Malokarpatský Dogtrekking 2014

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod Margita » Ned 21.09.2014 13:09

Amaguk ma druheho psa?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod mairi » Ned 21.09.2014 13:11

aj ja som vas seckych rada videla, a mrzi ma ze sme tak skoro museli prec :plac:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod janas » Ned 21.09.2014 15:06

Ďakujem Duškovi a spol. :aplause: :poklona: zase za super zvládnuté podujatie, dokonca aj počasie sa mu podarilo objednať takmer letné, veď sme sa po ceste zapotili nielen z "ne"náročnej trasy :no: , ale aj zo slniečka, ktoré nám celou cestou svietilo :jop: . Išla som síce "len" MINIčko, ale mala som dosť, hlavne na Peknej asfaltovej ceste, našťastie väčšina šla lesom čo bolo veľmi príjemné, až na mierne kopčeky hore a dolu :lol: . Urobila som dve zásadné chyby, nemala som Emyšku a paličky pomocníčky, pre mňa netrénovanú to bol zase výkon, ako prekonať samu seba :smile: . Očakávala som väčšiu svalovicu, skoro žiada, ale chúďa Elza si to odskákala, tá ju má väčšiu.

Zase mám na čo spomínať, ešte raz VĎAKA :jop:

PS: Mackie ďakujem za vzájomné vystískanie, potešilo ma to :lol:

Ozaj robil niekto pekné fotky? Rada by som pozrela :yes:

Ja mám len pár, aj to hrozných a rozmazaných http://emyelza.rajce.idnes.cz/MKDT2014
Naposledy upravil janas dňa Pon 22.09.2014 8:38, celkovo upravené 1
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod starr » Ned 21.09.2014 16:35

Bolo to super, ďakujeme!
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3770
Bydlisko: behind the field

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod TSP » Pon 22.09.2014 0:03

Srdečná vďaka za skvelú atmosféru a účasť na Malokarpatskom Dogtrekkingu 2014. Moc vám všetkým ďakujem. Duško
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 899&type=1
TSP - Turistika so psom
TSP
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod weron » Pon 22.09.2014 7:15

to vyzeralo na poriadne vela ludi :aaa: :jop:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod janas » Pon 22.09.2014 8:45

bolo :yes: možno aj najväčšia účasť :smile:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod weron » Pon 22.09.2014 8:53

aj pocasie vam vyslo paradne :poklona:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod Margita » Pon 22.09.2014 22:30

"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod hriva » Pon 22.09.2014 23:25

Margita a ty čo si tam nebola :joint:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod Margita » Pon 22.09.2014 23:28

rozmyslam co vtedy bolo,ale ja som to zvazovala,a potom nakoniec nevydalo :angel:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod hriva » Pon 22.09.2014 23:32

Ja už iba fotky kukam, už nad ničím takým hromadným ani neuvažujem, hanba na 1000 rokov by to bola :joint:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod moschino » Uto 23.09.2014 7:35

prečo? tam prinajhoršom by si vzala len jedného psa, čo sa viac znesie :nwm: či?
mohlo by sa konať niečo také ešte raz, či najskôr až budúci rok? :angel:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod Mackie » Str 24.09.2014 16:23

Pripajam sa (takmer) obsiahlym reportom aj ja.

Vdaka za DT v uz standardnej kvalite aj pri okliestenom organizacnom time. Trasa bola viacmenej prijemna, pri spravnej kombinacii antibiotik/izonapojov/ibuprofenu(len 9 ks)/topanok sa opar raz podarilo dorazit do ciela aj napriek treningu o pocte 2ks "tur" dlhsich ako 20km za posledne 2 roky, dokonca v zatial asi najlepsom fyzickom stave. Konecne prezity vystup na preklinany Pajstun s "miernou" krizou, ked to prestalo slapat aj psovi, druha kriza prekonana na modrej, kde uz to bolo fakt tesne rozhodnutie ist dalej alebo sa vratit na cestu, opat kvoli psovi. Vsetci zatli zuby, na konci este jedna minuta odbocka za hotelom, na pomoc privolane GPS, celovky, a hura do ciela len s jednym bolavym klbom. Gramar nazi prekusli preklepy aj odkazy, ktore odkazmi neboli, ved nie sme 5 rocne deti, pozrieme dalsiu indiciu a ideme :no: Povodny plan "ja pojdem vpredu s tahacom, ty za mnou so zavislakom" vobec nevysiel, tahac netahal, zavislak si drzal naskok akurat na dohlad, a surodenec, za cely zivot absolvujuci len jedinu turu pred par rokmi, mat ineho psa, tak to da minimalne o 2 hodky lepsie. Nabuduce. Mozno. Bez nadchy a zapaleneho hrdla.

Afterparty opat za plusove body pre organizatora. Jedlo sice pre mna opat ziadne, a keby aj mlyn ostal otvoreny, bez sance dostat nieco bez muky alebo mlieka, ryza ani zemiaky sa nevedu. Nevadi, cakali sme to, boli sme ready. Bez jedla, ale s plnym vedomim vlastnej viny. Pivo a kofola v dostatocnych zasobach, kapela hrala.. a nie zle. Cim sa bohuzial dostavame k najvacsiemu sklamaniu podujatia..

ludom..
(podotykam, ze ide o moj nazor, nikomu z neho nevyplyva potreba reagovat a vysvetlovat a vztahovat nieco na seba alebo sa urazat)

Vyse 50 prihlasenych, neviem kolko realne sutaziacich. Ze organizator musel spravit vyhodnotenie skor, ako dorazili posledni ucastnici, trapas ludkovia. Ze sa polovica po vyhodnoteni dvihla a odisla, dalsi trapas. Ze kapela hrala pre zopar tmavych hlav v dialke, postupne sa redukujucich bez slova.. to iste.
A kto sa slubil a neprisiel, hoci musel vediet dopredu, ze nebude moc prist, to uz je moj osobny problem. Rozbit na kopcoch sa mozem aj u nas, nemusim tocit 900km. Tolko k nabuduce.

Vdaka za po-trekovu naladu Amaguk, Janas, specialne Sunny a Riso za prenocovanie a uf, vela sil pri "dorabkach" :ha: ale donutilo ma to zvazit "moznosti" a popravde, brala by som.

Na predzaver osobna poznamka, ked je raz nieco hnusne, tak to poviem, a kto sa urazi, jeho problem, ak nepozna svojich priatelov a neakceptuje ich, asi nie su jeho priatelmi. Aspon to nebude odporucat dalsim ludom. Po mojom odporucani mi 3ja ludia povedali, ze je to hnusne. Reakcia "uf, sorry" a uz to neodporucam, ked raz nevedia varit. Neurazim sa pre to :jazyk:

Na zaver, este raz vdaka za super akciu. Zvysok, whatever, idealna akcia pre antisocialnych, nevyzadovana ziadna interakcia, 2 sudy piva pre 20 ludi, super.

PS: Este jedna bezvyznamna namietka, sutaziaci "rekreacne" so sivym stavacovitym (asi) psom na flexine, v lese vkuse navolno. Dosli zrejme pred nami, isli okolo nas na poslednom stejdzi, ked sme vecerali v trave. Bud idem DT podla pravidiel, alebo idem rekreacne, ist do sutaze seriozne ked dopredu viem, ze budem srat na pravidla.. okrem problemov pre organizatora to dviha tlak mne. Sa poucte dobuducna a neserte leva, ked ma mlade :jazyk:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2014

Poslaťod Lindchen » Str 24.09.2014 16:53

Som videla aj ja pár fotiek na FB, kde psíkovia boli na voľno, som sa nestarala, nebola som na podujatí, ale všimla :ach: . Ani som neokomentovala, len ma tiež zamrzelo, že je to súťaž a sú tam nejaké pravidlá. Možno to ale boli nesúťažné doprovody...

Dík za obkec, Mackie, neviem prečo, ale čakala som tvoj príspevok :lol: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pozvánky z minulosti