Malokarpatský Dogtrekking 2014

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod Mackie » Str 24.09.2014 17:00

Popravde nechcelo sa mi, ale pozitivne si zasluzilo, a negativne sa zviezlo popri tom.

Este som zabudla na nesutazny doprovod, ktory sa k nam pridal na ceste z Borinky a isiel az do dalsej "dediny", asi 10 minut sme ho lovili, a ked mal konecne voditko na krku, tak si sadol, ze on teda nejde.. tak sme ho zase pustili a uz sa mu ist chcelo.. pomenovali sme ho Karol a po chvili ho uz Drako nechcel zozrat, takze pekne cupkal s nami. V dedine sa stratil, kricali sme Karol! Karol!, ale uz si isiel po svojom.
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod Sunny » Str 24.09.2014 17:08

Nie je za čo, rado sa stalo :smile: A veľa síl sa zíde :heh:

K akcii, v podstate súhlas - organizácia už štandardne super, trať pekná, itinerár nás pár krát donútil vytiahnuť mapu alebo GPS, ale však sme na treku, takže to k tomu patrí :yes: , jedlo a pitie taktiež na jednotku (ďakujeme za pivko na doma, v nedelu potešilo :heh: ), kapelka ani nehovorím, radosť počúvať. Duško a spol - jednotka s hviezdičkou :jop:
Len naozaj škoda, že sa nepočká na posledných, chýbal mi taký ten štandardný aplauz a vítanie v cieli :nwm: (to nie v zlom na organizátorov, je mi jasné že to bol hlavne tlak ľudí, čo už chceli ísť domov). Detto kapela - po prvej pauze a vyhodnotení hrali de facto sami pre seba. Jak som minulý rok nadávala na ten celodenný lejak, tak tento rok som naňho nostalgicky spomínala, jak nás pekne strepal dokopy dnu v klubovni a aká super atmoška tam bola aj dlho po vyhodnotení. Tento rok sme sa roztratili vonku v tme a o pol 10 tam už nebolo pomaly ani nohy. Daň za to, že máme trek pod nosom a každý sa ponáhla do svojej postele. Ale trek by nemal byť len o súťažení, ale aj o komunite rovnako praštených ľudí, ktorí posedia a pokecajú. Tak snáď o rok bude v tomto líp :smile:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8297
Bydlisko: Morava

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod Cathie » Str 24.09.2014 17:12

Mackie a Bee House - aaaaaaaa... :heh: som vobec nesledovala, kto tam z DF bude, ale spatne si vas odtial pamatam, asi :lol:

Moj sumar = 1 nenajdeny kontrolny bod, 1 zidenie z trasy + 1 nenajdena cesta. Miesto 23,5km na MINI sme akosi presli 28, to tie nase obchadzky a zachadzky :heh:
Trasa perfektna, hore kopcom mi sli zomriet pluca miestami, dole kopcom kolena.. ale nech, aspon viem, ze ich mam a viem, ze asi treba z casu na cas aj na to minicko cosi natrenovat :lol:

Akurat teda moja poznamka - bola som zhrozena, akym sposobom ludia boli schopni ist so psami. Na MID aj MINI boli ludia, ktori mali psa na obojku a nutili ho po ceste tahat (a este sa divili, preco poriadne neslape), bol tam aj expert, ktory trasu bezal s psom-tahacom na obojku.. eh.

Organizatorom velka vdaka :jop: Krasna trasa, dobra organizacia, jedlo a pitie v cieli ohromne potesilo. A celkovo to miesto super splnalo ucely.. dost miesta na sedenie, bufet a wcka hned po ruke. My sme tiez odisli skor, ale bohuzial, bolo to bud odist hned po prichode do ciela alebo nejst vobec..
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod janas » Štv 25.09.2014 6:56

Mackie na toto som čakala :no: :lol: úprimná otvorená výpoveď :yes:

Ze kapela hrala pre zopar tmavych hlav v dialke, postupne sa redukujucich bez slova.. to iste.

nuž ani tí mladší netancovali a hlavne odišli medzi prvými, príp.nedošli......
vivat malému chlapcovi, ktorý so svojim tatom "zachránil situáciu" :jop:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod weron » Štv 25.09.2014 8:04

:poklona: cakala som presne tieto uprimne vypovede, specialne od mackie :joint: :jop:
Offtopic: a ked sa ja snazim niekomu vysvetlit, ze toto podujatie nieje vyslovene o sutazeni ale /aspon pre mna osobne, napriek tomu ze tento rok sa prist nedalo / presne aj o tom vsetkom okolo toho, postretat ludi, psiska a stravit super den a nie si len odturovat ci odbehnut trasu, zhrabnut cenu a hura domov, tak som sa divnu a "ved neboli porusene ziadne pravidla" :joint: ehm .. ale to tiez len taka "osobna" vsuvka
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod Mackie » Štv 25.09.2014 8:15

este dve dievciny sa prilezitostne pridali, sice pre mna takym zvlastnym, nepochopenym "krokom", ale to uz je detail :ha: ja kym som stihla, lebo ved oldies kolo, to sa musi, zacalo akoze prsat a zbalilo sa to uplne

Sunny este som zabudla, na letisku sme boli za 15 minut a let bol z 10:20 presuvany az na finalnych 12:45 :heh:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod Buchťa » Štv 25.09.2014 8:31

Offtopic: Moc a moc jsem vám všem v sobotu záviděla a myslela na vás. Jenže tento rok se opravdu nedalo.
Dala jsem si slib, že příští rok do toho pújdu, s mou malou hyperaktivkou (přivezu si sebou i táčky, pro múj případný odvoz do cíle a pak rovnou na geriatrii - tedy až po večerní párty :haha: ).
Pro mě to nebude soutěž, ale setkání "cáklých" psíčkařú, jejich drobcú, virtuálních a osobních přátel a kamarádú, prostě super den i se závěrečným mulačováním = ruky hore :aaa: . Naprostý souhlas s Weron.
A mám to rozhodně blíže, než Mackie :lol: .
Jinak Mackie, klobouk dolú, že jsi jela takovou vzdálenost :yes: , aby jsi se zúčastnila.
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod janas » Štv 25.09.2014 8:34

Mackie dávam Ti sľub, že ak budúci rok prídeš a aj ja budem môcť, tak budeme tancovať kým kapela vydrží (alebo ja :heh: ) vážne :yes:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod Mackie » Štv 25.09.2014 8:46

Offtopic: ok vsetky sluby beriem ako zavazne :no:
inac aby to zase nebolo, ze som prisla len kvoli tomu, tento rok by som aj tak mala cestu na letisko, takze sme to tak nejak nahodne az umyselne zmanazovali, aby sa datumy zhodovali
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod Margita » Štv 25.09.2014 10:42

Offtopic: mackie,ty si letela z Kosic do BA lietadlom??kolko takto kostuje letenka?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod Mackie » Štv 25.09.2014 14:38

Offtopic: nie neletela
ale letenka je draha jak slak :no: zahranicie vyjde lacnejsie ako tieto lety do BA ci Prahy
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod Silvuch » Štv 25.09.2014 21:52

kedy bolo vyhodnotenie? bo som tam dorazila ked malo byt podla info z telefonu a nejak som ho asi minula.

sheel, ja si po tu goji pridem niekedy niekam.. :) sry, ze som bola busy, aby som sa ti mohla povenovat.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6336
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod wer » Štv 25.09.2014 22:26

OT: ked k nej pojdes, zober jej odo mna osvedcenia :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod hriva » Štv 25.09.2014 23:01

Ja som presne ten asocial že prísť posutazit a het :joint: preto nechodím.
Offtopic: preto mi aj "moje" plemeno tak sedí :joint:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod stratael » Pia 26.09.2014 11:35

stratael
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 68
Bydlisko: Dúbravka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pozvánky z minulosti