Agility 2016

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Re: Agility 2016

Poslaťod Vikiki22 » Ned 10.01.2016 16:25


Myslí, že to a týmto video zabili. :haha:
Offtopic: OK, lockem to, či...?
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Agility 2016

Poslaťod Aris » Ned 10.01.2016 16:26

Som len čakala kedy ten westík z kladiny alebo čo to malo byť spadne. :ach:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Agility 2016

Poslaťod wer » Ned 10.01.2016 16:46

:ha: Kontrola. Drive. Zlate. :heh:

Ale s tou "kladinou" by ste fakt mali cosi urobit. :ach:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Agility 2016

Poslaťod Lindchen » Ned 10.01.2016 16:51

Milé to je, raz sa na tom baby dobre zasmejú, že čo stvárali :lol: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Agility 2016

Poslaťod Haleth » Ned 10.01.2016 21:52

Offtopic: Nemôžem povedať, že súhlasím alebo nesúhlasím s tým, čo robia, ale prečo by to malo byť locknuté? Nemyslím, že na to má niekto právo, veď nič neporušujú, či?
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Agility 2016

Poslaťod Vikiki22 » Ned 10.01.2016 22:12

Neporušujú, to je pravda. Len tu potom môže vzniknúť dezinformácia, ktorá môže mať následky. Síce to nesúvisia s fórom, ale môžu na to tak isto doplatiť psy, ktoré si myslím, že väčšina z nás skôr chráni. Či?
Proste si myslím, že by sa tu nemali propagovať metódy, ktoré psom ublížia - viď tehly vo videu.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Agility 2016

Poslaťod pigie » Ned 10.01.2016 22:21

Mile, ja podporujem takuto aktivitu. Radsej nech sa venuju tomuto akoby mali cigarety fajcit. Dufam, ze sa docitam aj ako to dopadlo dievcata :no:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Agility 2016

Poslaťod moschino » Pon 11.01.2016 7:20

veď milé to je, že sa deti takto zabávajú a hrajú so psíkmi, akurát to nespĺňa podmienky, čo by akcia mala mať. Tak im to presunte niekam inam, nejaká téma deti a psy alebo niečo
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Agility 2016

Poslaťod pigie » Pon 11.01.2016 7:38

A to preco? Ved aj toto je pozvanka na podujatie. Ja ako 30 rocna som organizovala podujatie stylom kto chce pridte, prejdeme sa k jazeru, psi poplavaju, my pokecame a najeme sa v miestnom podniku. Kto ma zaujem, nech posle mail, aby som vedela kolko miest rezervovat v restike. By som sa citila nesmierne urazena, keby som to dala sem a zmaze sa to :lol: Klubovy web mi to nezmazal :lol: A akcie to boli vyborne :no:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Agility 2016

Poslaťod moschino » Pon 11.01.2016 8:21

tak nech si pridá aspoň to, čo akcie musia obsahovať. Ale že sa bude konať niečo, bovhie kde a bohvie kedy... :nwm:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Agility 2016

Poslaťod Naty a Benny » Štv 14.01.2016 17:36

hruska dátum sa uvidí ešte v lete potom ho nájdeš na stránke. A polovica z vás tu hovorí že to môže mať následky ale je to len taká zábavná akcia a súťaže niesú úplne ako súťaže len taká zábava. Kto vyhrá dostane cenu a diplom. A Margréta zo Psieho CENTRA POZITÍV nemá s touto akciou nič spoločné ja som sa tam pomýlila. Ona mi len poradila. A kto by chcel vedieť viac o prekvapení píšte na email: beny135@seznam.cz Alebo ak sa chcete zahlásiť na súťaž napíšte na tento email: Natalia135@seznam.cz
Naty a Benny
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: Agility 2016

Poslaťod Vikiki22 » Štv 14.01.2016 17:45

Naty, to, že to bude len zábava, je pekné. Ale máte na túto akciu bezpečné prekážky? Alebo to chcete robiť na tehlách a latách? Čo by nás malo presvedčiť o serióznosti tejto akcie? :nwm:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Agility 2016

Poslaťod Lindchen » Štv 14.01.2016 18:01

Nemusí byť každá akcia seriózna v zmysle oficiálna, nech sa decká hrajú. Ale ozaj - kvôli psíkom - si baby dajte pozor na to, kam psíkov pustíte, môžu spadnúť alebo na nich sa môže niečo zvaliť a ublížia si. Ak budete v lese, nestihnete možno ani dobehnúť po pomoc.

Viki, detská / teenagerská akcia, nechaj tak :smile: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Agility 2016

Poslaťod Naty a Benny » Štv 14.01.2016 19:25

Nebojte sa. Prekážky sú originál. Robí ich môj dedo. A nie nebudeme v hore my len prejdeme cez horu ako prechádzka a dostaneme sa na krásnu lúčku bez kameňou a stromov.
Naty a Benny
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: Agility 2016

Poslaťod Vikiki22 » Štv 14.01.2016 19:33

Naty a Benny píše: Prekážky sú originál. Robí ich môj dedo.

:joint:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pozvánky z minulosti