predsa sa na to kukam triezvo ale hej chapem co si chcela povedat
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod Margita » Ned 12.03.2017 6:38

Offtopic: ved cvicakov,kde trenuju kadejaki Milankovia je kopa
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod DiamonD » Pon 27.03.2017 7:34

Ja som bola v sobotu a mne sa to náhodou páčilo. Nesúhlasím so všetkými jeho metódami ani som sa nič prelomové nedozvedela. Bola to v prvom rade šou nie seminár. Spracované to bolo podľa mňa zaujímavo, videá sa striedali s hovoreným slovom, bolo to vtipné a milé. Z môjho pohľadu je to postavené pre úplného laika (alebo blbého američana) ktorý nevie čo so psom robiť ako s správať a v prvom rade že pes je ozaj pes a nie dieťa ani nič podobné. Na konci spomenul že treba psov adoptovať...Za mňa pekný zážitok išla by som znova :jop: :jop: :jop: :jop:
" Nechod tam, kde vidis svetlo, ale tam, odkial pocujes stekat psy. "
Azerbajdzanske prislovie
Obrázok

Obrázok
DiamonD
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 456
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod Margita » Pon 27.03.2017 7:42

znova? a na seminari Frantiska Sustu si bola?
jeho seminar stoi 30 a milankov 70...cize das radsej dvakrat tolko za milu,vtipnu sou ako za ozaj odborny seminar?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod DiamonD » Pon 27.03.2017 7:49

Margita píše:znova? a na seminari Frantiska Sustu si bola?
jeho seminar stoi 30 a milankov 70...cize das radsej dvakrat tolko za milu,vtipnu sou ako za ozaj odborny seminar?

Nie nebola som. Opakujem bola to šou nie seminar. Nešla som sa tam vzdelávať...Ale to je zas môj názor....Tvoj ti tiež neberiem
" Nechod tam, kde vidis svetlo, ale tam, odkial pocujes stekat psy. "
Azerbajdzanske prislovie
Obrázok

Obrázok
DiamonD
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 456
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod janna » Pon 27.03.2017 8:22

Aj ja som bola a musim povedat, ze to bolo vyborne. Odchadzala som s dobrym pocitom. Presne tak toto bola show a nie seminar. V podstate nic nove tam nehovoril, skor sa prezentoval ako osoba a co je jeho hlavnou myslienkou. A dokonca ani len naznakom nespomenul kopanie a pssskanie. Ja som sa tam tiez bavila.
janna
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 101
Bydlisko: Nitra - Klokočina

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod wer » Pon 27.03.2017 8:26

mal tam dakych psov? nieco ukazoval na nich?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod Lindchen » Pon 27.03.2017 8:27

Bola aj Moniak, možno tiež napíše, ako bolo :joint: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod Moniak » Pon 27.03.2017 9:13

ehm :ha:
ja som ta bola, lebo sme dostali listky, tak som si povedala, ze ok pojdem aj ked jeho metody sa mi extra nepozdavaju...
pridam nejake fotky co som stiahla znamej z fb, pre obrazok o co asi rozpraval a teda za mna to bola show kde sa prisiel odprezentovat, povedat par blbych vtipov o svokrach a manzelkach o preskakovani mexicko-americkej hranice a pod
cize mne to nic nedalo, priznam sa, ze sme aj odisli skor(z prveho radu sa odchadza pocas show extra debilne :lol: )

ako mozno uplnemu zaciatocnikovi co mu pes skace po hlave tak to dalo aspon podnet na zamyslenie sa ci je to ok, neviem...
Prílohy
17504985_10208981547591497_6652926634432343452_o.jpg
17504442_10208981548151511_4001541049719984228_o.jpg
17492539_10208981548631523_6139113714832585283_o.jpg
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 839
Bydlisko: Bratislava

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod wer » Pon 27.03.2017 9:18

Offtopic: to aspon mohli dat take pismo, ktore ma diakritiku. :haha: strasne. to je uroven za tie prachy...

takze nebude nikto zo slovakov podla jeho vzoru bit svojich psikov? :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod Moniak » Pon 27.03.2017 9:22

a ano mal tam psov, jedneho udajne pazraveho labrosa, ktory vraj skace na ludi ked maju v rukach jedlo, ale nebolo vidno ake to bolo predtym, ze by mal k tomu nejake video, alebo nieco, len ked prisla asistentka s miskou tak sa za nou troska potiahol na voditku, bol to nejak rok a pol stary pes, cize este stena v podstate
no a misku si zobral ceasar a vysvetloval, ze clovek musi byt pokojny, mat taky ten postoj, ze moje jedlo a ty(akoze pes) na mna nemozes skakat atd, cize ano asi mu to fungovalo :D ale neviem ci ten pes bol az taky besny za jedlom (imho len zjasene stena, ktoremu ked raz povies, ze toto nie tak sa to rychlo nauci)

druhy bol tiez labros suka(ehm tiez ten vyber plemien, asi aby sa mu dobre s nimi pracovalo :ha: ) problem, ze zerie zo zeme, tak asistentka rozostavila tri misky a panicka musela okolo nich prejst, tak samozrejme sla so psom, ktory sa k tym miskam tahal, tak ho vzdy potiahla naspat, no vsak viete si to asi predstavit, ceasar to "zazracne" vyriesil tym, ze jej dal trialove voditko a pes zrazu siel s hlavou hore a vysvetloval to priskrtenim, no neviem mne to prislo, ze ten pes ho nemal prvykrat a ze proste vie, ze na tomto mozme to nazvat vystavnom voditku sa proste chodi slusne (predtym mala fakt siroky obojok, tak 5 mozno aj viac cm)
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 839
Bydlisko: Bratislava

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod Moniak » Pon 27.03.2017 9:25

a treti bol francuzsky buldocek, zachraneny z utulku co prisiel o oko a utocil na psy na voditku, panicka mala palicku na pomoc pri chodzi, tak ju nechal chodit oproti so psom (vybrali tesivu labrosku :lol: ) a ten buldocek teda nemal vobec nejake tendencie ju napadat samozrejme a teda ceasar jej poradil, aby ked ide okolo psa ho vyblokovala tou palickou, ako pre mna toto som fakt nepochopila, lebo aj sama bez rady chodila uplne rovnako s tym psom ako potom, akurat tam velmi nemotorne pridala palicku
Naposledy upravil Moniak dňa Pon 27.03.2017 10:50, celkovo upravené 1
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 839
Bydlisko: Bratislava

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod kellee » Pon 27.03.2017 10:16

za toto dat peniaze? uff
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod Vikiki22 » Pon 27.03.2017 10:49

Wau. Obdivujem tých, ktorí za to zaplatili a išli tam. :lol:
Offtopic: Ja som dala za Šustu 20 € a nešla som nakoniec, ale oveľa menej tie peniaze ľutujem, ako keby som ich dala za CM a išla by som. :haha:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pozvánky z minulosti