Naj psí miláčik 22 juna o 10,00 v Amfíku v Trnave

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Naj psí miláčik 22 juna o 10,00 v Amfíku v Trnave

Poslaťod santo123 » Uto 17.06.2014 15:27

Naj psí miláčik
Ako sme už avizovali, v nedeľu 22 júna sa bude konať v trnavskom Amfíku prvý ročník súťaže o Naj psieho miláčika, ktorú organizuje Petshop-kynlogické potreby spolu s Amfiteátrom. Zaregistrovanie psíkov bude v Amfíku v nedeľu 22 júna medzi 9,00 a 10,00 hod. Vstupné pre majiteľa so psíkom je 3e a za každého ďalšieho prihláseného psíka s tým istým majiteľom je 2e. Vstupné pre návštevníkov je 1e. Návštevníci bez psíka môžu príst od 10,00 h sa pozrieť na bohatý program. Každý psí účastník získa vecné ceny od firmy Ani-pet sro Nitra, Visán-Optima a Petshop-kynologické potreby. Takisto pre víťazov sú pripravené skvelé hodnotné ceny. Svojou účasťou môžu návštevníci prispieť na trnavský útulok. V programe, ktorý začne o 10,00 nebude chýbať Dog Dancing - Natália Marková a Berry (cavalier king charles španiel) a ďalší psí tanečníci, prednáška veterinára, rozhovor s chovateľkou yorskšírskych terierov a chovateľom amerických bezsrstých terierov (www.americkybezsrstyterier.sk). Návštevníci sa budú môcť odfotiť so svojim 4nohým miláčikom profesionálnym fotografom, ktorého zabezpečila ag. Flash (www.flash.eu.sk). Na akcii si účastníci budú môcť v predpredaji zakúpiť lístky na pripravovaný koncert skupiny Olympic, ktorý bude v Trnave 7. 8. 2014. Samozrejme v Amfíku si každý bude môcť dať počas akcie občerstvenie, či sa najesť Pizze, alebo iných dobrôt. V rámci programu zaspieva speváčka Pavlína Ištvancová, tiež chovateľka yorkšírskeho teriera. Počas programu si ľudia budú tiež môcť zakúpiť rôzne kynologické potreby, či granulky pre svojich miláčikov v super cenách. Počas programu budeme voľiť Naj psieho miláčika v kategóriách: Naj psí miláčik malý pes, stredný pes, veľký pes, naj oblečený pes, naj pes s preukazom o pôvode a naj yorkšír. Na záver akcie bude vyhlásený totálny víťaz Naj psí miláčik Trnavy 2014. Všetci víťazi si odnesú bohaté ceny. Už len treba prísť a zabaviť sa s vašimi štvornohými miláčikmi. Na účasť sa teší organizačný tím – www.petshop.eu.sk
Podakovanie patri aj Martine Kabarcovej, Amy-Plast a reštaurácii Avenue.
santo123
Okoloidúci
 
Príspevky: 1


Re: Naj psí miláčik 22 juna o 10,00 v Amfíku v Trnave

Poslaťod Monii » Pia 20.06.2014 23:28

Chystá sa sem niekto z DF? :lol:
Ja uvažujem. Hlavne by to bola pre moju fenu prvá takáto masová akcia. Snáď neschová chvost a neodíde :lol:
Monii
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 656
Bydlisko: Trnava - Modranka

Re: Naj psí miláčik 22 juna o 10,00 v Amfíku v Trnave

Poslaťod Lindchen » Sob 21.06.2014 7:44

Chystám sa s Beníkom, ale neviem, či sa mi bude dať.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Naj psí miláčik 22 juna o 10,00 v Amfíku v Trnave

Poslaťod vavrena » Sob 21.06.2014 8:59

Ja tam budem :joint: . Vo fotostánku :smile: . Určite dojdite, ja už sa teším, som dávno nebola na orieškiáde, a tiež beriem šteňa na socializáciu :yes: .
vavrena
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Naj psí miláčik 22 juna o 10,00 v Amfíku v Trnave

Poslaťod Monii » Sob 21.06.2014 11:00

Tak konečne budem mať možnosť mať od teba fotku pesana bez cestovania niekam, keďže na výstavy nechodíme :lol: Tešííím. Snáď sa mi podarí, nerada by som to zmeškala. Len dúfam, že mi peso nespraví hanbu a fakt neodíde s chvostom medzi nohami :lol:
Monii
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 656
Bydlisko: Trnava - Modranka

Re: Naj psí miláčik 22 juna o 10,00 v Amfíku v Trnave

Poslaťod sarach » Sob 21.06.2014 11:42

Offtopic: Prečo naj yorkšír? :oo: Nieje to diskriminácia?
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Naj psí miláčik 22 juna o 10,00 v Amfíku v Trnave

Poslaťod Monii » Sob 21.06.2014 11:51

Sarach, asi je to plemeno čo sa dosť často v TT vyskytuje :lol: To len tipujem. Divné to je, no...
Monii
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 656
Bydlisko: Trnava - Modranka


Späť na Pozvánky z minulosti