2. Vinohradnícky Dogtrekking - Doľany (01.05.2015)

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Re: 2. Vinohradnícky Dogtrekking - Doľany (01.05.2015)

Poslaťod hruska » Ned 03.05.2015 19:02

fuha, chuda mala :ua:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: 2. Vinohradnícky Dogtrekking - Doľany (01.05.2015)

Poslaťod Lindchen » Ned 03.05.2015 19:02

To jej ten pes odkusol celú peru? :oo: Jejda :ua: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: 2. Vinohradnícky Dogtrekking - Doľany (01.05.2015)

Poslaťod Margita » Ned 03.05.2015 19:05

vraj vacsiu cast,cize citlivost strati uplne..no neviem viac okolo toho,ale tak ani to tu nechcem rozoberat,asi by jej rodicia neboli nadseni z toho,no kazdopadne to bolo dost zle
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: 2. Vinohradnícky Dogtrekking - Doľany (01.05.2015)

Poslaťod hruska » Ned 03.05.2015 19:07

a majitelka psa co?
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: 2. Vinohradnícky Dogtrekking - Doľany (01.05.2015)

Poslaťod Margita » Ned 03.05.2015 19:11

neviem,ako to nakoniec poriesili,som len videla ako otec malu hned bral prec a majitelka so psom isli za nimi
hlavne je dost smutne ze majitelia takych to velkych psov ich vobec nevedia nijako citat,nemohlo to byt len tak,nieco sa tam muselo stat a ten pes na to musel mat dovod ,no neviem,ale nebyt na 300% presvedcena o spolahlivostii psa tak decku jednoducho poviem ze ho hladkat nemoze,ja tiez hovorim deckam ze Derika hladkat nemozu a on by teda decko nekusol,len viem ze nie je z ich pritomnosti nadseny,
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: 2. Vinohradnícky Dogtrekking - Doľany (01.05.2015)

Poslaťod pigie » Ned 03.05.2015 19:18

Presne... Ja Hugovi verim pri dospelych, ale pri detoch som opatrna a jastrim celu dobu. A labut by som nedovolila hladkat nikdy. Tej neverim pri vlastnom dietati, ma zakazane mu davat ksicht pred ksicht.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: 2. Vinohradnícky Dogtrekking - Doľany (01.05.2015)

Poslaťod zuzkabluzka » Ned 03.05.2015 19:34

Chúďatenko malé :plac:
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: 2. Vinohradnícky Dogtrekking - Doľany (01.05.2015)

Poslaťod hruska » Ned 03.05.2015 19:37

Offtopic: dakedy sa asi stane :ua: naozaj ma to mrzi, snad bude mala ok a nepoznaci jej to vztah k psikom.
K foxe tiez deti ee, ak aj ano, jedine so psom, ktory ma rad deti, vtedy ich aj ona ma rada, lebo aj pohladkanie zavidi :pac: :joint: a tiez sledujem, Imanek je stenitko spolahlive, ale davam pozor, lebo je to taky slonik v porcelane.
ALe jak celkovo moc nemusim kombinaciu dieta + pes.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: 2. Vinohradnícky Dogtrekking - Doľany (01.05.2015)

Poslaťod Dasha » Ned 03.05.2015 19:39

:ua: Počula som, čo sa stalo, ale nevidela. Už len krv na zemi. Boli sme vtedy pri tých ukážkach, teda tuším vtedy tú pneumatiku ťahali. Akurát tam niekto dobehol a niekoho volali rýchlo k nim - nevedeli sme, čo sa stalo, až neskôr.

Flatík bol krásny. Som ju fotila stále. Kopu fotiek som pomazala, čo boli rozmazané - pokazené. A toto zostalo ... aj tak dosť. Ale nebola som ani pri nich, takže sme ju nemali možnosť vidieť zblízka. Veeeľa psov bolo :smile:
Na prvom dogtrekku ma prekvapilo, ako chodili s autom po vinohradoch, predbehli každú skupinku, zastavili tak, že nás zablokovali a fotili :heh: Teraz robili to isté.
Evviva Labradores!

... he is the hero of a romantic and mysterious history
Dasha
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 601
Bydlisko: Lúky :)

Re: 2. Vinohradnícky Dogtrekking - Doľany (01.05.2015)

Poslaťod Snezienka123 » Ned 03.05.2015 21:50

To s tou dievčinou, to je fakt tragédia :plac: , nevidela som to, len som o tom počula, tiež som bola na ukážkach vtedy...len krv na zemi ostala :ua:

Ale inak super akcia, som veľmi rada, že som išla...a ďakujem veľmi pekne dievčatám za príjemnú spoločnosť...a Dashe za fotečky :jop: ...trasa super, medvedí cesnak prekrásne rozkvitnutý, počasie akurátne na turistiku...vydržalo takmer do konca...a k prekvapeniu niektorých, aj YT zvládol celú trasu po svojich :no: :pusa:

Inak, myslela som, že organizátori dajú fotky na svoju stránku alebo na FB priamo čo fotili z toho džípu, ale zatiaľ nič :ua:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: 2. Vinohradnícky Dogtrekking - Doľany (01.05.2015)

Poslaťod MAGNUS » Pon 04.05.2015 3:12

:ua: Počula som, čo sa stalo, ale nevidela. Už len krv na zemi. Boli sme vtedy pri tých ukážkach, teda tuším vtedy tú pneumatiku ťahali.

Tak to som ani ja nemohla vidiet, vsak som s Magisom tahala pneumatiku alebo respektive Magis tahal mna a aj pneumatiku :heh: Ale ja teda taketo veci nemusim, som rada, ze som nic nevidela. Ale mna za vzdy decka opytaju, ci mozu psov hladkat a zaujimave je, ze vzdy chcu hladkat toho irskeho setra, co az tak velmi decka nemusi (vzdy striehnem ako sup a popripade ho hladkam aj ja aby vedel, ze to je v poriadku, ale skor by usiel ako niekoho kusol), ale vyzera asi milo a Magnusa az po chvili, ci aj jeho mozu a Magis na to priam caka, kedy ho decka zacnu po hlave tlapat a tahat za uska. A na ND Spirita sa este nikto nebol opytat, ci si ho moze pohladkat a pritom je to zatial take zlaticko.
Človek si nevyberá psa, ale pes si vyberá človeka.
MAGNUS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Suchá nad Parnou

Re: 2. Vinohradnícky Dogtrekking - Doľany (01.05.2015)

Poslaťod katkariinka » Pon 04.05.2015 6:32

Och to je nešťastie :/
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Predchádzajúci

Späť na Pozvánky z minulosti