Slovensko na Majstrovskách sveta v DogFrisbee v USA 2014

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Slovensko na Majstrovskách sveta v DogFrisbee v USA 2014

Poslaťod majjuna25 » Uto 05.08.2014 14:51

Ahoj dogforáci :ahoj:

V októbri sa v USA budú konať MAJSTROVSTVÁ SVETA v DogFrisbee :smile:

Prvýkrát v histórii sa našej krajine naskytla možnosť mať na tejto významnej akcii slovenskú reprezentáciu a to mladého veľmi talentovaného študenta kynológie - PATRIKA Szőcsa a jeho úžasne šikovného austrálskeho ovčiaka Dartyho :smile:

Na Majstrovstvá sveta sa Patrik kvalifikoval v máji tohto roku na Key DiscDog Freestyle v Přáslavicích v ČR a to nielen s Dartym, ale aj s útulkáčkou Beginkou :aplause:

Paťo je človek s dobrým srdcom, snaží sa dogfrisbee na Slovensku rozvíjať a pomáhať s ním iným ľuďom, nie pre peniaze ale preto, aby mohli zažiť rovnakú radosť z hry so psom akú má on. Je najúspešnejším reprezentantom Slovenska v dogfrisbee v zahraničí, na konte má so svojimi dvomi hafanmi - útulkáčkou Beginkou a australákom Dartym - množstvo úspechov.
Na MS sa kvalifikoval aj minulý rok, ale pre nedostatok financií sa mu nepodarilo vycestovať. Tento rok chceme urobiť všetko preto, aby sa mu to konečne podarilo. Bohužiaľ sa sponzori v tejto oblasti kynológie zháňajú veľmi ťažko, preto Patrik potrebuje aj Vašu podporu :yes:

Náklady sú vypočítané na cca 2 500 eur, z toho 500 eur si Paťo vie uhradiť z vlastných finančných zdrojov. S pomocou verejnosti či sponzorov potrebuje dať dokopy 2 000 eur. Ako sa Patrik vyjadril na udalosti na FB, ak sa do konca augusta nepodarí vyzbierať potrebné financie, všetky vyzbierané financie darcom do posledného centa vráti :jop:

K včerajšiemu dňu mal Patrik na účte cca 750€ :jupi:

Odkaz na udalosť na FB:
https://www.facebook.com/events/1462960 ... y&source=1
- nájdete tam podrobnejšie informácie priamo od Patrika vrátane napr. zoznamu ľudí, ktorí už prispeli :smile:
- aj zdieľanie udalosti veľmi pomôže :smile:

Pre tých, ktorí nemajú facebook a radi by sa pripojili, dám informácie sem:

"Pokiaľ by mal niekto záujem pomôcť, číslo účtu je 4018999121 / 7500, stačí napísať do poznámky „dogfrisbee“.
Pre prevod zo zahraničia pridávame aj
IBAN - SK80 7500 0000 0040 1899 9121
SWIFT - CEKOSKBX "


Z Patrikových úspechov: :winner:

Sajo Kupá 2014
BEGI - 7. miesto Freestyle + kvalifikacia na Majstrovstvá sveta USDDN 2013 - žiaľ Paťo s Begi sa z dôvodu nedostatku financií majstrovstiev nezúčastnili...

Key DiscDog Freestyle v Přáslavicích v ČR 2014 :
DARTY - D'Artagnan Valkar: Freestyle Open - 7. miesto a kvalifikácia na Majstrovstvá sveta USDDN 2014!
SuperPro Toss&Fetch - 3. miesto a kvalifikácia na Majstrovstvá sveta USDDN 2014!
BEGI - Freestyle Open - 24. miesto
SuperPro Toss&Fetch - 7. miesto a kvalifikácia na Majstrovstvá sveta USDDN 2014!

Brnenské psí dny 2014: 1. miesto Freestyle a 4. miesto SuperPro Toss&Fetch z 56 timov + kvalifikácia na MČR v obidvoch disciplinach. Historicky prvýkrát vyhral slovenský tím :winner:

II. DiskoDog Distance Mania: 1. miesto v Superpro Toss&Fetch

Odkaz na Paťove webové stránky: http://frisbee-slovakia.weebly.com/ - nájdete tu aj kontakt na Patrika
Reportáž na Markíze :smile: Archív TV Markíza, Reflex 5: http://videoarchiv.markiza.sk/video/ref ... 246_reflex

VIDEO Z BRNENSKYCH PSICH DNU :smile:



Podporme Patrika s Dartym a pošlime ich reprezentovať našu krajinu do USA :aaa: :winner:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Slovensko na Majstrovskách sveta v DogFrisbee v USA 2014

Poslaťod majjuna25 » Uto 05.08.2014 15:27

Aj my sa pridáme :yes:

Paťo má moju veľkú podporu. Veľmi si na ňom vážim, čo sa popri štúdiu a práci snaží robiť pre rozvoj a propagáciu dogfrisbee na Slovensku. Zúčastňuje sa vystúpení na rôznych akciách a podujatiach, organizuje pravidelné tréningy v Košiciach, organizuje semináre :smile: ktoré vedie nielen profesionálne, ale aj zábavne :lol:

Vie super podporiť, motivovať a nenásilne dotiahnuť na súťaže aj totálne anti-súťažne orientované typy ako som ja :lol: Vďaka nemu a jeho priateľke Ľubke :no: som sa i ja zúčastnila na svojej prvej súťaži na tohtoročnej DiskoDog Distance Manii, ktorú Patrik organizoval v rámci DogFestu v Horných Salibách :smile: Akcia mala tak úžasnú priateľskú atmosféru, že to určite nebola posledná súťaž, ktorej som sa zúčastnila :smile: Offtopic: (i napriek nášmu výsledku... :heh: )

Darty i Beginka sú úžasné šikovné a pre disky zanietené psíky, jedničky :winner:

Navyše Paťovi ani pri všetkých tých úspechoch sláva nestúpla do hlavy a je to jeden dobrý, skromný a neskutočne vďačný chalan :jop:
a aj preto si zaslúži zúčastniť sa Majstrovstiev sveta v USA a my si zaslúžime mať takú skvelú historicky prvú reprezentáciu :aaa:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Slovensko na Majstrovskách sveta v DogFrisbee v USA 2014

Poslaťod Vikiki22 » Uto 05.08.2014 15:53

Držíme mu všetci palce! Je naozaj šikovný! :jop:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Slovensko na Majstrovskách sveta v DogFrisbee v USA 2014

Poslaťod majjuna25 » Pon 11.08.2014 9:59

Novinky z Majstrovstiev Európy v maďarskom Kaposvari:

Patrik + Darty sa včera stali II. Vice majstrami Európy v SuperPro Toss&Fetch (z vyše 70 tímov) a vo Freestyle open obsadili 6. miesto zo 44 timov :winner:

Na Majstrovstvách sveta v USA nás bude reprezentovať slovenská a európska dogfrisbee špička :winner:

Dúfam, že to chalanom vyjde a skutočne budú môcť vycestovať :yes: Držíme im palce :aplause: !
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Slovensko na Majstrovskách sveta v DogFrisbee v USA 2014

Poslaťod majjuna25 » Sob 16.08.2014 11:17

Pre poriadok napíšem, že k včerajšiemu dňu sa podarilo vyzbierať úžasnú sumu: 1994,61 eur :aaa: :aplause:
Do 2000€ chýba už len úplne zanedbateľná čiastka :lol: Veľká vďaka aj niektorým dogforákom :poklona:

Patrik + Darty cestujú na Majstrovstvá sveta v dogfrisbee do USA :aaa:


Tému možno zamknúť :yes: :poklona:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Slovensko na Majstrovskách sveta v DogFrisbee v USA 2014

Poslaťod Buchťa » Sob 16.08.2014 11:45

Moc a moc to Patrikovi a Dartymu přeji a držím pěstičky :yes: .

Offtopic: Majjunko, Ty jsi s babulkou soutěžila :oo: - konečně :jupi: .
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Slovensko na Majstrovskách sveta v DogFrisbee v USA 2014

Poslaťod MisheliQ » Sob 16.08.2014 13:22

:aplause: :jop: :winner:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Slovensko na Majstrovskách sveta v DogFrisbee v USA 2014

Poslaťod majjuna25 » Sob 16.08.2014 21:06

Offtopic: Majjunko, Ty jsi s babulkou soutěžila :oo: - konečně :jupi: .


Offtopic: hej. Divné , že :lol: ? Skvele bolo, musím povedať. Čo na tom, že sme skončili na poslednom mieste s počtom bodov NULA :heh: Mohla som to pokaziť ešte viac, spraviť napr. prešľap a skončiť možno s mínusovými bodmi :lol: Takže sme dopadli náhodou na prvý raz výborne :haha:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Slovensko na Majstrovskách sveta v DogFrisbee v USA 2014

Poslaťod Buchťa » Ned 17.08.2014 9:10

Offtopic: Majjunka, konečně jsi se k tomu odhodlala :jop: . Ruby je šikulka :yes: . Moc vám držím pěstičky, hrrrrrrrrrrrrrrr na to :jupi:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Slovensko na Majstrovskách sveta v DogFrisbee v USA 2014

Poslaťod Vikiki22 » Pon 18.08.2014 10:34

Super, máme z nich radosť! Nech sa im teda darí! :jop:
Offtopic: Tému nezamknem, môžeme ich potom sledovať, ako sa im darí v USA. :smile:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Slovensko na Majstrovskách sveta v DogFrisbee v USA 2014

Poslaťod bubka » Uto 07.10.2014 17:07

Patrik a Darty dnes s castou ceskej reprezentacie odcestovali do USA :smile:
Maju par dni na aklimatizaciu a cez vikend ich cakaju majstrovstva! Drzte vsetci palce :smile:

Ak by mal niekto zaujem, je moznost zakupit si pristup k LIVE stream a sledovat cele majstrovstva online :smile:
http://usddn2014worldchampionships.clee ... 4788150_US

Patrikove najnovsie video pred odchodom na MS: :king:
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: Slovensko na Majstrovskách sveta v DogFrisbee v USA 2014

Poslaťod bubka » Pon 13.10.2014 8:04

Patrik a Darty vybojovali pre Slovensko úžasný úspech!!! Na Majstrovstvách sveta v USA získali nádherné 4. miesto v disciplíne SuperPro Toss&Fetch!!!! :jupi: :jupi: :jupi:
Obrovitánsky úspech! Jupííí! Iba pol boda ich delilo od medaile! :lol: :king:
V disciplíne freestyle sa v konečnom hodnotení umiestnili na 30. mieste zo 75 tímov. Je to takisto krásny úspech, vzhľadom na to, že Darty má iba dva roky a so súťažami začal len pred pár mesiacmi!! :no: :lol:

Veľmi sa tešíme a posielame obrovské gratulácie chlapcom do Ameriky! Boli úžasní :smile: :poklona:
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: Slovensko na Majstrovskách sveta v DogFrisbee v USA 2014

Poslaťod Buchťa » Pon 13.10.2014 8:12

Fantastický úspěch :poklona: :poklona: :poklona: a velikáááááááááánská gratula :aplause: :aplause: :aplause: .
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Slovensko na Majstrovskách sveta v DogFrisbee v USA 2014

Poslaťod janas » Pon 13.10.2014 10:38

Paráda, gratulujeme :aplause: :winner: :poklona:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Slovensko na Majstrovskách sveta v DogFrisbee v USA 2014

Poslaťod kantaloop » Uto 14.10.2014 13:19

perfektní, ze srdéčka gratuluji. Jen tak dále. :ahoj:
kantaloop
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Ďalší

Späť na Pozvánky z minulosti