Ochorenia kože- prednáška, 9.12.2013

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Ochorenia kože- prednáška, 9.12.2013

Poslaťod sibra » Uto 22.10.2013 15:51

Termín: 9.12.2013, 18,00 – 20,00
Prednášajúci: MVDr.Lucia Panáková Dipl.ECVD

Sibra centrum a Veterinárna klinika MVDr.Fico si Vás dovoľujú srdečne pozvať na prednášku so zaujímavou témou: OCHORENIA KOŽE. Prednáška venovaná najbežnejším ochoreniam kože psov a mačiek.Môj pes má kožný problém, čo s tým? Prednáška, kde sa dozviete viac o kožných ochoreniach psov, o základnej diagnostike a praktických radách pre majiteľov psíkov s diagnostikovaným kožným ochorením. Spomenieme iste aj dedičné ochorenia kože a alergie. Dostatočný priestor bude aj na diskusiu :-)
Prednášať bude MVDr.Lucia Panáková Dipl.ECVD (European College of Veterinary Dermatology)

prihlášky onilne cez: www.sibra.sk/seminare

Tešíme sa na Vás!
sibra
Junior
 
Príspevky: 334
Bydlisko: BA/MA

Re: Ochorenia kože- prednáška, 9.12.2013

Poslaťod sandrejka » Uto 22.10.2013 17:03

Škoda, že ďalší zaujímavý seminár organizujete v pracovný deň. :ua:
sandrejka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3269

Re: Ochorenia kože- prednáška, 9.12.2013

Poslaťod MisheliQ » Uto 22.10.2013 17:22

Offtopic: veru škoda
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Ochorenia kože- prednáška, 9.12.2013

Poslaťod sibra » Str 23.10.2013 11:33

je mi ľúto, že to vnímate negatívne. Podľa doterajších ohlasov, ľudia skôr preferujú dvojhodinovú prednášku cez týždeň večer, ako keby mali kvôli tomu obetovať časť víkendu. Nehovoriac o tom, že kynologický kalendár je plný a nájsť víkend, kedy nie sú výrazné kynologické akcie a zároveň má voľný termín aj prednášajúci (väčšina z pozvaných prednášajúcich absolvuje početné prednášky a semináre pre veterinárnych lekárov, kde prednášajú alebo vzdelávajú kolegov).
Semináre z dlhšou náplňou samozrejme ponechávame na víkendy.
Verím, že Vás presvedčíme kvalitou prednášajúcich a zaujímavosťou tém, aby ste vyskúšali prísť aj na večernú prednášku. :yes:
sibra
Junior
 
Príspevky: 334
Bydlisko: BA/MA

Re: Ochorenia kože- prednáška, 9.12.2013

Poslaťod sandrejka » Str 23.10.2013 16:33

Offtopic: Nevnímam to negatívne, len ma mrzí, že sa ich kvôli tomu nemôžem zúčastniť. Zrejme nie sú tieto semináre určené pre ľudí, ktorí nežijú, nepracujú alebo neštudujú v BA alebo jej okolí, čo, samozrejme, rešpektujem. Predpokladám, že najviac účastníkov seminárov je práve odtiaľ, takže im vychádzate v ústrety, ak si želajú večerné prednášky počas pracovných dní. :ahoj:
sandrejka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3269

Re: Ochorenia kože- prednáška, 9.12.2013

Poslaťod MisheliQ » Str 23.10.2013 17:43

Offtopic: Nejde o to, žeby boli prednášky málo kvalitné, ale nie je možné, aby som vynechala kvôli tomu školu... a prednášky až tak neskoro večer zase nie sú, aby som stihla prísť po škole na prednášky a ešte aj načas. Z Košíc prísť do BA to nejde raz dva...
Ako Sandrejka napísala, ide len o vyjadrenie smútku z nemožnosti prednášky sa zúčastniť (pretože pre mňa nie je problém účasti diaľka ale čas, cez týždeň mám školu pon-pia), nemôžem to nevnímať negatívne keď sa toho nemôžem zúčastniť, kto by mal z toho radosť, keby mu unikli také skvelé prednášky? (hlavne keď toto nie je prvá prednáška, veď aj očné ochorenia sú cez pracovné dni, čiže je mi ľúto, že toto je už ďalšia prednáška, ktorej sa nemôžem zúčastniť, nič viac nič menej)
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Ochorenia kože- prednáška, 9.12.2013

Poslaťod Gaštanko » Ned 03.11.2013 0:38

Kurna, prave na tuto odbornicku by som fakt sla! chcela som, aby nasho 4nasobneho alergika videla v Prahe, ale bohuzial uz pracuje iba v BA a vo Viedni a radi by sme prisli, ale Liberec - BA je v pracovny den nemozna cesta..:(
Gaštanko
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina/Liberec

Re: Ochorenia kože- prednáška, 9.12.2013

Poslaťod majjuna25 » Ned 03.11.2013 0:55

sandrejka píše:Offtopic: Predpokladám, že najviac účastníkov seminárov je práve odtiaľ, takže im vychádzate v ústrety, ak si želajú večerné prednášky počas pracovných dní. :ahoj:


Offtopic: ja si zas nemyslím, žeby sibra vyslovene vychádzala v ústrety tým, čo žijú v BA a "prajú si" prednášky počas prac.dní. Mňa sa na termín prednášky pochopiteľne nik nepýtal. Ak by sa spýtal, chcem prednášku cez víkend. V prac. deň robím od 10-18, potom i predtým som so psom vonku a rozhodne mi nevyhovuje byť o 18h na opačnom konci mesta. Budem si musieť kvôli prednáške brať v práci voľno, čo nie je jednoduché vzhľadom k tomu, že musím zavrieť obchod o hodinu skôr a chudáka psa vyvenčiť len narýchlo. (teda píšem o tej prednáške o očiach, na kožu nepôjdem)
I prednášajúci môžu byť výrazne časovo obmedzení a tak asi skôr vychádzajú v ústrety im ako nám, čo je pochopiteľné :smile:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Ochorenia kože- prednáška, 9.12.2013

Poslaťod sandrejka » Pon 04.11.2013 12:31

Offtopic: Je to možné. :yes:
sandrejka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3269

Re: Ochorenia kože- prednáška, 9.12.2013

Poslaťod sibra » Štv 21.11.2013 9:54

Obrázok

veterinárne služby MVDr.Lucii Panákovej Dipl.ECVD môžete od 1.1.2014 využiť v priestoroch veterinárnej kliniky v Sibra centre
sibra
Junior
 
Príspevky: 334
Bydlisko: BA/MA


Späť na Pozvánky z minulosti