Dogtrekking a Beh so psom Partizánskym chodníkom 23.4.2016

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Re: Dogtrekking a Beh so psom Partizánskym chodníkom 23.4.20

Poslaťod moschino » Pia 26.02.2016 14:41

alebo do takého turistického ruksaku na deti :lol: alebo skúsiť dohodnúť niekoho, čo by vedel na chvíľu deti postrážiť. By som sa aj ja dobrovoľne ujala, ale budem musieť byť v štarte, cieli a behať po trati
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogtrekking a Beh so psom Partizánskym chodníkom 23.4.20

Poslaťod CraObs » Pia 26.02.2016 14:42

ne, nič, ideme všetcia traja!
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Dogtrekking a Beh so psom Partizánskym chodníkom 23.4.20

Poslaťod weron » Pia 26.02.2016 14:45

Len ked mne sa tam nechce ist hned rano,preto nesutazne :angel: Ja bych dosla tak okolo obeda niekde povencit psiky prejst sa , a potom v tabore posocializovat :joint:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Dogtrekking a Beh so psom Partizánskym chodníkom 23.4.20

Poslaťod moschino » Pia 26.02.2016 14:48

:jop: :lol: aj najmenší partizán bude

môžeš ako sa ti bude chcieť :yes: štart sme naschvál dávali trochu neskôr, aby ľudia mohli v pohode pricestovať. Tiež budeme zverejňovať aj možnosti ubytovania v okolí, ak sa chce niekto zdržať alebo prísť skôr
Naposledy upravil moschino dňa Pia 26.02.2016 14:51, celkovo upravené 1
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogtrekking a Beh so psom Partizánskym chodníkom 23.4.20

Poslaťod weron » Pia 26.02.2016 14:49

A decko jasbe ze s nami,ja bych ho ani babke este nedala povarovat :haha:
Ach no,musim rozsmatlat teda nove boty :pac:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Dogtrekking a Beh so psom Partizánskym chodníkom 23.4.20

Poslaťod moschino » Uto 01.03.2016 8:29

včera obvolané všetky možné ubytovania v okolí a tu sa dá ubytovať aj so psom :smile:
odkazy priamo na jednotlivé ubytovania sú v fb udalosti
Prílohy
mapa.jpg
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogtrekking a Beh so psom Partizánskym chodníkom 23.4.20

Poslaťod CraObs » Uto 01.03.2016 8:50

teraz čítam propozície konečne :angel: a pre tú 8km trasu sú aké pravidlá? lebo tá je akože Beh so psom, ale celá povinná výbava má poznámku že platí pre Dogtrekking :nwm:

a prečo je Beh na 8km skôr ako Trek na 18km? tých 8km dajú fakt bežci ani nie za hodinu, kdežto Trek bude tak minimálne 4-5 bez behu.. či to sú časy len najskoršieho možného štartu? a môžem na beh aj o 11tej vyraziť?
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Dogtrekking a Beh so psom Partizánskym chodníkom 23.4.20

Poslaťod moschino » Uto 01.03.2016 9:48

Na beh je povinna vybava len postroj na psa, voditko a sedak. Niektori si beru vodu, niektori nie. Nechceme bezcov obmedzovat nejakou vybavou, kedze s vakom sa bezi tazko, mozno len nejake ladvinky. Bezci dostanu rovnako mapu. Pri trekku je to na viac km, ide sa chodzou, preto je povinna aj voda. Mali by byy cestou aj lesne potociky, ale musime to obkuknut, ci nie su vyschnute.

Start pre bezcov je skor preto, aby sa nezrazali trekkeri a bezci. Chceme sa vyvarovat tomu, aby bezci nepredbiehali trekkerov. Je to dost nanic, ked ide trekker po uzkom chodniku a kazdych 10 krokov sa uhyba do kopca alebo dolu do zrazu bezcovi a len co sa vytrepe aj so psom hore na chodnik, zo zadu vidi bezat dalsieho bezca. Dost sa tym brzdi a je to obmedzujuce pre obe strany. Preto sme sa rozhodli odstartovat najskor bezcov. Ti budu aj vyhodnoteni skor, nemusia cakat na trekkerov, kym sa vratia.
Cas je len orientacny, musime si trasu prejst a odstopovat, bude sa to upresnovat, rovnako aj pocet km
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogtrekking a Beh so psom Partizánskym chodníkom 23.4.20

Poslaťod CraObs » Uto 01.03.2016 9:58

ako chcete :nwm: ja som MKDT bežal s 2 litrami vody a plnou DT výbavou.. lebo napr aj tá lekárnička aj papuče nie je len tak pre parádu, ale pre prípadné zranenie.. že sa z klasických DT pre tieto krátke varianty vypustili veci na spanie to ok, ale aspoň tú základnú vec by som nechal :nwm:
teraz je síce ešte zima, tak ak aj teraz idem behávať s babami tak je fakt že nasucho (lenže do 5km), ale v lete, resp tak od mája do septembra keď ideme behať či byciklovať vždy máme 1,5-2l vody so sebou (teda ja na chrbte :ha: )

inak že by teraz bolo niečo vyschnuté by som sa fakt neobával :haha:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Dogtrekking a Beh so psom Partizánskym chodníkom 23.4.20

Poslaťod moschino » Uto 01.03.2016 10:11

Na zaciatku vyschnuty ten maly vodopad nebude, ale horema byt nejaky pramen, par ludi co tade islo hovorilo, ze vyschol

Ono je na tebe, co si vezmes, je to v odporucanej vybave. Videla som uz aj bezcov bez vody, sama som bezala 6 km a bezala som bez vody, rovnako aj dalsi. Vziat si mozes ale, je to na tebe.
Papucky ludia vedia, ze sa to zide, mozu si zobrat, prip kupit v nonstopdogwear stanku pred startom. Vela ludi take papucky odradzaju prist. Mne by v tom pes nespravil ani krok, uz ich ani davno nemam a ani neplanujem kupit preto. Mat to vo vaku len kvoli tomu, ze to byt MUSI, je uplne zbytocne, realne by som ich nevyuzila. Skor by som sa dostala spat so psom na rukach ako v papuckach :heh: ak mas psy naucene na papucky, je to super a vezmi ich urcite, my aj odporucame, ale podmienovat start s nimi nechceme.
Na trati bude zdravotak, ktory v pripade zranenie niekobo bude mat vybavenie a tiez aj znalosti ako dane obvazy a satky a ostatne veci pouzit :lol: treba uznat, ze to vela ludi nevie
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogtrekking a Beh so psom Partizánskym chodníkom 23.4.20

Poslaťod CraObs » Uto 01.03.2016 10:17

to hej.. to je ako autolekárnička v aute :haha: treba ju mať ale prvú pomoc ovláda málokto.. aj beriem zbytočnosť tej výbavy, len ono to je ešte aspoň aký taký pozostatok z DT športu ako takého, keď už aj to zmizne, zostane z toho fakt len venč s mapou..
ale mne je jedno, my pojdeme aj tak s ešte plnšou polnou :haha: lebo pre psy aj pre malú :haha:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Dogtrekking a Beh so psom Partizánskym chodníkom 23.4.20

Poslaťod martin_s » Uto 01.03.2016 11:41

CraObs píše:to hej.. to je ako autolekárnička v aute :haha: treba ju mať ale prvú pomoc ovláda málokto..

Zial je to pravda... Ked sme robili kontrolu s policajtmi tak dokonca aj niektori zdravotnici s tym mali problem...
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogtrekking a Beh so psom Partizánskym chodníkom 23.4.20

Poslaťod moschino » Uto 01.03.2016 13:10

Offtopic: kamarátku zastavili policajti a chceli vidieť lekárničku, tak im otvorila kufor, nech si pohľadajú, lebo ona nevie, kde je :lol: :pac:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Pozvánky z minulosti