Agility 2016

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Re: Agility 2016

Poslaťod wer » Sob 09.01.2016 17:48

Ale ved to nemusi byt rovno sport. :nwm: Proste zabava. Nech si poskacu prekazky. Akoby vsetci boli profici. :ach: A kolko je takych, co si trenuju doma na zahrade... Takto budu mat aspon prekazky k dispozicii. Ja im fandim. Viem si predstavit, ake to je narocne, najma v nejakom malom meste, prip. na dedine.
Samozrejme, ked to chce robit na urovni, tak tam sa treba vzdelavat, chodit na seminare, aktivne pretekat...
Ale netreba zabudat, ze kazdy nejak zacinal...:no:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12687
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Agility 2016

Poslaťod Natalia a Biff » Sob 09.01.2016 18:29

Veď to jasné, nech sa im darí, ja len že podľa tých propozícii chcú spraviť nejaký neoficiálny pretek, tak len preto, že akonáhle niečo idem ponúkať verejnosti som zodpovedný za to čo a ako ponúkam, jedno aký šport či niečo iné :smile: nech sa dievčatá vzdelavaju u skúsených trénerov a držím prsty nech je nás agilitakov viac :smile:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Agility 2016

Poslaťod wer » Sob 09.01.2016 18:45

Tak hej, mozno treba uviest, o aku uroven sa jedna. :yes: Aby sa bud nehlasili profici medzi uplnych laikov, alebo naopak...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12687
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Agility 2016

Poslaťod Margita » Sob 09.01.2016 18:56

mne sa paci,ze sa zaoberaju agilitmi :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5659
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Agility 2016

Poslaťod aNeMiC » Ned 10.01.2016 0:26

margita, :jop: presne ...a to som si myslela, že sú len dva typy ľudí - "agility" a "edžility" :heh:
Ako ja tiež nemám nič proti, ja by som si "zaskákať" resp.zabehať so štenicou prišla (vtedy už puberťákom) no potrebovali by sme sa viac uitiť, že nejde o typ akcie "snívam, naplánujem a zruším"
.. mimochodom, Psie Centrum Pozitív je v Košiciach ak sa nemýlim... prečo by sa malo spájať s nejakou mini akciou v Čadci to nechápem :no:
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Agility 2016

Poslaťod moschino » Ned 10.01.2016 9:17

súhlas s Natáliou. Ked už organizovať akciu, nech to má aspoň akú - takú úroveň. Ved aj neofic preteky a orieškiády majú nejakú úroveň. Nebudem organizovať preteky, kde bude pes preskakovať rúčky od metly :nwm: to by si robilo také akcie každé druhé decko na dedine, čo ani nevie základy toho športu :nwm:

a kto sa chce tomu športu venovať trochu viac ako len hopkanie na záhrade, nepustí si psa na hociaké prekážky, lebo narobí viac škody ako úžitku
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Re: Agility 2016

Poslaťod wer » Ned 10.01.2016 9:34

A akoze na neofic preteky sa moze prihlasit niekto, kto v zivote agility nerobil? :haha: Ludi, co by si to len tak z prce chcelo vyskusat, je neurekom, rovnako, ako trenovat NESUTAZNE. Je tu taka moznost? Nie je. Ja to beriem v podstate ako Den psich hier - co organizovavali devinskonovovestania. Nic vazne, proste sutaze zo srandy. :nwm: Preboha, vsak sa nepozerajte na to tak vazne. Mate dost vlastnych pretekov, kde mozete zbierat ceny.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12687
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Agility 2016

Poslaťod moschino » Ned 10.01.2016 9:43

nejde o zbieranie cien, ale pes si moze ublizit, ked skoci a napichne sa na nejaku paliciu zastrcenu do zeme, co ma sluzit ako bocnica :nwm: vsak nech si doma trenuju aj na preskakovani stoliciek, ale nie organizovat sutaz :nwm: vsak nech si organizuju napr dd, tam staci nejaka rovna plocha, budis, nech si z prce skusaju a blbnu, aj ked to nikto v zivote nerobil

kazdy nejako zacinal a improvizoval, tiez som ucila Baxyho doma slalom na paliciach do hrachu zapichnutych do zeme, ale nebudem organizovat akciu na takych prekazkach :ach: robi sa kopec neoficialok a orechiad, tam chodia ludia, co si to skusaju, tiez castokrat tie prekazky nesplnaju co maju, ale su aspon ako tak bezpecne a daju sa pouzivat. Co je na tom zle?
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Re: Agility 2016

Poslaťod wer » Ned 10.01.2016 9:56

Nemyslim, ze ma prekazky z metly. :heh: Fakt to netreba prehanat. Ved kto chce, pojde. :no: Vzhladom na toto - "prejdeme sa cez horu", myslim, ze je to tak pre miestne decka... Mozete im tam ist poradit, ako sa to robi. :no:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12687
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Agility 2016

Poslaťod moschino » Ned 10.01.2016 10:11

tak to by uz asi hadam mohli vediet, ked idu nieco take robit :no: keby tam zaradia poslusnost alebo obrany a idu to skusat len tak ako mozu deti na dedine, niektore, co to v zivote nerobili, neviem ci by si to brala takto s nadhladom :no: ale vsak nech si robia, mne je to v podstate jedno.
Akurat ze su dane nejake pravidla a poziadavky v tom ktorom sporte, ktore su z nejakeho dovodu urcene. A je uplne normalna vec podla mna, ak sa niekto opyta, ci sa aj budu
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Re: Agility 2016

Poslaťod Lindchen » Ned 10.01.2016 10:20

wer píše:Vzhladom na toto - "prejdeme sa cez horu", myslim, ze je to tak pre miestne decka...

Tiež to tak vidím, len akosi nechápem, prečo sa to ocitlo na dogfóre :heh: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Agility 2016

Poslaťod wer » Ned 10.01.2016 10:22

Vies co? Kludne nech aj poslunosti, aj obrany robia. :haha: Vies, kolko je takych, co sa robi bez pravidiel? :no: Pravidla prichadzaju, ked to chcu robit oficialne, profesionalne. Myslis, ze sa to neprejavi na oficialnych pretekoch...? :no: Takze je to jedno. Neskodia nikomu. Ani agility samotnemu :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12687
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Agility 2016

Poslaťod Kikz » Ned 10.01.2016 14:04

Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Agility 2016

Poslaťod Haleth » Ned 10.01.2016 14:14

wer píše:A akoze na neofic preteky sa moze prihlasit niekto, kto v zivote agility nerobil? :haha:

Áno.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Agility 2016

Poslaťod hruska » Ned 10.01.2016 14:18

fiha, to aby sme sa prihlasili :D kde najdem terminy? :D
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pozvánky z minulosti