22.11.2014 - DOG MILITARY PARKUR

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Re: 22.11.2014 - DOG MILITARY PARKUR

Poslaťod Barbor » Ned 23.11.2014 22:09

lucik píše:skočili na mňa a tak :heh:


:angel: :angel: :angel: :haha: :haha: :haha: :haha:

Perfektneeeee fotkyyyyyy :aaa: :aaa:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: 22.11.2014 - DOG MILITARY PARKUR

Poslaťod skacenka » Uto 25.11.2014 8:30

Pigie ja som po tebe aj pozerala :pac: ale mám ťa zafixovanú s červenými vlasmi a pes mi chýbal :heh: :heh:

Buchťa-no práve tie veľké obludky mi pri tebe chýbali-podľa Arpiho? som ťa nespoznala-až keď som pri tvojom odchode zbadala tie hoviedka v aute tak mi docvaklo :ua: a pritom sme toooľko okolo seba chodili :pac:

Lucik-teba som veru aj spoznala ale ocitla si sa pri nás pri disciplíne "nájdite sa"-ťa vyháňali že rušíš :heh: a ja som zrovna sledovala našu Nancy :ua: aby nevybehla rovno za Arietkou?
Ale od teba sú fotky na ktorých som s malou pri parkúúúre! ty si poklaaad :jop: môžem si nakradnúť? A môžem kradnúť aj od teba Pigie? :hi:

Joj ľudia fakt to bolo super, ale treba mi veru kondičku vrátiť späť :heh:
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: 22.11.2014 - DOG MILITARY PARKUR

Poslaťod pigie » Uto 25.11.2014 8:36

No ved toto, ja som po tebe tiez pozerala a zhusta, lebo som hladala Buchtu a zazrela som nieco sarpikovite, cez cely parkur a este aj maskacove gate, si hovorim, no ak toto je buchta, tak chcem ten recept na mladi :haha: Ale potom vysla spoza stromu ona a hned mi bolo jasne, ze ty asi Buchta nebudes :haha: A ja som celu dobu rozmyslala nad tebou, ze kurna, kto to je, isto z DF, musi byt z DF.
No, ale ja a cervene vlasy? :aaa: Ja som v zivote cervene nemala :haha: A jo, spoznavacie znamenie zostalo doma, nema ockovania infekcne a ani uz mat nebude, takze ten sa takychto akcii uz zucastonovat nebude :ua:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: 22.11.2014 - DOG MILITARY PARKUR

Poslaťod clupko » Uto 25.11.2014 12:51

nejake fotky odo mna, vacsinou nas psicek, ale aj niektori dogforaci sa tam najdu :smile: http://clupko.rajce.idnes.cz/Dog_Military_Parkur_2014
fotila som malo, na zoom mam len setovy objektiv :ua:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1921
Bydlisko: za horami

Re: 22.11.2014 - DOG MILITARY PARKUR

Poslaťod lucik » Uto 25.11.2014 13:53

juhú, v TV-R boli naše dievčatá robiť aj upútavku-rozhovor, môžete si pozrieť tu od cca 22:10 do 45:00 min.
http://www.tvr.sk/tvprogram/relax/relax/2014-11-14-160000

skacenka, ja som si všimla aj sharpeika a teda na parkúre som ťa aj fotila a aj pri Nájdime sa si pamätám, že ste tam boli, keď som Ariku venčila a Maťo ma vyháňal (to je inak môj polovičiak, Arika chcela ísť za ním), len som ťa neidentifikovala.. a čo si pamätám, tak tuším nikdy som ťa ešte neidentifikovala, možno na jednej výstave v minulosti, aj to sme sa nekontatovali :hi:

a teraz keď ešte znovu čítam komenty, aj akuk tam bola?! to ma tiež štve, mali by sme zaviesť tie identifikačné štipce, čo sme mali kedysi :lol:
mali by ste byť všetci ako Buchťa alebo Barbor - kričať cez pol areálu a skákať okolo krku :heh: :jop:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: 22.11.2014 - DOG MILITARY PARKUR

Poslaťod MAGNUS » Uto 25.11.2014 16:05

clupko dakujeme za fotky, su super ostre :jop: , Magisa som si nasla.
Človek si nevyberá psa, ale pes si vyberá človeka.
MAGNUS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Suchá nad Parnou

Re: 22.11.2014 - DOG MILITARY PARKUR

Poslaťod Barbor » Uto 25.11.2014 16:28

Clupko konecne fotky, tesim sa, peknucke. Tie naše labky by sa len okusovali :pac: :heh:
Mne to video na ipade nejde :ua:
Musim pozret na kompe...
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: 22.11.2014 - DOG MILITARY PARKUR

Poslaťod Amy01 » Str 26.11.2014 11:24

Ja odpadnem aj tá štetka s tým RR tam bola ... že si trúfne...
Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba...
If happy ever after did exist...
Amy01
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1107
Bydlisko: Celé zle

Re: 22.11.2014 - DOG MILITARY PARKUR

Poslaťod Silvuch » Str 26.11.2014 11:25

:haha: ty ju mas strasne rada.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6336
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: 22.11.2014 - DOG MILITARY PARKUR

Poslaťod Amy01 » Str 26.11.2014 11:26

Offtopic: :hi:
Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba...
If happy ever after did exist...
Amy01
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1107
Bydlisko: Celé zle

Re: 22.11.2014 - DOG MILITARY PARKUR

Poslaťod MAGNUS » Str 26.11.2014 12:11

Amy01
To preco take hnusne slova?
Človek si nevyberá psa, ale pes si vyberá človeka.
MAGNUS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Suchá nad Parnou

Re: 22.11.2014 - DOG MILITARY PARKUR

Poslaťod Amy01 » Str 26.11.2014 12:24

Offtopic: Moja ,,suseda´´ x-krát nás pes napadol, je agresívna na feny, pes vkuse na volno a jej vyjadrenia sú typu môj pes neublíži, ona nikoho nenapáda :ach:
Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba...
If happy ever after did exist...
Amy01
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1107
Bydlisko: Celé zle

Re: 22.11.2014 - DOG MILITARY PARKUR

Poslaťod MAGNUS » Str 26.11.2014 16:45

Offtopic: Tak take spoluzitie nepotesi.
Človek si nevyberá psa, ale pes si vyberá človeka.
MAGNUS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Suchá nad Parnou

Re: 22.11.2014 - DOG MILITARY PARKUR

Poslaťod skacenka » Štv 27.11.2014 21:01

pigie píše:No ved toto, ja som po tebe tiez pozerala a zhusta, lebo som hladala Buchtu a zazrela som nieco sarpikovite, cez cely parkur a este aj maskacove gate, si hovorim, no ak toto je buchta, tak chcem ten recept na mladi :haha:
No, ale ja a cervene vlasy? :aaa: Ja som v zivote cervene nemala :haha: A jo, spoznavacie znamenie zostalo doma, nema ockovania infekcne a ani uz mat nebude, takze ten sa takychto akcii uz zucastonovat nebude :ua:


Nooo musím uviesť na pravú mieru :heh: To v maskáčovom bola kamoška-tá behala so sharpíkom :heh: ja som bola s malým stafordiatkom :pac: červeno-čierne gate :no:

A tie červené vlasy-tak ťa mám uloženú ešte z dááávna z nejakej výstavy kde sme boli za tebou so Zuzkou-Max :nwm: asi starnem a pamäť klame :heh: :haha:

No nič-nabudúce každý kto uvidíte trio dva AST a sharpei tak to som ja/my :ahoj: a kľuuudne sa prihovorte :ahoj:
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: 22.11.2014 - DOG MILITARY PARKUR

Poslaťod pigie » Štv 27.11.2014 21:08

Tak esteze si povedala, lebo ja by som nabuduce skocila na tvoju kamosku (a moja dlhodoba nocna mora by sa splnila :heh: ) :haha: Ale som rada, ze uz mam jasno :yes: :jop:
Sa snazim rozpamatat, kedy sme sa so Zuzkou videli na vystave, ale nespominam. Ale verim, ze to tak bolo. Tiez si nemusim pamatat vsetko :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Predchádzajúci

Späť na Pozvánky z minulosti