SOS pre zvieratká - 4.10.2014 - BA Partizánska lúka

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

SOS pre zvieratká - 4.10.2014 - BA Partizánska lúka

Poslaťod sarach » Uto 23.09.2014 11:34

Priatelia, 4.10.2014 je MEDZINÁRODNÝ DEŇ ZVIERAT. Ako každý rok, SAOZ, SOS zvieratá a Mesto Bratislava - Magistrát hlavného mesta SR, organizujú na Železnej studničke - Partizánskej lúke event pre celú rodinu - S.O.S. PRE ZVIERATKÁ. Opäť uvidíte ukážky so psíkmi a policajnými koníkmi, módnu prehliadku útulkáčov, skvelý koncert, bude zbierka materiálna(deky, plachty, uteráky), zbierka krmív, čistiacich prostriedkov, môžete navštíviť našu bezplatnú veterinárnu poradňu, predstavia sa útulky z celého Slovenska a samozrejme - budete si môcť adoptovať psíkov! Vezmite deti a príďte sa zabaviť, poučiť, nájsť si nového kamaráta a podporiť petíciu na podporu prijatia Zákona o ochrane zvierat! Tešíme sa na Vás!
Spolu s nami sa tešia: Andrea Andrea Zimányiová, Martin Šmahel, Binďo, Zuzana Vicianova, Majo Staráček, Svetlanna, O.B.D., Sajfa, Suvereno, Tomáš Tomáš Majky Majláth, Kristína Vrecková, Jana Galaxia Brisudova, Ivana Havranova, Lucia Nicholson, Jakub Petraník, Thomas Puskeiler, Presento, Linda Ballová, Zuzana Vačková, Zuzka Zuzana Skopalova, Martin Poliačik, Danglár, Zuzka Štefankovičováa mnohí ďalší
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: SOS pre zvieratká - 4.10.2014 - BA Partizánska lúka

Poslaťod sarach » Uto 23.09.2014 11:37

Ide tam niekto z okolia Galanta - Šaľa - Sereď ?
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: SOS pre zvieratká - 4.10.2014 - BA Partizánska lúka

Poslaťod Snezienka123 » Uto 23.09.2014 11:38

Offtopic: No paráda...buď nikde nič alebo všetko naraz :ua: čo teraz? Nájdite sa, alebo SOS? :ach:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: SOS pre zvieratká - 4.10.2014 - BA Partizánska lúka

Poslaťod sarach » Uto 23.09.2014 12:59

:lol: A všetko určite Bratislava ... :pac:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: SOS pre zvieratká - 4.10.2014 - BA Partizánska lúka

Poslaťod Snezienka123 » Uto 23.09.2014 13:02

Presne tak :yes:...ešte sú aj akvatrhy, ďalší môj záujem :pac:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: SOS pre zvieratká - 4.10.2014 - BA Partizánska lúka

Poslaťod sarach » Uto 23.09.2014 13:05

Nájdite sa býva v tej horárni? To bude teraz cez víkend, nie? Môžeš ísť aj tam aj tam. :no: Len to, že všetko BA ... a JA a BA to len avion a späť ... :ua:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: SOS pre zvieratká - 4.10.2014 - BA Partizánska lúka

Poslaťod vavrena » Uto 23.09.2014 13:08

Offtopic: A ešte Duodanube Incheba :ach: . My sme na Inchebe.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: SOS pre zvieratká - 4.10.2014 - BA Partizánska lúka

Poslaťod Snezienka123 » Uto 23.09.2014 13:17

Offtopic: Vavrena, ty si poklad :pusa:...vďaka tebe som si všimla, že som si zmýlila týždeň, akvatrhy a Nájdite sa, sú tento víkend...to sa ešte dá dať dohromady.

Ale SOS a Duodanube pre mňa osobne už nie...dalo by sa SOS v sobotu a výstava v nedeľu, ale nemôžem deti nechať celý víkend samé :ua: a oni až tak veľmi výstavy nemusia :ua: ...Nuž, vidieť naživo moje lásky vláskaté naživo a v plnej paráde (YT s PP v dlhej srsti), a kopu krásnych DK a iné plemená, je pre mňa asi väčšie lákadlo...škoda, lebo aj táto akcia vyzerá fakt super :jop:

Dnes mám dosť problém koncentrovať sa...a to robím daňové priznanie :pac:..to to dopadne :aaa:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava


Späť na Pozvánky z minulosti