Seminár kliker tréningu pre začiatočníkov i pokročilých

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Seminár kliker tréningu pre začiatočníkov i pokročilých

Poslaťod Venya » Ned 27.04.2014 11:50

Pozývame Vás na seminár ako začať s kliker tréningom - pre začiatočníkov a seminár pre tých, čo už kliker tréning robia ale potrebujú poradiť, pomôcť.

Obe akcie sú jednodňové"
17. máj začiatočníci
http://www.brzov.sk/sk/event/kliker-trening-psov/

a 18.máj pokročilí. .
http://www.brzov.sk/sk/event/kliker-tre ... psickarov/

Seminár vedie skúsená lektorka Lenka Blachová z ČR: http://www.koira.cz/kdo-jsme.php?cislo=1374484484

FB udalost: https://www.facebook.com/events/6350435 ... 1/?fref=ts
Venya
Okoloidúci
 
Príspevky: 7

Re: Seminár kliker tréningu pre začiatočníkov i pokročilých

Poslaťod Vikiki22 » Ned 27.04.2014 14:47

Určite to môže byť zaujímavé aj poučné, aj by ma to zaujímalo, ale keď vidím tie ceny... :ua:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Seminár kliker tréningu pre začiatočníkov i pokročilých

Poslaťod Margita » Ned 27.04.2014 22:31

za seminar s Frantiskom Sustom som dala menej,tie ceny su fakt zavratne
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Seminár kliker tréningu pre začiatočníkov i pokročilých

Poslaťod vavrena » Ned 27.04.2014 22:57

52 eur za dva dni vám príde veľa? Akože závratné?? :nwm: Ja by som povedala, že to je úplne v pohode... veď sa tam idú naberať skúsenosti, ten človek odovzdáva svoje know how... :dancing: Akože neporovnávam so zahraničnými seminármi, kde víkend stojí bežne 120 eur, ale 50 eur za víkend mi príde úplne normálne cena aj na SR, teda pokiaľ tam nebude xy ľudí. Na Šustu bola plná miestnosť, ja neviem, 30 ľudí? jasné, že cena mohla byť nižšia. Ale praktický seminár bol, pokiaľ sa nemýlim, už na inej cenovej hladine.
vavrena
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Seminár kliker tréningu pre začiatočníkov i pokročilých

Poslaťod Nyssa » Pon 28.04.2014 8:56

:joint:
mne to tiež príde ako bežná, "zaplatiteľná" suma. A myslím, že pri Lenke tieto peniaze stoja za to.
Buďme radi, že sa na SK konečne semináre rozbiehajú a ešte v normálnych cenových hladinách :no: :ahoj:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Seminár kliker tréningu pre začiatočníkov i pokročilých

Poslaťod Vikiki22 » Pon 28.04.2014 9:02

Ja tam vidím 28 € na deň. Som rada, že sa na Slovensku dejú konečne nejaké semináre. Ale bežnému brigádnicemu študentovi na Slovensku sú tieto semináre z finančného hľadiska málo dostupné. :ua:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Seminár kliker tréningu pre začiatočníkov i pokročilých

Poslaťod Venya » Pon 28.04.2014 12:51

Caute, sa to tu rozprudilo :D

Na Sustovi bolo lidi veru dost. Za teoreticky den som dala 35 euro ak sa dobre pamatam a dalsich 20 za cestu. Podla mna ok cena.

Dalsi kurz s nim stal teoria 16 euro/5hodin/30 ludi, prax 24eu/3hodiny/6ljdi a divak 14euro.

Nas seminar je pre divaka za cely den 18 euro, u Sustu bolo 30 za den. Cviciacich bude max. 8, cena za den 28 euro, u sustu za cely den so psom 40 euro. V ziadnom pripade nas tam nebude nasackovanych 30ks:D. Bude kopec miesta na otazky a komornu atmosku.

Seminar bude v krasnej prirode, takze si oddychnete po viacerych strankach:).

No a tiez som bola studentkou. Vsetky peniaze, co so mala, isli do zvierat, ziadne handry, ziadne pivo, ziadne skolske vylety atd. Uz od zakladnej :D. Poznam ten pocit, ked clovek chce, ale nemoze. Teraz to beriem ako skvelu skolu, lebo som musela skusat sama. A vlastne, ja si nemozem dovolit zahranicne seminare, po ktorych tuzim, ale nebudem ich hodnotit ako zavratne drahe, i ked jeden stoji 300 a viac euro;).

Drzim palce, nech sa penaze sypu a mozeme sa vsetci vzdelavat do nemoty:D.

Jaj a este, ved nemusite dojst na oba dni, staci jeden den ako divak, za 18 ecok je to vase;).
Venya
Okoloidúci
 
Príspevky: 7


Späť na Pozvánky z minulosti