Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod Shel-chan » Sob 17.09.2016 19:07

a ja som na toho psa pozerala celý deň, bol to bary? nebol to bary? ale pri vyhlásení výsledkov sa to vyjasnilo :joint: škoda, že paničku som nevymakla

Sent from my Passport using Tapatalk
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod mairi » Sob 17.09.2016 19:13

Silvucha tam nebola, vlastne musím povedať že tento ročník sa zúčastnilo rekordne málo starých dogfórakov, fakt mi to chýbalo ľudia, posledná akcia v roku kde sa ešte zvykneme stretnúť v kope a už aj tu to upadá :ua: Inak bolo tradične super, počko fakt že vau, som nečakala ani vo sne poviem úprimne :heh: les nádhera, kulu tričká pobavili, aj tých pár ľudí po roku vidieť potešilo veľmi, som rada že som prekonala lenivosť a šla :jop:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod hriva » Sob 17.09.2016 20:57

Škoda že som nemohla :ua: strašne som chcela
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod hriva » Sob 17.09.2016 20:58

Ani mackie nebola? Sunny?
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod Kulunuru » Sob 17.09.2016 21:06

Takze, fotky spracovane, dojmy stale spracovavam. Ale jedno je uz teraz jasne. Bola to paradna akcia. Jednak tym, ze to bol pre mna uplne novy zazitok, uplne prva organizovana psia akcia a celkovo ... uzasny den.

Ten den zacal uz davno a to priblizne mesiac dozadu ked mi Margita potvrdila ze bude mat volny vikend a ze sa ma ako DT novacika ujme. Samozrejeme, iba ak splnim iste drobne podmienky. Tie podmienky spocivali v tom, ze dostane na ranajky holandske kakakvko a babovecku. Hmm, to su podmienky ktore by som s trochou snahy vedel splnit, povedal som si.

Ani som nevedel ako zrazu tu bol 16. september. Kym som sa naucil co a ako, baboviek mi zhorelo snad 20. Kym som sa naucil varit kakavo, vykypelo mi snad 15 hrncov mlieka. Ale zanechajme tieto kvazi vtipne pribehy mladeho muza snaziaceho sa splnit simplexne poziadavky jeho mentorky. Nic mi nezhorelo a vykypelo mi realne fakt ze iba jedno mlieko. :ha:

Ani neviem ako a ocitli sme sa spolu s Petou Moschino a Margitou na starte. Margita chrumala babovku a chlipala kakavko. Potreboval som viac? :lol: Margita chvalila babovku i kakavko a tvarila sa fakt uprimne. Bol som stastny. Moje stastie gradovalo tym ze dokonca aj taka DF celebrita ako Martin_S si z mojej babovky dal a ... no, netvaril sa uplne mrtvolne. :lol: Tak hadam ta babovecka vysla ... :lol:

Ale neriesme tu nejake DF drby a ine halusky a podme realne dalej. A ak chceme ist dalej, nemozeme spomenut to, ze to bolo cele z mojho pohladu, z pohladu Kulinka uplne uzasne. Frcali sme lesom, stretali sme ludi. Stretali sme psikov. Rovnako ich kombinacie. :lol: Dokonca sme stretli Shel, Edu a obcas sa do toho prišmajchlil aj Sheimi. Bolo to super. S niektorymi novymi psimi ci nepsimi kamosmi sme si pokecali, s niektorymi nie.


...

Ale aby som celu akciu zhrnul do nejakeho celku a vyhol sa nejakemu nasilnemu a pseudo emocionalnemu zhrnutiu tak napisem ze toto bola moja prva, oficialna "psia" akcia a ze uz len tym, ze bola z vacsej casti DOGFORACKA bola uplne fantsticka. Bola uzasna, bola paradna a nemam k nej vyhrady.

"foto dam hned"
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod Buchťa » Sob 17.09.2016 21:19

:jop: :poklona: :klobuk: - upřímně a od srdíčka
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod Shel-chan » Sob 17.09.2016 21:35

eda vravela, že bábovka bola dobrá :jop:

a moja intolerancna dieta zomrela v okamihu, keď som dostala do ruky misku s pirohmi :heh:

hrivush... nebola... ani mackie, ani Sunny, ani Silvuch, priscilla, offca... ale zas bolo plno iných fajn ľudí. však mairi už vravela. a nová generácia dogforakov :heh: (nie len takých, čo nie sú na fóre dlho, ale tých čo poznáme z mamiciek, že Hana a tak :heh: )

Sent from my Passport using Tapatalk
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod hriva » Sob 17.09.2016 21:38

Starí odchádzajú, noví prichádzajú :heh:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod calwen » Sob 17.09.2016 21:41

A ja de som mala babovecku ha?? :plac:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod wer » Sob 17.09.2016 21:57

To je na diskvalifikaciu... :joint:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod martin_s » Sob 17.09.2016 22:47

Kulunuru píše:Moje stastie gradovalo tym ze dokonca aj taka DF celebrita ako Martin_S si z mojej babovky dal a ... no, netvaril sa uplne mrtvolne. :lol: Tak hadam ta babovecka vysla ... :lol:

:haha: :haha: :haha: Ze celebrita :haha: No pri dnesnych "celebritach" (ci skor cele v...) by som to mohol zobrat aj ako urazku :haha: :haha:
Ale babovka bola naozaj dobra :smile: Mozes sa vydavat (tak nejak sa to vravi, nie?) Ale za chybajuce kakavko mas cierny bod :au:

Akcia bola super, dokonca to aj sisera dala bez problemov (boli sme nesutazny doprovod soletky - kryci nazov "hrdzave komando" :smile: ). Spoznal som osobne viacero ludi z df ktorych som dobtedy poznal iba pod nickami... Niektorych som identifikoval len podla psov, niektorych si spajam s ludmi az teraz podla komentarov a fotiek (kto vie ci tu nie je aj moja vet ktora bola na mkdt :lol: )...
A dakujem calwen za pozicanie vystroja :no:
Prílohy
20160917_234516.jpg
Hrdzave komando
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod Lindchen » Ned 18.09.2016 5:28

Mali ste dobré počko! :aplause:
V Lapáši celé doobedie lialo, chudinky kólie :heh: . Strašne som na vás myslela, že čo ako, či vám neprší a či žijete a tak :heh: .
Budúci rok hádam dokvitnem aj ja už, ale to už asi bez bubina.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod Aris » Ned 18.09.2016 6:56

To Soletkin psik je taký veľký? :oo: Ako starnu dogforaci starnu aj psiky. My máme dnes tuto kúsok len takú prechadzku so psikmi, ale ma to 12km a to už nehrozi :ua: A je to aj tak, ze sa to neda skratit- okolo vodnej nádrže. Tak mi to ľúto prislo. Aj som rozmyslala, zeby som skusía zorganizovať ďalší df výlet na Tematin, ale sak ja zas neviem či to môj prejde.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod pigie » Ned 18.09.2016 7:57

Aris píše:Aj som rozmyslala, zeby som skusía zorganizovať ďalší df výlet na Tematin, ale sak ja zas neviem či to môj prejde.

Toto velmi dobre poznam... :ua:
A pocasie vam teda vyslo, ja som vcera cestovala cez pol slovenska a vsade lialo ako z krhly :joint:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod Silvuch » Ned 18.09.2016 8:50

ano, to bol Barik, uz tradicne ho ma Niky.. Ja som mavala posledne roky Niru...
no skoda, ze som vas nevidela :ua: , by som dosla kuk, len vy ste sa skoro rozisli.. Ja bych tak na vecer.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pozvánky z minulosti