Dogfest 2014, 26.-27.7.

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Re: Dogfest 2014, 26.-27.7.

Poslaťod Sunny » Pon 28.07.2014 9:06

Po 12 hodinách spánku :heh: sa tiež pripájam k poďakovaniu - super akcia, nakoniec som sa dala ukecať aj na nedeľnú súťaž agility, nedalo sa odolať :heh: Nočný freestyle a dogdance paráda :jop:
Škoda tej nedeľnej búrky, mohla ešte chvíľku počkať, na Monikin dogdance som sa taaak tešila :ua: ale hlavne dúfam, že vás tam neutopilo a neodfúklo, ja som sa v tej búrke plácala až po Senec, slalom medzi popadanými konármi a tie blesky trieskajúce z každej strany cesty do pola rovno vedla auta :zima:
Idem sa pustiť do toho milióna fotiek a o rok sa dúfam uvidíme zas :ahoj:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8297
Bydlisko: Morava

Re: Dogfest 2014, 26.-27.7.

Poslaťod Sunny » Pon 28.07.2014 14:37

Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8297
Bydlisko: Morava

Re: Dogfest 2014, 26.-27.7.

Poslaťod vavrena » Pon 28.07.2014 15:41

Tak prispejem aj ja tak narýchlo :smile: . Som rada za pozitívne komenty, snažili sme sa zo všetkých síl, a toľko sme objednávali dobré počasie, že došlo až pridobré a pripieklo nás tam :heh: . V priebehu toho šialeného posledného týždňa sme zohnali tých pár altánkov, a pevne verím, že nám pribudne partnerov a budeme si môcť dovoliť aj nejaké podstatne väčšie tienidlo :smile: . Ďakujem všetkým, ktorí prišli, videla som veľa známych tvárí, okolo ktorých som prebehla, alebo sa im len narýchlo pozdravila, veľmi dobrý dojem som mala z rozhodcu orieškiády, ktorého doobednú prednášku som z diaľky so závisťou sledovala, ako tam pribúdajú ľudia a prednáška nie a nie skončiť a ľudí tam bolo stále a zjavne sa bavili.... páčilo sa mi, že v súťaži trikov sme videli páničkov, ktorí so psami naozaj trénujú s radosťou a len preto, lebo ich to spolu baví, že som nezaznamenala žiadny konflikt či medzi psami či ľuďmi, a síce ma dosť mrzí že tá búrka nás na konci rozohnala a nestihli sme sa rozlúčiť, a úprimnú ďakovačku musím písať onlajn... zároveň som rada, že búrka neprišla ešte skôr, keď prišiel dážď, zachránili sme rýchlo techniku a potom stojac pod konštrukciou altánku a železnou futbalovou bránkou, dívajúc sa, ako blesk uhodil priamo pred našimi očami do domu pri ihrisku, nám došlo, že to bude asi vážne a leteli sme do áut. Dekorácia víťazov dogdancingu prebehla v úzkom kruhu registračného altánku, a kým sme skladali veci, sme počuli o popadaných stromoch na stanici, a ako nejazdia vlaky. Aj pri ihrisku nám popadali nejaké konáre.
No a k dnešku a včerajšku večer, len taká poznámočka k poriadku. Vždy keď chodím na kadejaké akcie, vidím kopu bordelu a smetí a vždy sa desím toho, ako to ľudia musia potom upratovať a divím sa, prečo účastníci tých podujatí hádžu smeti na zem a nechávajú ich tam, kde sedeli. My sme však museli upratovať areál úplne minimálne... a nielen to, pátrali sme aj po zabudnutých hovienkach, nenašli sme. Jediná oblasť, ktorá nasvedčovala, že na ihrisku sa premlelo toľko ľudí, boli špaky pri bufete. Po psoch stopy neostali (teda, ocikaný roh altánku :lol: ).Tak teraz mám dojem, že sú športoví psíčkari nadpriemerne poriadkumilovní, lebo fakt hádzali smeti do koša, aj upratovali po psoch. A nebolo treba na to žiadne vyhlasovanie do mikrofónu, žiadne oznamy, papiere s príkazmi, nič. ĎAKUJEME!
vavrena
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Dogfest 2014, 26.-27.7.

Poslaťod sandrejka » Pon 28.07.2014 19:14

majaz píše:Sandrejka bolo mi potesenim, som rada ze sa prednaska pacila...:-) Mas uzasnych jazvecikov.


Offtopic: :hi: Ďakujem.
sandrejka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3269

Re: Dogfest 2014, 26.-27.7.

Poslaťod calwen » Uto 29.07.2014 14:21

Skopcim aspon z FB, kedze uz som zahltena v robote :lol:

Dakujeme za skvelu akciu! Uzili sme si ju aj ako sutaziaci a aj ako organizatori a musim povedat, ze 'nas' canicross ani nemohol mat hladsi priebeh! Dakujem vsetkym ucastnikom, ze sa popasovali s teplom a trat zvladli vsetci na jednotku a so super casmi :jop: Trosku ma prekvapilo, ze sotva sme na trat odstartovali posledneho pretekara, uz sa nam prvi vracali do ciela! A vsetka cest tym, ktorych sme presvedcili na mieste, ze sa vobec nechali nahovorit a uzasne trat zvladli, napriek tomu ze viaceri boli uplni zaciatocnici s mladymi psami :aplause:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfest 2014, 26.-27.7.

Poslaťod kengi » Str 30.07.2014 0:40

Jeeeej ja tu mám ešte nick :hi:

Ja ešte doplním, že tí psíčkari sú takí nudní že ani riadna párty nebola, žiadne grcky, opilci a iné alkoholové typickoslovenské excesy! :jop:

Dúfam že každý správne pochopí, ako som tú vetu myslela :no: :ahoj:
kengi
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 105

Re: Dogfest 2014, 26.-27.7.

Poslaťod Silvuch » Pon 04.08.2014 15:23

nejake vyhodnotenie? :angel:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6336
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Dogfest 2014, 26.-27.7.

Poslaťod Sunny » Str 06.08.2014 10:23

Oneskorene, ale predsa... Deň druhý, hlavne dogdancing a trochu frisbee:
http://moncatko.rajce.idnes.cz/Dogfest_ ... Den_druhy/
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8297
Bydlisko: Morava

Predchádzajúci

Späť na Pozvánky z minulosti